Arama sonuçları: *

1. F

Yardım Asus Tuf Gaming Af120A2R İyimi? Nasıl Kontrol Edebilirim!!

Forum siteleri ölmüş artık kimsenin kimseye cevap verdiği yok sadece burası için geçerli değil söylediğim her yer böyle ne yazık ki..
  2. F

Kablonet H&D NE1611C Modem Qos Özelliği

Forum ölmüş..
  3. F

Displayport kablo seçimi

Konuyu kapatabilir siniz aktif cevap alamadığım için bir anlamı kalmadı konunun
  4. F

Displayport kablo seçimi

Bu durumda benim hangi sürüm kabloyu tercih etmem daha mantıklı ve avantajlı olacaktır ?
  5. F

Displayport kablo seçimi

Merhaba, benim 2K 165Hz kullanabilmem ve kart ile monitörün faydalanmam gereken özelliklerini aktif bir şekilde kullanabilmem için hangi DisplayPort kablosunu kullanmam daha sağlıklı olur 1.2 mi 1.4'mü karar veremedim çünkü kart ile monitörün port destekleri farklı bu nedenle yanlış bir şey...
  6. F

Toplama pc sistem önerisi

Daha önce hiç alışveriş yapmadım bu siteden herhangi bir güven sorunu olur mu ?
  7. F

Çok üzerine çıkmak istemediğimden öyle yazdım ama tabi ki 3060'ta olabilir fiyat konusunda makulse hemen inceliyorum.
  8. F

Arkadaşlar merhaba, RTX 3050 ve İntel bir sistem tavsiyesi arıyorum. Limitini 20K'yı çok geçmeyecek biçimde tutuyorum ve bu sistemde yakın zamanda güncelleme yapma fırsatı bulamam o nedenle ''olabildiğince'' yaklaşımıyla fikir ve önerilerinize açığım.
  9. F

Tanımlamayan ağ sorunu

Merhaba. Dün bu sorun ile karşılaştım. Tanımlanamayan ağ sorunu hatası alıyorum. Kablo da herhangi bir problemim yok, modem ile ilgili de bir sorun gözükmüyor. Manuel olarak İp ve DNS değiştirme işlemlerini denedim fakat sonuç alamadım. Cmd kodu ile bu sorunu çözenler olmuş ama detayını...
  10. F

Tanımlanamayan ağ sorunu nasıl düzeltilir ?

Kablo uzunluğundan dolayı böyle bir sorun olacağını sanmıyorum. 25 MT kablo ile bağlanıyorum ben. Kablo ile alakalı hasar olabilir en fazla
Top Bottom