Arama sonuçları: *

• Users: Foxt
  • Order by date
  1. Foxt

Atmosferik araç turbolamak ne kadar tutar?

hocam benim lastikten aldığım beygir 90, daha önceden motor içine girdik ustamız da var forged krank saplama vesaire var sağlam dememin sebebi blok fazlasıyla sağlam 2jz gibi fabrika çıkışlı forged blokla geliyor araç sr16kadet motorlar gibi üretildi hatta sr16kadetin turbosuzu olarak bunlar...
  2. Foxt

Tecrübeleriniz için teşekkür ederim hocam <3 1707296371 Aynı fiyat bandında kendi aracım kadar donanımlı, iyi yol tutuşu olan, sağlam kasaya sahip turbolu bir araç bulamadım ve bir de aracımı fazlasıyla seviyorum. 1707296482 Hocam benzer motorlara sahipler benzer güçler çıkıyor swap yapmayı...
  3. Foxt

Arkadaşlar 1.6 benzinli nissan primera tekna'm var QG16DE Kodlu motor, aracı turbolamak istiyorum fakat doğru düzgün bir fiyat skalası almadan bunu yapmak içimden gelmiyor. Aracın motoru gayet sağlam araç 2 yıldır bizde klasik bir japon motorunda olduğu gibi yüksek devirlere sıkıştırmalara...
  4. Foxt

Polis akademisi yazılı mont ile dışarda gezmem sorun yaratır mı?

gulmelerı de ufak bi sorun yaratır gıbı hocam KFSOAKĞFPQWĞQWÖFQWLİ
  5. Foxt

Polis akademisi yazılı mont ile dışarda gezmem sorun yaratır mı?

arkadaşım pmyo da okuyor bana hediye olarak yazlık ceketini hediye etti arkasında polis akademisi yazıyor bununla dışarda gezmem sakıncalı bir durum mu? eğer öyleyse polis akademisi yazılı baskıyı çıkarabilir miyim?
  6. Foxt

IOS 2024te ip7 plus alınır mı?

jail atılarak kullanılabilir ama yenilenmiş telefon asla önermem zamanında kullandım çok pişman oldum ilk 3 ayda onca sorun yaşadıım umurlarında olmadı
  7. Foxt

kıza ilk mesaj ne atılır

yumurta fotoğrafı at, ama temiz bi yumurta olsun muhtemelen soru işareti atacaktır cevabın şu olacak; -Bu yumurtadan daha kusursuzsun.
  8. Foxt

İphone 11'den 12 Mini'ye geçiş

Arkadaşlar bu gün iphone 11 cihazımı 12 mini ile başa baş takas ettim kullanmaya başladım, ilk yorumlarım şu şekilde: -Batarya dendiği gibi evet biraz düşük ömürlü. -11 ile arasında net olarak bariz kamera farkı var. -11 son zamanlar da donma, kasma gibi şeyler yaşıyordu 12 de böyle şeyler...
  9. Foxt

Iphone 11 ıle 12 mini takas edilir mi?

Hocam peki ya 12 alınır mı ?
  10. Foxt

hocam onceden 8 kullandım kucuk telefon benım ıcın daha rahat al-sat ıcın takas etmıyorum 2-3 sene sonra model yukseltırım muhtemelen batarya da fazla onemlı degıl telefonu mesajlasmak, arabamın vıdeo ve fotoğraflarını çekmek, instagram kullanmak ıcın kullanıyorum sadece oyun vs. derdim yok...
  11. Foxt

Arkadaşlar elimde 128 Gb 2025 şubat a kadar garantili 11 var bataryam 87 takas edecegım cihaz 86 pil cihaz garantide arka sistemi ve pil değişmiş üzerine 1000-2000 alacağım sizce takas yapılabilir mi? fazla kullanmıyorum telefonu amacım fotoğraf, video bir de model yükseltmek
  12. Foxt

Çözüldü✓ Gelen bu SMS Dolandırıcılık Mı?

Hiçbir resmi firma bu tarz bir sms yollamaz.
  13. Foxt

Yardım Resfebe çözebilen acil yardım etsin kriz geçiriyorum

bunun cevabını acil bulmam lazım uyuyamıyorum lütfen yardım edin 1703360198 cevap kısas çıktı elım ayagım tıtrıyor
  14. Foxt

Hepsipay taksitini ödemezsem ne olur?

Ön ödemeli kart olduğu için borç yazılmıyor dostum.
  15. Foxt

Gusül abesti şart mı?

Konuyu görünce acaba dedim hiç gusül mü almak istemiyor, girip komik yorumları okuyacaktım. Ön yargı kötü birşeymiş.
  16. Foxt

3 saat icinde ölecek olsanız , ne yapardınız?

Kışladan tank çalar araba ezerdim (15 temmuz sakası yapmayın banlanırsınız)
  17. Foxt

İkinci El SSD alınır mı?

Kitapta yazıyo kardesim kitapta WD green den uzak durun diyor ama james donkeyden kaçın diyor kaçın
  18. Foxt

Hepsipay taksitini ödemezsem ne olur?

Hocam tam hatırlamıyorum ama ödemeyi geciktirdiğiniz her hafta için sanırım %9 bir faiz biniyor.
  19. Foxt

Yardım İphone alacağım bakar mısınız? 13 beyaz renk aldım.

Hocam size şöyle söyleyeyim, model fark etmeksizin iphonelarda titreşime karşı aşırı bir hassaslık var tecrübelerimle konuşayım, motokuryelik yaptığım dönemde iphone 11 kullandım titreşim önleyici sabitleme aparatı kullanıyordum motorda görünürde her hangi bir titreşim yok fakat 2-3 ay sonunda...
Top Bottom