Arama sonuçları: *

1. L

R5 3400g vs R5 4650g

Apu sistem toplamayı düşünüyorum hangi işlemci daha iyi olur sizce tavsiyelerinizi bekliyorum
  2. L

İtopyadan almayı düşündüğüm hazır sistem

https://www.itopya.com/drax-apu4650-amd-ryzen-5-pro-4650g-8gb-ddr4-480gb-ssd-bilgisayar/ Bu sistemi almayı düşünüyorum bir süre sonra ram ve ekran kartı ekleyip kullanmayı düşünüyorum sizce nasıl olur ?
  3. L

klavye mouse kulaklık önerisi

500Tl bütçe ile klavye mouse ve kulaklık önermenizi istiyorum.
  4. L

Sistem parçalarıyla kasa uyumluluğunu nasıl anlarım ?

Anakart:Gigabayt b450m s2h İşlemci: Ryzen 5 4650G bu ekipmanlarla sistem toplayacağım hangi kasayı tercih etmeliyim uyumluluğu nasıl anlarım https://www.incehesap.com/frisby-venom-fc-9270g-650w-fiyati-42123/...
  5. L

4000Tlye Apu Sistem toplamak mantıklı mı ?

ekran kartı ekleyince güzel performans alır mıyım
  6. L

bir süre bu şekilde idare edip daha sonra ekran kartı eklesem iyi sonuç alamaz mıyım peki ?
  7. L

herkes başka bir şey diyor nedeniyle birlikte cevap vericek birisi yok mu ?
  8. L

Merhaba 4000Tl bütçem var ve r5 4650gli sistem toplayıp bir süre sonra güzel bir ekran kartıyla desteklemek istiyorum düşüncelinizi ve tavsiylerinizi yazarsanız sevinirim
  9. L

4000Tlye Hazır Sistem Veya Toplama Tavsiyesi

4000Tlye sistem toplamama yardımcı olursanız sevinirim.(APU sistem toplayım bir süre sonra ekran kartı almam mantıklı olur mu) öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum
  10. L

Ryzen 5 pro 4650G’li sistem nasıldır?

bütçeyi biraz aşarak nasıl bir sistem önerirsin ? 1610401524 Gigabayt Gigabayt b450M S2H nasıl olur ya da sen ne önerirsin marka olarak ?
  11. L

Ryzen 5 pro 4650G’li sistem nasıldır?

Merhaba yakın zamanda pc toplamayı düşünüyorum fazla bütçem olmadığı için apu sisteme yöneldim çok bilgi sahibi olan biri değilim toplamayı düşündüğüm pc hakkındaki düşüncelerini ve tavsiyelerinizi bekliyorum. İşlemci:Ryzen 5 pro 4650g Anakart:Asus A520M-Plus 4800MHz Ram:Team T-Force Vulcan 16...
Top Bottom