Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • Order by date
  1. RefX

Fiber internet için modem önerisi

bu hafta içinde türk telekom siyah modemden millenicom a geçiş yapıcaz. 100mbps için hangi modemi önerirsiniz? aklımda keenetic omni router ve keenetic viva var bu fiyat farkını vermeye gerek var mı?
  2. RefX

R3 3100 6500XT Sistemim Ne Kadar Eder

Çok düşük değil mi 6500xt li hazır sistemler 15k civarında evet 16gb ram artısı var ancak bi ram 500tl İyi bi 165hz monitör alayım desen 4k yı geçmek zorundasın. Termal macunu , wifi adaptörü ve diğerleriyle birlikte 20k eder sıfır sistem.Bu yüzden 10k düşük bence
  3. RefX

up up up
  4. RefX

herkese merhaba R3 3100 4.5GHZ İşlemci Sapphire Pulse RX6500XT OC Ekran Kartı Msi B450-M A PRO MAX Anakart Adata XPG Gammix D30 8GB RAM PNY XLR8 CS3030 M2 SSD 256GB ID COOLİNG SE 224XT BLACK İşlemci Soğutucu Gametech Colder Kasa Versatile 600W 80+Bronze PSU TP Link WN8200-ND 300mbps Adaptör...
  5. RefX

600-800tl arası TWS kulaklık önerisi

Anc gürültü engelleme özelliği mi oluyor?
  6. RefX

Bu ürün ile Life Dot 3i arasında çok bi fark var mı o farkı vermeye gerek var mı? Yoksa bu yeterli olur mu?
  7. RefX

Bu fiyat aralığında alınabilecek hangi model kulaklıklar var? Aklımda TCL S600 modeli var Eğer iyi bir indirim olursa bütçeyi biraz daha yukarıya çekme ihtimalim var*
  8. RefX

10-12k Laptop Önerisi

Öğretmen olan teyzem için 10-12 bin TL bandında laptop bakıyoruz aklımızda bu model var https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g2-itl-intel-core-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-82kb00catx-p-HBCV00002N8XE7?magaza=GTI+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail Bu fiyat...
  9. RefX

600tl M.2 SSD Önerisi

Ne alaka dostum
  10. RefX

600tl M.2 SSD Önerisi

Bütçe 600tl 250gb m2 ssd almayı planlıyorum. Aklımda cs3030 var , bu fiyata hangi ürünü önerirsiniz?
  11. RefX

Geleceğim Hakkında , Neyi Seçmeliyim?

Arkadşalar zaten çalışırsam hedefim havacılık ancak çalışmak bana zor geliyor buna rağmen denemelerde lgs de 7/24 çalışan kişilerden iyi yaptım. Mesela bu Amazon da ürünü toplu alıp daha yüksek fiyata satan kişiler var bunlar nasıl yapılıyor?
  12. RefX

İyi de Türkiye de torpil olmadan o işler çok zor. BESYO ya girmek için bile ÖSYM sonucunun iyi olması lazım hatta bazı üniler test yapmadan direk sonuca göre alım yapıyor
  13. RefX

beyler bu sene 11 e geçicem. ders çalışmayı hiç sevmiyorum ama babam kapasitemin olduğunu söylüyor (öğretmen kendisi). ben her türlü spor ve fitness yapmayı çok seviyorum ve sporlarda da başarılıyım en azından arkadaşlarım öyle diyor okul takımlarında da da oynadım. Babam da okuma gibi planın...
  14. RefX

Vücudun Forma Gi̇rmesi̇

Göğüsü geliştirmek istiyorsan dambıl kullanmanı öneririm. İncline - bench pozisyonunda dambıl , decline pozisyonunda bar kullan. (Kas aktivasyonu daha fazla oluyor) Estetik gözükmek istiyorsan biraz yağ yakıp , çoğu harekette tekrar aralığını 12-15'e çıkarmanı öneririm.
  15. RefX

Türk Gençleri Dinsizleşiyor

Örnek olarak Türkiye'yi ele alırsak ne deniyor mesela , bir kişi tanrı bana saçma geliyor derse birileri çıkıp evrende düzen var , bi yaratıcı olmasa böyle olur lu her şey tesadüf mü diyor , bir kişi tanrı var bence diyince üstte bahsettiğim kişilerin söylediği sözlerden bıkmış / kendini farklı...
  16. RefX

150 TL steam kod çekiliş kazandım

Witcher 3 GOTY esition
  17. RefX

Cloud 2 yerine cloud core wireless aldım iyi mi yaptım ?

Konu açmayı düşünüyordum konu varken sorayım 900 liraya cloud II alınır mı?
  18. RefX

Bios M2 SSD'yi Görmüyor

Babam bi aparat gibi bir şey yaptı onun sayesinde iyi kötü açabiliyorum. Ama tamamen çözebilmiş değilim
  19. RefX

Gigabayt A320M-S2H ryzen 7 5800x desteği

harbiden manyak bişy Teorik olarak destekler de takınca işler değişir dostum. VRM mosfetleri gibi birçok konudan yetersiz kalır
  20. RefX

Evrim ve İslam

Hocam şey diyor orada ki adam : Dini anlamda insanlar ve maymunlar arasında ortak bir soy olmadığını söyleyebiliriz , ama biyolojik yaşam açısından Kuran da bir bilgi yok demiş. Buradan yola çıkarak nasıl bir yorum yapılabilir?
Top Bottom