Arama sonuçları: *

• Users: Liaween
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Liaween

B450M dragon 4400mhz mi 3200mhz mi şuanda alacağım

asus b450m dragon (oc) 4400mhz mi 3200 mhz versiyonumı?
  2. Liaween

Acer EG220QP Monitör nasıl?

Bu monitör 144hz 1ms ama ucuz diye pek inanmadım Geçiçi kullanım için alacağım.
  3. Liaween

6500-7000₺ monitör dahil sistem yardım edebilirmisiniz?

Selamlar önceden 5000-5500 TL arası bir sistem bakıyordum biraz çalıştım üstüne koyabildim ve fiyatımı arttırdım monitörün 144hz olmasını istiyorum. Yada şimdi alma Abdullah abiyi bekle, stokları bekle tarzında beni bilgilendirirmisiniz?
  4. Liaween

BLADE-3100 sistem nasıldır?

Alacağım sistemin fotoğrafını koyuyorum 8 gb ramı var onu 16 yapsam mı sizce?
  5. Liaween

Gamingen.tr sitesi güvenilir mi??

Pandemi yüzünden gidip depodan alamadığımız için sadece kargo ile çalışoyorlarmış bende bir sistem beğendim normalde abdullah abinin çıkaracağı yeni sistemi bekliyordum ama beni beklemeyin demiş stoklar yüzünden bende beğendiğim sistemi alacağım ama ailem güvenemiyo bende merak ettim acaba bu...
  6. Liaween

SanDisk Ultra ssd nasıl acaba ?

yeni alacağım sisteme bu ssdyi takmak istiyorum değermi ?
  7. Liaween

5000-5500 TL maximum sistem ne toplayabiliriz?

Selam abiler öncelikle 10 yıldır çok kötü bir laptopum var ve çalışarak olsun biriktirerek olsun bir mebla biriktirdim ben bu fiyata olabilcek en iyi sistemi toplamak istiyorum bana yardım edermisiniz?
  8. Liaween

Yeni bir f/p çıkınca itopyadan elden alabilirmiyim?

Donanım arşivi yeni bir sistem çıkardığı zaman itopyadan sipariş vermek yerine mağazasına gidip alabilirmiyim ?
  9. Liaween

Rx 5500xt 4gb mi yoksa Rx 580 8gb mi?

bu ekran kartlarından hangisi daha iyi f/p olarak şu zamana kadar 1 laptopum oldu oda çok kötüydü şimdi iyi bişey almak istiyorum...
Top Bottom