Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RefX

Fiber internet için modem önerisi

bu hafta içinde türk telekom siyah modemden millenicom a geçiş yapıcaz. 100mbps için hangi modemi önerirsiniz? aklımda keenetic omni router ve keenetic viva var bu fiyat farkını vermeye gerek var mı?
  2. RefX

R3 3100 6500XT Sistemim Ne Kadar Eder

herkese merhaba R3 3100 4.5GHZ İşlemci Sapphire Pulse RX6500XT OC Ekran Kartı Msi B450-M A PRO MAX Anakart Adata XPG Gammix D30 8GB RAM PNY XLR8 CS3030 M2 SSD 256GB ID COOLİNG SE 224XT BLACK İşlemci Soğutucu Gametech Colder Kasa Versatile 600W 80+Bronze PSU TP Link WN8200-ND 300mbps Adaptör...
  3. RefX

600-800tl arası TWS kulaklık önerisi

Bu fiyat aralığında alınabilecek hangi model kulaklıklar var? Aklımda TCL S600 modeli var Eğer iyi bir indirim olursa bütçeyi biraz daha yukarıya çekme ihtimalim var*
  4. RefX

10-12k Laptop Önerisi

Öğretmen olan teyzem için 10-12 bin TL bandında laptop bakıyoruz aklımızda bu model var https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g2-itl-intel-core-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-82kb00catx-p-HBCV00002N8XE7?magaza=GTI+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail Bu fiyat...
  5. RefX

600tl M.2 SSD Önerisi

Bütçe 600tl 250gb m2 ssd almayı planlıyorum. Aklımda cs3030 var , bu fiyata hangi ürünü önerirsiniz?
  6. RefX

Geleceğim Hakkında , Neyi Seçmeliyim?

beyler bu sene 11 e geçicem. ders çalışmayı hiç sevmiyorum ama babam kapasitemin olduğunu söylüyor (öğretmen kendisi). ben her türlü spor ve fitness yapmayı çok seviyorum ve sporlarda da başarılıyım en azından arkadaşlarım öyle diyor okul takımlarında da da oynadım. Babam da okuma gibi planın...
  7. RefX

Evrim ve İslam

Herkese iyi günler. Evrim konusunu araştırmaya başladığımdan beri çok çok farklı bilgilerle karşılaştım. Kimisi evrim dinle çelişmez diypr kimisi çelişiyor diyor. Ancak Caner Taslaman ın bazı söyledikleri kafama yattı diyebilirim. Evrim konusunu araştırmış , bilgi sahibi olan kişiler...
  8. RefX

Bios M2 SSD'yi Görmüyor

Elimde ki A2000 SSD tahminimce temassızlık yapıyor. Bios birkaç kere görüyor sistem açılıyor daha sonra görmüyor ve açılmıyor. M2 SSD yi takıyorum sistem çalışıyor ama ertesi gün falan çalışmıyor , bazen de yeniden söküp taktığımda görmüyor. Bunun nedeni ne olabilir ?
  9. RefX

Python la alakalı bu sorunun cevabı ne?

14. sorunun çözümü nasıl oluyor arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?
  10. RefX

PC M2 SSD'yi Görmüyor

Sistemde m2 ssd yi çıkarıp taktığım günden beri düzgün çalıştıramadım bilgisayarı. 3-4 kere Windows açılıyor ardından (sonradan başlattığımda) bios ekranında kalıyor ve m2 ssd yi görmüyor ne yapmalıyım ? 1 gün önce bios update yaptım. Boot menüsü böyle : Storage kısmı :
  11. RefX

Bilgisayar bu ekranda kaldı

Bios güncelledim ardından kapatıp açtım böyle bir şey çıktı karşıma. Ne yapmalıyım ?
  12. RefX

PC bios ekranına girip duruyor

Anakartıma takılı olan m2 ssd'yi çıkarmıştım , yanlış takmışım bios ta kaldı bunu fark ettim ve düzgün bir şekilde taktım. 2-3 gün normal şekilde kullandım ve şimdi açtığım da bios ekranında kalıyor sorun ne olabilir ? 1652303186 Bios tarihi 2020 olarak gözüküyordu onu da güncelledim ama. Hala...
  13. RefX

R3 3100 neden bu kadar pahalı ?

Genel olarak ryzen 3. nesil işlemcilerin fiyatları kat kat artmış , ben 3100 aldığım da 1000tl idi Elimde ki 3100 plat silikon ve 1.25v + 4.5ghz değerinde se224 xt soğutucu ile boşta 33-35 arası yükte de max 70 lerde kullanıyorum. Bu işlemciyi satmak istesem kaç TL ye satabilirim ?
  14. RefX

2. El 1030 kaça satabilirim ?

Msi gt 1030 low profile modeli Mart 2021 de vatandan aldım. Kutu fatura her şey duruyor. Kaç TL ye satabilirim?
  15. RefX

3650tl ye 6500xt alınır mı ?

Sapphire Pulse modeli 3650tl ye alınır mı ?
  16. RefX

Ekran Kartı Fiyatları ve 6500XT

Ekran kartı fiyatları yurtdışında hala düşmekte ancak ülkemizde bu düşüş durakladı. Sizce fiyatta düşüş tekrar başlar mı başlarsa ne zaman olur? 6500xt 4k liraya alınır kı ?
  17. RefX

Çözüldü✓ 1030 ile NIS Kullanabilir miyiz?

Maalesef ekran kartım 1030 , Abdullah abinin videosunda ki ayar bende aynı isim olarak yok fakat farklı şekilde var. Onu aktif hale getirdim ama NIS kullanamıyorum GTX ve üstü ekran kartı mı gerekli ?
  18. RefX

Gammix D30'a OC Yapmak

@RevDeisDou @cfranko Hocam OC yaparsak nası değerler alırız ? R3 3100 4.5ghz kullanıyorum
  19. RefX

Oyunlarda Ping Sorunu

Merhabalar , Arkadaşlar R6 - CS gibi oyunlarda ping sorunum var. Bi aralar 25'lik paket kullanıyordum o zamanlar R6 da pingim 60-70 aradındaydı , şu an 50'lik paket kullanıyorum pingim hala 60 civarında. Bu durum ne ile alakalı , yapmam gereken ayar falan mı var ?
  20. RefX

6000tl Laptop Önerisi

Bütçe 5-6k arası , 200-300 TL bütçe açılabilir. Günlük iş amaçlı kullanılacak - oyun vb yok , önerilerinizi bekliyorum @Techno08
Top Bottom