Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ İpad 10 vs İpad mini 6

6 mini iphone nun bi tık büyük hali gibi zaten dediğin doğru
  2. E

yani mini 6 da tek sıkıntı ekran boyutu ders video falan izlerken ufak olur mu diye düşünüyorum yoksa ipad mini daha iyi özellik bakımından 1690474259 not almak ders videosu izlemek gibi
  3. E

Ders için kullanıcam sizce İpad 10 vs İpad mini 6 hangisi
  4. E

S22+Tab S7 fe mi İphone 11+İpad 10 nesil mi ?

Ders Gündelik işler
  5. E

S22+Tab S7 fe mi İphone 11+İpad 10 nesil mi ?

Şuan Telefonum İphone 11 Bi kaç ay Şuan Telefonum İphone 11 Bi kaç ay oldu alalı telefoncuya satıp s22 sıfır alabiliyorum tablet ihtiyacım var İphone 11 de kalıp ipad 10 nesil mi almalıyım telefonu satıp s22 alıp tab s7 fe mi almalıyım sizce ?oldu alalı telefoncuya satıp s22 sıfır alabiliyorum...
  6. E

FIFA 22 Kariyer modunda sinematik, röportaj ve basın toplantısının olmaması

FIFA 22 Kariyer modunda sinematikler, röportajlar ve basın toplantısı yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? Oyunu PC'den oynuyorum Steam'den aldım.
  7. E

FiveM DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED hatası

Hatayı veriyor ve oyuna girmiyor. Ekran kartı driver sildim yükledim olmadı, GTA 5 dosya bütünlüğü doğruladım olmadı, sil yükledim olmadı. Bunun çözümünü bilen yardımcı olsun lütfen.
  8. E

1800TL Bisiklet Önerisi?

.
  9. E

1800TL Bisiklet Önerisi?

1800TL Bisiklet Önerisi? Dağ bisikleti düşünüyorum 27.5 jant olursa iyi olur teşekkürler
  10. E

Psikoloji okumak ve eşit ağırlık meslekler

Tm seçsem yani eşit ağırlık ben mühendislik seçebiliyormuyum bazı yerlerde artık farketmiyor istediğin meslek seçiliyor yazıyor seçiliyormu acaba?
  11. E

Psikoloji okumak ve eşit ağırlık meslekler

Psikoloji okumak zormu bide 4 yıl bitince işe girebiliyormuyuz yoksa 2 yıl daha lisans yapmak gerekiyormu eşit ağırlık meslek önerileri nedir bide
  12. E

Ping Sorunu Yardım!!!

Arkadaşlar gecen bi sorun oldu 20mbps tarife 5 alıyodum ve sonunda modem bozukmuş ve değişti int hızı normale döndü ama eskiden ping az cok vardı ama şimdi oyun oynanmayacak kadar fazla türktelekom aradım ve altyapı sorun yok başka modem le vilen deneyin dediler acaba yeni modem almalımıyım...
  13. E

Oppo A5S vs Realme C3

Oppo A5S vs Realme C3, hangisi alımalı? Bütce 2100.
  14. E

Xiaomi Redmi 8 64 GB Cep Telefonu Alınır mı?

Realme c3 Nasıl
  15. E

Ama ? 1600538534 Malesef Maks 2100tl
  16. E

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-8.html Bumu https://www.epey.com/akilli-telefonlar/realme-c3.html Yoksa Bumu Alınmalı?
  17. E

Realme c3 alınır mı? ?

realme nasıl bir marka ?
  18. E

1800Tl telefon tavsiyesi

2100 tl lik önerisi olan
  19. E

Xiaomi Redmi 8 64 GB Cep Telefonu Fiyatları ve Özellikleri alınır mı? ? Bütce 2100tl
Top Bottom