Arama sonuçları: *

1. ters ə

Maksimum 25k Gaming Laptop Önerisi

Laptop oyun ve ders üzerine kullanılacaktır. Max bütçe 25k'dır. Ben tek Casper Excalibur G870'i buldum . Özellikleri çok iyi gözüküyor . Ama malzeme kalitesi ve soğutma açısından kötü diyorlar . Önerilerini bekliyorum . Casper Casper Excalibur G870.1245-DFA0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB...
  2. ters ə

Instagram Not Özelliği Yok

Az önce ben de geri bildirim attım . Umarım çözülür . Teşekküler.
  3. ters ə

Nasıl yapıyoruz hocam ? Kısaca anlatabilir misiniz?
  4. ters ə

Dediğiniz gibi aynı durum bende de mevcut .
  5. ters ə

Instagram not özelliği yok ilk geldiğinden beridir yok bende bu özellik . Bi çözümü var mı?
  6. ters ə

Hangi Bluetooth Kulaklık Alınır ? Başka Öneriniz var mı?

En son bu kadar artar max bilemedin 800tl
  7. ters ə

Hangi Bluetooth Kulaklık Alınır ? Başka Öneriniz var mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B09DXW29JB/ref=asc_df_B09DXW29JB1677938400000/?creative=380333&creativeASIN=B09DXW29JB&linkCode=asn&tag=cimritr-21...
  8. ters ə

Yardım 400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

@Evil Belief Öneriniz var mı hocam ?
  9. ters ə

Yardım 400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

400 TL Bluetooth kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum .
  10. ters ə

HOI4 │ Türkçe Yama İsteği

Agora yaparsan efsane olur
  11. ters ə

Replika Güvenilir Forma Satıcısı

Replika Güvenilir ve kaliteli forma satıcısı aldığnız ve önerdeğiniz yerlerin linkini atar mısınız ?
  12. ters ə

Rehber (kanıtlı) Discord Active Developer Badge Nasıl Alınır

Hocam videodaki linkleri koyabilme şansınız var mı?
  13. ters ə

Rehber (kanıtlı) Discord Active Developer Badge Nasıl Alınır

Video eskiden gözüküyordu şimdi gözükmüyor bi bende mi öyle ?
  14. ters ə

Erkek Parfüm Önerisi

Kokusu çok ağır olmayan kalıcılığıda uzun olan kullandığınız parfüm önerilerinizi bekliyoum Max 200
  15. ters ə

MC DONALD'S Bedava burger veriyor (kampanya bitti)

Önce hesap açmanız / giriş yapmanız lazım çıkmıyor yoksa . 2 saate bende denicem yazarım buraya 1672480913 Şu ne demek oluyor herhangi bişey almak zorunda mıyız
  16. ters ə

2.El Yurtdışı Telefon Alınır mı ?

Anladım hocam teşekkürler.
  17. ters ə

Ben aralık ayında almak istiyorum. Kayıtlı 2.el iphone 11 alsam ocak'ta teksra kayıt ettirmem lazım mı ? yoksa normal şekilde kullanabilir miyim?
  18. ters ə

Param güvende yurtdışı İphone 11 bakıyorum 7,8k gibi fiyatlara bulunabiliryor genede içime bi şüphe düşüyor bu kadar ucuz olması normal mi diye .İki gün iade hakkım var . İlerleyen günlerde bir problem yaşar mıyım onu düşünüyorum . Bu kayıt olaylarını pek anlamadım doğrusu o yüzden size...
  19. ters ə

İphone bir cihaz alması düşüncesideyim. Param güvende ile sahibinden üzerinden almak istiyorum . Satıcı sormam gereken sorular var mı ? Kayıt ve cihazın teknik soruları dışında ? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. @şahin doğan hocam eski konularda sizi gördüm de yardımcı olursanız sevinirim.
  20. ters ə

Sahibinde Param Güvende Telefon Alma

Selamlar , Sahibinden üzerinden telefon almak istiyorum . Bunu da param güvende sistemleri ile almak istiyorum . Telefonun resimlerde ve verilen bilgilerde ki gelmezse iade kolay bir şekilde yapılabiliyor mu ? Alıcı olarak herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Deneyiminiz veya tecrübeniz varsa...
Top Bottom