Arama sonuçları: *

• Users: quelx
  • Order by date
  1. Q

Çözüldü✓ Wraith Prism İşlemci Fan Dönmeme Sorunu

Söküp temizledikten sonra yağlamayı düşünüyorum umarım düzelir
  2. Q

Çözüldü✓ Wraith Prism İşlemci Fan Dönmeme Sorunu

Merhaba amd wraith prism soğutucum var yaklaşık 1 aydır çok gürültülü çalışıyordu ilk başlarda normal olduğunu düşündüm ama son zamanlarda bu ses daha da arttı bugün çalışırken kontrol etmek için kasayı açtığımda videodaki gibi bir durumla karşılaştım. Şuan biraz tozlu düzenli olarak 5-6 ayda...
  3. Q

Öneri İkinci el ekran kartı önerisine ihtiyacım var

Eklemeyi unutmuşum Ankara içinde arıyorum da. Bu fiyata GTX 970 almamı öneriyorsunuz sanırım kısaca teşekkür ederim. 1635276916 Aerocool VX Plus
  4. Q

Öneri İkinci el ekran kartı önerisine ihtiyacım var

Merhaba bu bütçe ile Ryzen 3 1200 işlemci ve 500W PSU ile uyumlu olabilecek şekilde ikinci el olarak alabileceğim bir ekran kartı arıyorum. Hem oyun hem gündelik işler için kullanılacak. Bir kaç gün içinde ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  5. Q

Öneri Sağlam Hikayeli Oyun Önerisi

Elimde maalesef PS yok eğer bir gün alırsam deneyeceğim oyunlar listesinde başta olacak yine de teşekkür ederim (y)
  6. Q

Teşekkür ederim bir bakacağım 1633795270 Yanlış hatırlamıyorsam önceden oynamıştım yine de teşekkür ederim
  7. Q

Daha önce oynayıp bitirdim
  8. Q

Like a Dragon olanı denemiştim ama pek hoşuma gitmemişti yine de teşekkür ederim.
  9. Q

Merhabalar. Hikayesi sürükleyici olan en az 20-30 saat götürecek oyun arıyorum. Tür olarak korku,strateji,yarış hariç tüm önerilere açığım. Oynadığım oyunlar şunlar bunlar dışında bir öneri olursa sevinirim. -RDR 2 -Detroit Become Human -BF/CoD serisi -Doom serisi -Death Stranding -Horizon...
  10. Q

Maksimum 300 ₺ bandında hangi kulaklığı tercih etmeliyim ?

Merhabalar 1.5 sene önce aldığım JD 710 ömrünü doldurunca bende yeni kulaklık arayışı içerisine girdim. Bütçem maksimum 350 ₺, Bir kaç araştırma ve tavsiyeye göre almayı düşündüğüm kulaklıklar şu şekilde : -Cooler Master CH321 -Rampage RGW9 Comfort -Havit Gamenote H2002D Bu 3 kulaklık dışında...
Top Bottom