Arama sonuçları: *

1. D

Anakart Değişikliği Yapmayı Düşünüyorum

Evet, apu. Bios güncel.
  2. D

Anakart Değişikliği Yapmayı Düşünüyorum

Benim anakartımda hdmi olmadığı için anakart almayı düşünüyorum yeni hdmi olan. B450 alıcam yine aynı chipset. Yenisini takınca ne gibi işlemler yapmam gerekecek? Bios güncellemesi falan gerekecek mi? Hiç bilgim yok. Yardım ederseniz sevinirim.
  3. D

Kasamda dvi-d var monitörde hdmi

https://www.hepsiburada.com/dark-1-8m-hdmi-to-dvi-24-1-cift-yonlu-goruntu-baglanti-kablosu-dk-cb-dvixhdmil180-pm-bs300122?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-aksesuar&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiArvX_BRCyARIsAKsnTxPSQF6fypl3nNaKYS1y4nVWRo_FxDz_X_wC-k2zF-HzA8envI9UkPoaAh8mEALw_wcB...
  4. D

Psum Bunları Taşıyabilir mi?

Gt 1030 ekran kartı alıcam anakartta hdmi olmadığı için. Pc özelliklerini yazıyorum psu almam da gerekir mi ? 2x 8 gb apacher panther 3000mhz ram ryzen 3 2200g işlemci asus prime b450m-k anakart 500 wd hdd, 240 gb ssd Bir de alacağım gt 1030 ya da farklı bir ekran kartı 2. el arıyorum. 1030 u...
  5. D

Monitör aldım ama kasamda hdmi olmadığı için bağlayamadım

Sadece cs ve gta V oynadığım için ekran kartı almak istememiştim. Dp yok evet b450 anakartta nasıl hdmi olmaz ben de şaşırıyorum.
  6. D

Monitör aldım ama kasamda hdmi olmadığı için bağlayamadım

144 hz monitör aldım ekran kartım yok kasada hdmi yok. Ondan anakartda vardır illa diye dikkat etmedim bağlayamadım. Apu kullanıyorum pcyi ondan ekran kartım yok. Vga to hdmi aldım görüntü kalitesiz geldi ? Ne yapmam gerek 75 hz 144 hz çok farkeder mi cs oynuyorum. 2 haftadır uğraşıyorum yolunu...
Top Bottom