Arama sonuçları: *

1. T

Mil Mi-8 helikopteri ile oynayabileceğimiz oyunlar

Başlıktan da gördüğünüz gibi mi 8 helikopteri olan bir oyun istiyorum mod da olabilir tavsiyelere açığım
  2. T

ps 4 pro/ slim klavye mouse uyumu

Merhaba ps 4 slim veya pro almayı düşünüyorum. Fakat klavye mouse bağlayarak fortnite oynamak istiyorum. Sizce ekipmanlarım slim veya proda oynatır mı? Ekipmanlarım: Gamepower Ogre Rainbow, klavye Logitech G402 mouse
  3. T

Playstation 4 slim klavye mouse delay olur mu

Merhaba ben ps 4 slim almayı düşünüyorum. Konsolda fortnite oynamak istiyorum. Ama klavye mouse ile oynamak istiyorum. Sizce delay olur mu? Olursa nasıl çözebilirim? Ekipmanlar gamepower warlock klavye logitech g402 mouse
  4. T

ps 5 fortnite klavye mouse delay

Merhaba ps 5 de fortnite ı klavye ve mouse ile oynarsam delay olur mu? Olursa nasıl düzeltebilirim?
  5. T

Dell i10700f gtx1660 ti hazır sistem

Merhaba böyle bir hazır sistem buldum. Bu sistem fortnite için iyi bir sistem mi? https://www.hepsiburada.com/dell-g5dt-intel-core-i7-10700f-16gb-512gb-ssd-gtx-1660ti-windows-10-home-masaustu-bilgisayar-g5dt-b70w165n-p-HBV000012NFUZ
  6. T

Casper gtx 1660 super i510400f sistem iyi mi

Merhaba casper ın sitesinden aşağıya fotosunu koyduğum sistemi topladım. Sizce nasıl bir sistem? Genellikle fortnite oynayacağım. Bu sebepten sizce bu sistem kaç fps verir? apğ
  7. T

fortnite için sistem toplama

merhaba ben çoğunlukla fortnite oynamak için bir bilgisayar toplamak istiyorum rtx ekran kartı istiyorum ve intel istiyorum monitör dahil değil
  8. T

fortnite için hazır sistem

merhaba fortnite için hazır bir sistem önerir misiniz mümkünse intel olsun bütçe 10.000 TL
Top Bottom