Arama sonuçları: *

1. P

Hazır sisteme yapılan özelleştirme hakkında bilgi ve oneri

Esenlikler iyi forumlar, Gamegarajdaki hazir sisteme yapilan ozellestirme hakkinda tavasiye alabilir miyim ? Ram ve ssd leri farkli bir marka ile degistirebilirim. Pc bilesenleri ve sistem toplama hakkında pek de bilgi sahibi degilim. Öneriler için şimdiden tesekkur ederim.
  2. P

Steam aynı diskte 2 tane kütüphane

Yeniden yuklemeyi sectim artik :)
  3. P

Mouse takinca code 43 hatasi

Merhabalar iyi forumlar . mouse'u laptopa takdigimda , aygit yoneticisi evrensel seri veri yolu denetleyicileri kisminda "bilinmeyen usb aygiti (aygit tamamlayicisi istegi basarisiz oldu) kod 43 hatasi veriyor. hangi usb portuna takarsam takayim ayni hatayi aliyorum . Cihazi kaldirmayi ve...
  4. P

Hayır yüklü gözükmüyor.
  5. P

Selamlar iyi günler, Bilgisayarımdaki ''Steam'' uygulamasını C diskinden kaldırıp D diskine yeniden kurdum. Bu süreç öncesinde halihazırda D diskinde ''Steam Library'' klasörü mevcuttu. D diskine kurulum sonrası doğal olarak D'de iki tane Steam kütüphanesi oldu.(önceki steam kütüphanesinin içi...
  6. P

GameNote HV-KB432L marka klavyenin özellikleri nedir ?

GameNote HV-KB432L marka klavyenin switch ve diğer teknik özellikleri hakkında bilgi verebilecek var mı ? Bu klavyeyi önerir misiniz ?
  7. P

msı vigor gk30 combo set

gamepower'ın ogre rgb modeli de aklımı çeliyor ne yalan söyleyeyim, mekanik klavye fakat ileride sıkıntı yaratır mı sizce ?
  8. P

msı vigor gk30 combo set

MSI'yın vigor gk30 combo seti önerir misiniz? veya bu fiyatlara mekanik klavyeler uzun kullanımda sorun yaşatır mı? (vigor gk30 mekanik klavye değil)
  9. P

Watchdog Violation Bildirimi!!

Selamlar iyi forumlar Watchdog Violation hatası alıyorum dump dosyasını bırakıyorum, yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim. https://drive.google.com/file/d/1mvSp2njMNv2WBDGorIK5c3pliGdRb0GF/view?usp=sharing
  10. P

150 tl civarı Kulaklık önerisi

Selamlar, max 150 tl civarı kulakiçi kulaklık almak istiyorum, tws kulakiçi kulaklıklar laptopda sorunsuz çalışma sağlıyorsa tws modeller de önerebilirsiniz
  11. P

Laptop Şarj adaptörü sorunu

19,5 W 6,15 A
  12. P

Laptop Şarj adaptörü sorunu

Selamlar Msı ge72 6QD Apachi Pro marka laptop kullanıyorum, şarj adaptörünü laptoba taktığımda belli bir süre sonra pil göstergesinde enerji akışı anlık olarak gidip geliyor(batarya sembolü üzerindeki ibaresi gidip geliyor) ve anlık takılmalara neden oluyor. şarj adaptörüne dokunduğumda aşırı...
  13. P

şarj adaptörü önerir misiniz ?

Msı ge 72 6qd apache pro marka laptop'a uygun şarj adaptörü önerileriniz nelerdir ?
  14. P

''watchdog violation'' mavi ekran durumu!!

https://drive.google.com/file/d/1AecNKPOejqnl9Cme5B_xK_b76hrGMh2U/view?usp=sharing
  15. P

MAVİ EKRAN hatası DPC WATCHDOG Violation hata kodu bu

yeni konu açmıştım halihazırda oraya paylaşayım öyleyse
  16. P

DPC watchdog violation (Mavi Ekran) Hatası!

https://drive.google.com/file/d/1AecNKPOejqnl9Cme5B_xK_b76hrGMh2U/view?usp=sharing
  17. P

''watchdog violation'' mavi ekran durumu!!

Selamlar, msı g72 apache pro 6qd marka laptop kullanıyorum, oyunlarda ve discorda girdiğimde cızırtı ve ardından donma oluyor klavye mouse hiçbir donanım çalışmıyor sonrasında ''watchdog violation'' kodlu mavi ekran alıyorum, tek çare power tuşuna basılı tutarak laptobu kapatıp açıyorum Bilgisi...
  18. P

MAVİ EKRAN hatası DPC WATCHDOG Violation hata kodu bu

aynı mavi ekran hatasını ben de alıyorum, genelde oyunlara ve dc ye girince oluyor, laptop kullanıyorum. nedenlerinden biri sıcaklık olabilir mi? çünkü laptopun fanlarından biri arızalı olabilir.
  19. P

İnceleme 🔥 TV MAX Laptop soğutucu / stant incelemesi 🔥

https://www.incehesap.com/frisby-fnc-5230st-4-fanli-usb-2-0-10-17-notebook-sogutucu-fiyati-44663/?ref=akakce&v=0.95.9 Nasıldır? Önerir misiniz ?
  20. P

Dart 1 sistem itopya

Yalnız soğutucu çıkartmışlar, Psu nun da değiştiğini söyleyenler var
Top Bottom