Arama sonuçları: *

1. K

samsung galaxy a10s security error problemi

bundan 2 ay önce falan telefonuma firmware yüklemiştim ve root atmıştım odin programından fakat format attıktan sonra security error vermeye başladı odinden tekrar firmware atmak istiyorum fakat telefonu bilgisayara bağladığımda telefon açmadan önce okuyor fakat açılırken gelen titreşim sesinden...
  2. K

1440x1080 Out Of Range Hatası Csgo

merhabalar ben bugün yeni monitörümde oynamak üzere csgo yu indirdim fakat 1440x1080 çözünürlükte ve 1280x1024 çözünürlüklerde out of range hatası alıyorum valorant ta bir sıkıntı olmuyor mesela gameloopta sorun olmuyor masaüstünde kullanabiliyorum bu çözünürlükleri fakat csgo da kullanamıyorum...
  3. K

Assasin's Creed Origins Kasma Sorunu

Sistemim Yetmesine Rağmen Şehir İçi Very Low da 40fpsi Zor Görüyorum Neden Olabilir Acaba? Sistemim; İşletim sistemim: Windows 10 Pro. İşlemci: Intel Core i3-9100F RAM: Kingston HyperX Fury 8 GB 2666MHz. Ekran kartı: MSI RX570 Armor OC. 120GB Crucial SSD. 500GB Seagate SSHD.
  4. K

Oyun oynarken oyun donuyor monitöre no signal geliyor

Bugün 5 6 gibi Assassin's Creed Origins oynuyordum sistemimin yetmesine rağmen 30 40 FPS'te de olsa sonra oyunu kapattım 5 dk sonra falan tekrar girdim o sırada çıkmadan önce de grafikleri Very Low'dan mediuma aldım oyun yüklenme sahnesinde dondu ve monitör no signal hatası verdi furmarka girdim...
  5. K

Need For Speed Heat Forza Horizon 4 vb. Drop Sorunu

Merhaba Dostlar Benim Bilgisayarda Forza Çok Takılıyodu Aniden Droplar Giriyodu Çözemediğim İçin Sinir Olup Oyunu Sildim Bugün de Need For Speed Heat İndirdim Ama Bu Oyunda Kasıyor Yağ Gibi Akıcı Oynuyorum Oyunu Aniden Drop Giriyor Bi Kasma Falan Söz Konusu Değil Fakat Aniden Drop Giriyor Artık...
  6. K

G300S İle Yaşadığınız Sorunlar Var Mı?

G300S Almayı Düşünüyorum Ama Sorun Yaşayan Varmı Tavsiye Edermisiniz Zula Csgo Valorant Benzeri Oyunlar Oynuyorum
  7. K

Vatandan Ekipman Önerisi

Vatandan Set Olarak Kendim Oluşuturup Taksit İle Almayı Düşünüyorum Eğer Mümkünse maksimum 300 TL kulaklık maksimum 300 TL klavye maksimum 150 TL mouse önerir misiniz?? mouse olarak g300s düşünüyorum birde
  8. K

i3 9100F Overclock İle Ram Hızı Arttırma Mümkünmüdür?

Merhabalar Abiler Ablalar Benim Bir Sorum Olacak Diğer Forumlar Yerine Burayı Seçtim Cevap Alabilirim Diye Benim İşlemcim Başlıktaki Gibi i3 9100f işlemcim 2400mhz ram destekliyor anakartım gigabyte h310m yeni bios güncelledim 2666mhz destek geldi ama işlemcim desteklemediği için 2400 de...
Top Bottom