Arama sonuçları: *

1. F

3392 sensör nasıldır?

Bu sensör e Corsair Dark Core RGB Pro SE adlı mouse da denk geldim. 3335 kablosuz sensör e göre nasıldır? Ona göre mouse u alacağım.
  2. F

PC Klavye mouse u okumuyor

Aldığım flexy silver kasa da bios a girdim ve bir videoda gördüğüm ayarları yaptım. Yaptıktan sonra da mouse çalışıyordu ki bios tan çıktım. Daha sonra bir flash belleğe attığım windowsu kurmak için belleği taktığımda klavye mouse algılanmamaya başladı. Şuan bios a giremedigim için sistemi...
  3. F

RGB fan kontrolcüsünü Anakartta nereye takacağım?

Anakartta gireceği bir yer bulamadım. Nereye takacağım? Kasa: Gamepower Horizon Anakart: Gigabyte B450 M S2H V2
  4. F

Playstation kolu şarj sorunu

PS kolumu laptop a bağlayıp oyun oynuyorum. Ama sadece şarjdayken kullanabiliyorum. Şarjda aldıramıyorum kol a. Playstation a bağlayıp denediğimde ise şarjda olmadan kullanabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Not: eskiden laptop ta şarja takılı olmadanda oynayabiliyordum.
  5. F

Forest save dosyası ile ilgili

Arkadaşım beraber oynadığımız save dosyasını bana attı. Ama ben onun envanterinden değil kendi envanterimden devam etmek istiyorum. Ve bir arkadaş daha vardı bizle oynuyordu. O bendekine girse aynı saveden devam edebilir değilmi? Birde ilk başta bahsettiğim arkadaş kendi envanterini, ben kendi...
  6. F

Forest save dosyaları ile ilgili

Arkadaşım beraber oynadığımız save dosyasını bana attı. Ama ben onun envanterinden değil kendi envanterimden devam etmek istiyorum. Ve bir arkadaş daha vardı bizle oynuyordu. O bendekine girse aynı saveden devam edebilir değilmi? Birde ilk başta bahsettiğim arkadaş kendi envanterini, ben kendi...
  7. F

Ses ayarlarında sıkıntı var

Bilgisayara (laptop) bluetooth kulaklığımı (jbl t 500bt) taktığımda ses ayarlarını ayarlamaya çalışırken galiba iyice sıkıntıya soktum kulaklığı ses karşıya gitmiyor kulaklığın mikrofonuda bilgisayarın mikrofonuda çalışmıyor ses ayarlarını atıcam 1. Foto kulaklığı bağlamamışken 2. Foto ise...
  8. F

Ucuz bir VR

BeatSaber oynayabileceğim ucuz bir vr varmı alyx oynatsda fena olmaz biliyorum zaten pc nin gücüne bağlı olduğunu ama vr çok iyi nilmiyorum alyx şart değil beat saber oynatsın yeter
  9. F

Save Dosyası Gönderme

Arkadaşım ortak oynadığımız forest save dosyasını bana gönderecek save dosyasını yedeklemeyi buldum ama evlerimiz uzakta ve bu yüzden ne bir flash bellekten ne bluetooth dan ne de aynı ağ üzerinden atamıyor uzaktan büyük bir dosya aktarımı nasıl yapılıyor?
  10. F

Elektrikli bisiklet otomatik mi gider?

Birkaç elektrikli bisiklet videosu izledim ama hala anlayamadım sadece pedal çevirmeyi mi kolaylaştırıyor yoksa bir motor edasıyla otomatik gitme şansım varmı?
  11. F

Kaç w PSU yeter

Rtx 2070 Super / ryzen 7 3700 x / Asus Rog Strix 450-E / Corsair Force SSD /Corsair Carbide spec delta Sistem bu, kasanın içinde 650 w 80 plus PSU geliyor. Yetermi yoksa kasanın PSU suz versiyonunu alıp 900 w 80 plus PSU falanmı takayım
  12. F

Warband Haydut Sığınakları ve refah

Warband Single oynuyorum kral ragnarın emrindeyim 2 şehrim var biri tihr diğeri khudan şimdi 2 sıkıntı var birincisi 2 şehrinde refahı etrafındaki haydutları temizlesem de artmıyor 2. Sorun Khudan şehri nin yakınında tundra haydutları sığınağı var ve bu yüzden bütün haydutları kessem bile...
  13. F

İnstagram' da satılan Çanta

İnstagram'da satılan Kingsons Beam Adlı Çanta güvenilir mi? ? Alınca Reklamdaki Ürünü Gönderiyorlarmı ?
  14. F

Hangi yeteneğe vermeliyim (BANNERLORD)

Haydutları savaşmadan yanımıza çekmek veya tam saldıracakken bize katılmayı teklif etmeleri için hangi skill e vermeliyim
  15. F

Eksiksiz Mouse tavsiyesi

Hiçbir konuda eksiği olmayan bildiğiniz en iyi mouse u yazarmısınız lütfen bütçe önemli değil
  16. F

Toplama Üst Seviye Pc

Merhaba, üst seviye bir pc toplamak istiyorumda (All Star Premium 3 ten biraz esinlendim) Bu parçaların yerine önerebileceğiniz parçalar varmı Cougar Conquer 2 ultimate kasa MSI Lightning z Rtx 2080Ti Amd Ryzen 9 3900x Asus Rog Crosshair VIII Formula anakart Asus Rog Thor 1200 w Platinium...
  17. F

.

Gönderiyi silmeyi bulamadım bende böyle yaptım
  18. F

Ekran kartı desteği lütfen cevap

Bilenler varsa fsp cmt120a modelinde dik ekran kartı desteği varmı, içindeki fanların modları çok şık eğer ki o fanlar ayrı satılıyorsa söylermisiniz
Top Bottom