Arama sonuçları: *

1. slmbnemıstık

Aklımda ki helal haram konusu

arkadaslar merhaba aklımda helal ve haram ile bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim helal kazan-asgari ücret al-eşine ay basını beklet-cocuguna bakkala yazdır-ailenle otobusle gez-ama huzurlu ol haram kazan-ne kadar cabalarsan para-eşine istedigini hemen al-cocuguna bakkalı al-ailenle ozel...
  2. slmbnemıstık

E-ticarete girmek istiyorum ne yapabilliriimm?

merhaba suanlık dolap hesabı actim ve orada telefon kılıfı ve parfum gibi ürünler satıyorum eger shopier acarsam nasıl reklam shopier sayfamı nasıl bilinir yapailirim simdiden bilginiz icin tesekkur ederim
  3. slmbnemıstık

midas güvenilir miii?

soru baslıkta beyler
  4. slmbnemıstık

Yardım Samsung s10 cam degisimi?

Merhabalar elimde bir tane s10 var ic ekran kırık deil sadece dıs camı degistirmek var mı?
  5. slmbnemıstık

Bisikletimi kaca satabilirim

Arkadaslar elimde salcano hector 26jant shimano 21vites ciziksiz garaj bisikleti var lastikleri bu zamana kadar hic patlamamis olup disleri bile yenirdir en fazla 3 ay binildi hicbirseyinde sorun yok kaca satabilirim ozel vitesliler diye geciyor herhalde benim fabrikadan aldigimda vardi vites...
  6. slmbnemıstık

Yardım 300tl ye kulak ici kulaklık onerisi

isterseniz kablolul ya da iyi kablosuz varsa onerilerinizi bekliyorum
  7. slmbnemıstık

baskalarin photoshopunu yaparak para kazanma?

photoshop yapmayi profesyonel sekilde biliyorum ve bunu paraya donusturmeyi dusunuyorum var mi bildiginiz uygulama logoda tasarlayabiliyorum dijital grafitide yapabiliyorum
  8. slmbnemıstık

sistemim darbogaz yaparmi?

i5 6400 8gb g skill (kırmızı renk olan)+ 4gb lenovo ramı drr4 toplam 12gb ram lenovonun h100 anakart oem ekran kartı 120 gb apacer sata ssd 500gb wd blue hdd 180w psu bronze seertifikali lenovo kasa 75hz lg monitör bu sisteme 1050ti taksam sıkıntı cıkarır mı? darbogaz yasar mıyım?
  9. slmbnemıstık

laptop cs ye girmiyorr

steamden cs yi aciyorum ama oyuna girmiyor calisiyor yazısı geldikten sonra tekrardan oyna yazısı cıkıyor oyunu sil yukle yaptim surucu guncelledim ama olmuyor ne yapabilir laptop ozeliikleri i5 islemci 8gb ram gt950 var 1688247153 @Sirlen
  10. slmbnemıstık

1500 TL ye M2 ssd önerisi

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-1-tb-970-evo-plus-mz-v7s1t0bw-m-2-pci-express-3-0-fiyati,424869741.html aklimda bu var ama size de danismak istedim
  11. slmbnemıstık

Sistemim ne kadar eder?

i5 6400 8gb g skill (kırmızı renk olan)+ 4gb lenovo ramı drr4 toplam 12gb ram lenovonun h100 anakart oem ekran kartı 120 gb apacer sata ssd 500gb wd blue hdd 180w psu lenovo kasa 75hz lg monitör 2.pc olarak kullaniordum kaca okuturum monitor dahil @SadeceBirisi.
  12. slmbnemıstık

5000TL ye iş-ofis bilgisayar önerisi?

sadece fatura girilecek birde youtube izlenicek var mı onerebileceginiz biseyler
  13. slmbnemıstık

Yardım 5000-6000 TL İŞ OFİS LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar sadece fatura gireceğiz ve YouTube izliyeceğiz var mı onerdiginiz laptop?
  14. slmbnemıstık

5000-6000 TL İŞ OFİS PC TOPLAMA SİSTEM

Arkadaşlar sadece fatura gireceğiz ve YouTube izliyeceğiz var mı onerdigin sistem parcalar sıfır olursa güzel olur
  15. slmbnemıstık

Yardım 2000tl ye monitör onerisi?

oyun icin degil iş icin hangisini alabilirim? güzel fiyat performans
  16. slmbnemıstık

huawei watch gt 3 alınır mı?

soru yukarıda sizce 3000 TL ye alınır mı 42mm modeli
  17. slmbnemıstık

huawei watch gt 3 ile redmi note 9s takas edilir mi?

benim elimde redmi note 9s varda YD sizce kafa kafaya takas yapsam? (42mm modeli bu arada saat) @şahin doğan @serwintes
  18. slmbnemıstık

Yardım Redmi note 9S VS Samsung A51

redmi YD samsung 2023 eylule kadar garatili sizce hangisi? @şahin doğan
  19. slmbnemıstık

verdigim ozellikler hangi telefona ait?

arkadasımın teleefonu varda ona kılıf hediye alacagız da telefonu hangi marka bilmiyorum ama damla celtikli android arkasında kocaman alt alta büyük kamera var bu ozellikler hangi telefona ait olabilir @şahin doğan @serwintes
  20. slmbnemıstık

iphone 11 vs s21 fe 5g

elimde iphone 11 var sizce s21fe ile takas edeyim mi? sahsi kullanmak icin? @şahin doğan
Top Bottom