Arama sonuçları: *

• Users: Aina
  • Order by date
  1. A

Yardım 20 bin TL'ye alınacak en iyi gaming laptop

Merhabalar benim 20k bütçem var ve yarın pc almayı düşünüyorum acaba önerileriniz nelerdir?
  2. A

Asus tuf mu Lenovo IdeaPad 3 mu?

Neden peki rtx 3050ti ryzen7 yı tam performans kullanamıyor en ağır oyunda bile işlemci kullanımı yüzde 40 ın üstüne çıkmıyor Nedenini öğrenmek isterim
  3. A

Ben biraz rtx 3050 den korkuyorum 4 GB hafıza yeterli gelmiyor gözüme en azından ti modelinde 6gb olsa hafıza alınabilirdi ama ben büyük ihtimalle lenovoyu alavağım
  4. A

Peki iş yazılıma gelince sizce hangisi?
  5. A

Merhaba arkadaşlar şuan 2 laptop arasında çok kararsız kaldım kullanım amacım hem oyun oynamak ayrıca yazılım öğrenmek şuan makine mühendisliği okuyorum ve yanına yazılım da koymak istiyorum ama PC konusunda kararsız kaldım genelde valorant forza horizon 5 rdr2 ve cyberpunk 2077 yi oynamak...
  6. A

Yardım İşlemci kısa devresi

Merhaba arkadaşlar benim elimde 3 4 yıldır kullanılmayan kendi taşıma kutusunda muhafaza ettiğim i7 4790 vardı ve tekrar işim düştü anakart aldım 2. el ve işlemciği taktığımda fanlar 1sn den kısa süre dönüp aniden kapanıyor anakartı şuan pentium g3240 ile kullanıyorum geçici olarak anakartta...
  7. A

1 kısa 1 uzun bip sesi

Merhaba arkadaşlar ben bu gün 8 GB DDR3 Kingston marka ram aldım ve biligisayarıma taktım ama açmaya çalıştığımda 1 kısa 1 uzun bip sesi aldım yeni aldığım Rami söküp çalıştırdığımda hiçbir sıkıntı olmadı bu bip sesleri Ramin sıkıntılı olduğunu mu gösteriyor yoksa anakart mı desteklemiyor ona...
  8. A

Yardım Uzun süre çalışmayan işlemci

Merhabalar arkadaşımdan 4 yıldır hiç kullanılmamış işlemci aldım bu işlemcinin pin yerlerinin oksitlenmiş olma ihtimali var mıdır ve bu işlemci hemen taktığımda çalışır mı
  9. A

Fanlar 1sn dönüp kapanıyor

Maalesef olmadı
  10. A

Fanlar 1sn dönüp kapanıyor

Merhaba arkadaşlar benim elimde i5 4790 gigabyte h81m ds2 anakart var ama güç verdiğim zaman fanlar 1 sn dönüp kapanıyor ve PC hiçbir şekilde açılmıyor acaba sıkıntısı nedir
  11. A

ekran kartı değiştirme

peki devre dışı borkamak yerine direk aygıtı silersem tekrar ekleme şasnım var mı
  12. A

ekran kartı değiştirme

Merhaba arkadaşlar; Ben oyunları Intel HD 4000'den çalıştırmak istiyorum. Kendi ekran kartım GT610M fakat acayip şekilde FPS farkı var. Mesela roket lig de GT610M ile 20 FPS üstü çıkmaz iken Intel ile 50 FPS onayabiliyorum fakat bazı oyunlarda mesela Valorant ve sea of theves de oynayamıyorum...
  13. A

Öneri Souls like oyun önerisi fakat PC im biraz kötü

Kanka bence sen dark souls 2 yi oynayabilirsin
  14. A

Öneri Souls like oyun önerisi fakat PC im biraz kötü

İ5 3230m Gt610m 8gb ram ile souls oyunlarına başlamak istiyorum fakat ilk fark souls remastered indirdim çok düşük fps alıyordum acaba bana önerebileceğiniz souls like oyun var mı?
  15. A

Yardım İşlemci kullanımı sıkıntısı

Evet
  16. A

Evet
  17. A

İ5 3230m işlemcim 8gb DDR3 1600mhz ram gt610m ve 240 GB SSD im var . Fakat rocket ligde 60 fps oynar iken bir gün bu 30 a düştü ve işlemci kullanımı yüzde 50 nin üstüne çıkmıyor ve 3 GHz olmasına rağmen 2.50 GHz de çalışıyor sıcaklıklar 70 80 derece
  18. A

işlemci ghzsi düşüyor

soğutmak için ne yapabilirm termal macun değiştirmekten başka 1615718491 bir de oyunu oynarken işlemci kullanımı 50 nin üstüne çıkmıyor
  19. A

işlemci ghzsi düşüyor

en son ekran kartım 89 derece idi ve işemcim 100 derece (rocket ligde)
  20. A

işlemci ghzsi düşüyor

Merhabalar benim bilgisayırımın işlemcisi 2.6 GHz iken normal boşta 3 GHz'ye çıkıyor fakat oyuna girince 1.2 GHz'ye düşüyor Alt Tab yapınca gene 3'e çıkıp oyuna girince düşüyor. Sistem: i53230M. GT610M. 240GB SSD. 8 GB RAM.
Top Bottom