Arama sonuçları: *

• Users: G1ray
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G1ray

Film izlemek için masaüstü bilgisayar

selamlar bütçem 5.500 civarı sadece film izlemek için 4k monitör dahil bir pc önerebilirmisiniz?
  2. G1ray

windows 10 reviOS vs GhostSpectre

arkadaşlar arasındaki performans farkı ne kadar hangisi daha performanslı?
  3. G1ray

Ucuz RTX 2060!!!!!!!

arkadaşlar buyrun...
  4. G1ray

Hala Coupon Pals ve Slash İt açılmadı

Arkadaşlar neden aliexpressdeki coupon pals ve slash it açılmadı?
  5. G1ray

Bluetooth kulaklık kesilme sorunu

Merhaba arkadaşlar Bluetooth kulaklık kullanıyorum Modeli: İDance Blue 301 2 gündür müzik dinlemeye başlarken disconnect diyip iki defa bup bup sesi geliyor. Telefonumdan silip tekrar tanıttım, kulaklığı arama moduna aldım herşeyi denedim ama sorun hala devam ediyor yardım ederseniz çok...
  6. G1ray

Aliexpress CouponPals Açılırmı?

Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi acaba ne zaman açılır geri? duyduğuma göre fazla fake hesap açıp CUT İT ve COUPON PALS yapan varmış 10 günlük kısıtlamaya tabii tutulmuş Türkiye
  7. G1ray

Valorant DX11 Feature Level 10.0 Hatası

merhaba arkadaşlar intel hd 3000 ekran kartım var ama başlıktaki hatayı veriyor herşeyim güncel
  8. G1ray

İntel HD Graphics 3000 ile oynanılabilecek oyunlar

merhabalar intel hd graphics 3000 ile hangi oyunları 30 fps ve üstünde oynayabilirim?
  9. G1ray

3090 Elleyen Abdullah abi kendinden geçiyor

abdullah abi yurtdışından gelen pny 3090 ekran kartını ellerken kendinden geçiyor :))
  10. G1ray

QCY T7 aldım kaç saat şarz etmeliyim

merhaba arkadaşlar qcy t7 aldım kaç saat şarz etmem gerekiyor. 4-5 saatmi yoksa kutudaki led yeşil ( tam şarz oldu anlamına geliyor) oluncaya kadarmı şarz etmem lazım?
  11. G1ray

El ile Güncelleme yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar updaterde el ile rom yüklemek istiyorum fakat bulamıyorum öyle bir seçenek yok Sistem MİUİ12
  12. G1ray

Superonline Kullanım Görme

Beyler selamun aleyküm superonline kullanım oranımı görmek istiyorum nereden görebilirim
  13. G1ray

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar max 150 TL kulakiçi bluetooth kulaklık arıyorum kriterlerim şunlar: kulakları iphone gibi olacak en az 4-5 saat götürecek kesinlikle çakma olmayacak
  14. G1ray

Ne düşünüyorsunuz bunun hakkında?

Bu mükemmel pc hakkında ne düşünüyorsunuz??
  15. G1ray

Gamenote H2029U alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/gamenote-h2029u-kablolu-rgb-gaming-kulaklik-siyah/ alınır mı? eğer daha iyisi varsa fiyat bandı max 250 olmak üzere önerebilirsiniz
  16. G1ray

GTX 1080 hazır sistem

https://overclockmarket.com/product/conn-nvidia-edition/ arkadaşlar bu linkteki pc çok iyi gibi duruyor düşünceleriniz nedir?
  17. G1ray

5500TL Bütçe ile Laptop Önerisi

arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi 5000-5500 arası f/p laptop lazım yardımcı olursanız sevinirim
  18. G1ray

180-250 arası gaming kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık alacağım kriterlerim şunlar: 7.1 olması usb girişli olması pedleri suni deri olmayacak RAMPAGE olmayacak
  19. G1ray

Wish Siparişi ile ilgili

merhaba arkadaşlar wishden 28 ocan 2021 de bir ürün aldım ulaşma tarihi 19 şubat olarak yazıyo fakat gelmedi hala takip numarasına baktığımda ''7 Şub 2021 Türkiye havalanına ulaştı'' yazıyor sanırım gümrükte ne zaman çıkar gümrükten? yardım ederseniz sevinirim gerçekten ihtiyacım var
  20. G1ray

Gaming Laptop Almak İstiyorum

Merhaba arakadaşlar Gaming laptop almaya karar verdim lütfen önerebilirmisiniz? kriterlerim şunlar: 16 gb ram 480gb ssd rtx serisi ekran kartı Işıklı Klavye olmazsa olmaz :)) Şimdiden Teşekkür ederim
Top Bottom