Arama sonuçları: *

1. Mehmet Eren Yümün

Bilgisayarı açtığımda ekrana görüntü gelip gidiyor.

Bilgisayarı sabah ilk açtığımda görüntü uzun bir süre (1 saate yaken veya fazla) görüntü gelip gidiyor. Biraz çalıştıktan sonra geliyor. Vga kablosunu farklı bir kabloyla değiştirerek denedim olmadı gene aynı sorun. Zaten pc kapalıykende aynısı oluyo. Sıkıntı monitörün kablosundamı yoksa...
  2. Mehmet Eren Yümün

Minecraft single player MS sorunu

Minecraft ta single playerda ms im çok yükseliyor. Moblar takıla takıla hareket ediyor. Kırdığım blok tekrardan geliyor sonra tekrar kırılıyor ama bunların hepsi single player da oluyor. Normal girdiğimde sıkıntı olmuyor ama pc özelliklerim iyi olmadığı için optifine ile giriyorum oprifine ile...
  3. Mehmet Eren Yümün

Windows 7 Kullanılırmı

Selam arkadaşlar. Bilgisayarımda Phenom 2 x2 555 6Gb ram GTS450 1 Gb 500 HDD var. Windows 10 kullanıyorum. Masaüstün de gezerken veya programları vs kullanırken fazla gecikme yaşıyorum. Başlat menüsünü açarken 5-6 saniye bekliyorum. Anakartın, işlemcinin vs windows 10 içinde driver desteği yok...
  4. Mehmet Eren Yümün

Format atarken hata aldım

Usb ile format atıyodum yeniden başlatılırken çıkardım usbiyi ama şimdi böyle diyo 2-3 kere denedim ama nafile acil yardım lazım.
  5. Mehmet Eren Yümün

Sistem upgrade tavsiyesi.

Selamın Aleyküm Kendi çapımda youtube ile ilgileniyorum bu yüzden bilgisayarımı yükseltip hem daharahat kayıt almak hemde daha iyi oyunlar oynamak istiyorum. Bu yüzden sistemimi yükseltmek istiyorum ama pek anladığım söylenemez yardım ederseniz çok sevinirim. Sistem Parçalarım: Anakart ...
  6. Mehmet Eren Yümün

Ekran Kartı Fan Hızı Arttırmak Zararlımı

Selamın Aleyküm Bilgisayarımda GTS 450 1GB 128bit GPU var ve oyunlarda sıcaklık 70-80 arasına kadar çıkabiliyor. Bende MSİ Afterburner ile fan hızını 90-100 arasına kadar çekip soğutuyorum bunu yapmak zararlımı. Ve bi tavsiyeniz varmı acil yardım pls.
Top Bottom