Arama sonuçları: *

• Users: Burakk1881
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

MSİ Rtx 3060ti Gaming X Trio mu Msi Rtx 3070 Ventus 3x Plus mu Hangisi Alayım ?

Bu iki kart arasında kalma sebebim ikisinin de fiyat farkı olmaması ve hatta 3070 ventus daha ucuz olması o yüzden aranızda kullanan var mı soğutma performansı nasıl oyun performansı nasıl sizce Sistemim öncelikle bu şekilde aşağıda belirttim ve full msi sistem toplamak istedim sadece ekran...
  2. B

Asus Tuf LC 240 ARGB Uyumlumudur ?

Aranızda bu sogutucunun lga 1700 soketine uyumlu mu değil mi oldunu bilen var mı ona göre almak istiyorum sitede sadece AM4 yazılmış
  3. B

Xpg Levante 240 sıvı soğutma ve Lga 1700 soketi

Ya arkadaşlar ben levante 240mm sıvı soğutma aldım sitede lga 1700 uyumlu yazıyor diye aldandım lga 1700 uyumsuz çıktı maalesef elimde kaldı ve bilgisayarımı da kullanamıyorum ne yapabilirim ? İntel Core i5 12600k işlemcim
  4. B

Intel Core i5 12600K Dahili Grafik ve MSI Sistem Nasıldır ?

Intel Core i5 12600K MSI B660M Mag Mortar Wifi MSI Sekira 100R kasa MSI MPG 650W Psu MSI Coreliquit 240R sıvı soğutma MSI 165HZ 27 inç 1ms Monitör MLD M300 1TB M2 SSD Kingston 8+8 16gb Cl16 3200mhz ram Böyle bir sistem alıcam ekran kartsız sonradan ekran kartı takviyesi yapicam nasıldır sizce ?
  5. B

Bossbilişim'den Logitech Z623 alınır mı

Bossbilişim'den Logitech z623 alınır mı fiyat baya uygun geldi bana ?
  6. B

Monster Aryond A32 V1.1 Nasıldır ?

Trendyol üzerinden Monster Aryond A32 V1.1 aldım kuponumla birlikte 2k ya geldi şuan kargoda biraz araştırayım nasıl vs derken YouTube de ghosting diye bir sorun oldunu gördüm ürün gelmeden bişi diyemiyorum hani rahatsız eder mi diye aranızda kullanan var mı ve en çok merak ettim kullanımı...
  7. B

ASUS PCE-AX3000 wifi kartı çalışmıyor yardım edin.

itopya.com üzerinden ASUS PCE AX3000 Wifi Kartı Aldım Ürün Elime Geçer Geçmez Jelatininden Söküp Anakartımın PCI-Express x1 Yuvasına Taktım Antenlerini ve Bluetooth Giriş Bağlantılarınıda Taktıktan Sonra Bilgisayarı Yeniden Başlattım Fakat Almış Olduğum ASUS PCE AX3000 Wifi Kartı Çalışmadı...
  8. B

RGB leri anakart dan nasıl kontrol ederim.

Kasam gamepower Warcry anakart b450m DS3H V2 kasanın RGB fanlarını anakart üzerinden kontrol etmek istiyorum anakart üzerinde 4 pin li RGB girişi var ama kasadan gelen kontrolcü de 3 pin var nasıl yapabilirim
  9. B

Rx 570 boşta 50 derece olması normal mi ?

Bilgisayarda Kasanın Yan Camı Kırıldı Şuan Çözüm Bulmaya Çalışıyorum Cam Açık Bir Şekilde Kullanmaya Devam Ediyorum Fakat Sıcaklık Bazen 47 48 Arasına Düşüyor Bazen 50 55 Arasına Çıkıyor Boşta Normal Dereceler Mi Bir De Kasada Cam Olmamasının Etkisi Olabilir Mi ?
  10. B

İki Ram Arasında Kaldım Sizce Hangisini Alayım ?

Sistemim Şu Şekilde İşlemci : Amd Ryzen 5 1600 (AF) 12nm Anakart : Gigabyte B450M DS3H V2 3600Mhz Ekran Kartı : MSİ Armor Rx570 8Gb SSD : 240Gb Apacer Panther AS340
  11. B

Cyberpunk 2077 İade ettim ve para hala gelmedi yardım.

Cyberpunk 2077 steam üzerinden aldım 249tl ödedim 2 saatlik oyun süresini aşmadan 1 saat oyunu oynadım sistemim yeterli performansı vermeyince oyunu sildim ve steam'a oyunu iade ettim ve aynı gün iadem onaylandı ve kabul edildi paranın da almış oldum karta iadesi 7 veya 15 iş günü içerisinde...
  12. B

Cyberpunk 2077 Oyun iadesi

Steam üzerinden büyük bir hevesle 249tl ye bu oyunu aldım aldıktan 1 saat sonra pişman olup oyunda optimizasyon sorunu ve bug sorunları FPS sorunları sistem gereksinimleri yetmesine rağmen oyunun 2 saat oynama süresini aşmadan oyunu sildim ve Steam'e bu oyunu geri iade ettim çok sürmeden 3 saat...
  13. B

Redmi note 9 pro sistemsel sorun ?

Ya cihaz Amazon.com.tr den satıcı Amazon olarak aldım sıfır Türkiye garantili cihazdan aşırı memnunum ama nedense cihazda ara geçişlerde akıcı değil tema değişince biraz düzeliyor ama gene var yani sizde de varmı bu sorun güncelleme ile düzelir mi ?
  14. B

You no longer have access to this facility hatası ?

gta 5 online de sığınak satın aldım içine uçak vs şeyler de aldım fakat sığınağa girmem le çıkmam bir oluyor direk beni sığınak dan dışarı atıp sol üst de You no longer have access to this facility bu uyarıyı alıyorum ne yapmam lazım ?
  15. B

BİLGİSAYARIM NASIL SİZCE ?

Öncelikle şunu en başta demek istiyorum bilgisayardaki bütün parçaları tek tek aldım indirim günlerini bekledim bana toplam maliyeti hemen hemen 2600 2700tl yi buldu güncel fiyatı şuan 3600 3700tl yi buluyor toplamaya kalkışırsam neyse bunu en başta demek istedim çünkü maddi anlamda kendimi...
  16. B

BAZI OYUNLARDA TAKILMALAR YAŞIYORUM YARDIM LÜTFEN.

HİÇ UZATMADAN DİREK KONUYA GİRİYORUM SİSTEMİM ŞU ŞEKİLDE AMD RYZEN 5 1600 12nm GİGABYTE A320M-H 8+8 3200Mhz KİNGSTON HYPERX FURY BLACK CL16 RAM MSİ ARMOR RX570 4GB APACER 240GB SSD SİSTEMDEKİ BÜTÜN DRİVER VS her şey EN GÜNCEL SÜRÜMLERİ İLE GÜNCELLEDİM AMA NEDENSE ŞU SİSTEMDE HALA OYUNLARDA...
  17. B

LÜTFEN BİRİSİ YARDIM ETSİN ?

Bilgisayarım kendim topladım ve bir anda ekran klavye mouse gidiyor ama kasa çalışmaya devam ediyor sorun nerde olabilir psu dan kaynaklı olabilir mi ? Sistem Ryzen 5 1600 islemci Gigabyte a320m anakart 8gb ram Rx570 4gb ekran kartı 240gb ssd Powerboost 500w psu var bide
  18. B

SİSTEM KAPANMALARI

Bilgisayar nedenini bilmedim bir şekilde kendi kendine ekran klavye mouse kapanıyor fakat kasa çalışmaya devam ediyor anlam veremedim ve daha toplayalı 1 ay olmadı sıfır sistem sistemimde aşağıda belirttim ne yapmam gerek ? İŞLEMCİ : Amd Ryzen 5 1600 12nm ANAKART : Gigabye a320m h RAM ...
  19. B

Powerboost psu nasıldır ?

Elimde powerboost vk c013b kasasının 500w psu su var daha önce ryzen 3 1200 taktım sistemime ve durup dururken bi anda ekran gitti ve kasa çalışmaya devam etti ve sorun islemci de oldugu soylendi ve islenciyi geri gönderip para iadesi istedim suan ki yeni sistemim Ryzen 5 1600 Gigaybyte a320m h...
Top Bottom