Arama sonuçları: *

1. LuciFeriaNx

Monitörden aldığım görüntü normal mi?

1 Hafta olmadı henüz ve ASUS Tuf VG27AQ 2K 144hz 1ms monitörü satın aldım. RDR 2 oynuyorum şu an ancak sanki bana görüntüde yanlış gelen bir şeyler var gibi geliyor. 1080p'den 2K çözünürlüe geçmiş gibi hissetmiyorum. Üstelik Ultra ayarlarda ortalama 60 Fps ile oynuyorum (ki RTX2060S ve 5600X...
  2. LuciFeriaNx

Team C211 64GB USB 3.2 USB Bellek alınır mı?

Linkteki bellek alınır mı? Fiyatına göre önerebileceğiniz daha uygun bir usb bellek var mıdır yoksa direkt bunu satın alıyım mı? Hızlı olmasını istiyorum belleğin. https://www.incehesap.com/team-c211-64gb-flash-bellek-fiyati-56989/#ozellikler
  3. LuciFeriaNx

❌İndirim Bitti! PUMA Fenerbahçe SK Cat T-shirt Unisex 172 TL (Mobilde ekstra indirimle 122 TL)

Aşağıdaki ürün 299 TL'den 172 TL'ye düşmüş vaziyette. Hatta Amazon Prime üyelerine özel mobil uygulamada ilk siparişe özel ekstra 50 TL indirimle 122 TL'ye kadar düşebiliyor. Son 3.5 saat sipariş vermek için...
  4. LuciFeriaNx

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 ile 2+ arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar başlıkta da sorduğum üzere aşağıdaki 2 ürün arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyidir? Hangisi daha güncel olanıdır? Birisinin tepesinde göz varken diğerinde bu göz bulunmamaktadır ancak aralarında fiyat farkı bulunmakta. Bu ikisini de alabilirim bütçe sorunum bulunmamakta ancak...
  5. LuciFeriaNx

250 TL 64 GB USB Bellek önerisi

arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere 64 GB boyutunda ve beni üzmeyecek hızlı bir USB bellek arıyorum. Gerekirse 300 TL'ye kadar çıkabilirim ancak daha fazla pahalı olmasını istemiyorum. Şu ürünü satın almıştım ancak ürünün hızı oldukça yavaş kaldı bana göre. Bundan daha hızlı olmasını...
Top Bottom