Arama sonuçları: *

• Users: An1l_
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. An1l_

Acer Aspire 3 ram önerisi

Elimde Acer Aspire 3 markalı laptop var. Laptopa RAM yükseltmesi yapmak istiyorum, lakin RAM anakarta gömülü olduğu için yükseltme yapılıyor mu ya da ek bir slot var mı bir fikrim yok; içerisinde 4 GB 5500 MHz drr5 RAM bulunmakta eğer yükseltme yapılıyorsa laptopu 8 GB yapmak istiyorum. Ek...
  2. An1l_

Alan değişikliği nasıl yapılır?

Merhaba 10.sınıfta eşit ağırlık seçmiştim 11.sınıfta dil bölümünü okumak istiyorum. e-Devlet üzerinden yapamıyorum. Nakil başvurusu yaptığım zaman nakil gidilecek alan kısmı boş kalıyor. Bunun belirli bir tarihi var mı yoksa okuldan mı yapılıyor?
  3. An1l_

Hepsiburada fatura adresinde telefon numaramı yanlış yazmışım

Merhaba hespiburada üzerinden yaklaşık 1,2 saat önce bir ürün aldım. Daha işleme alındı halinde duruyor telefon numara mı güncellediğim halde fatura bilgileri kısmında eski telefon numaram yazıyor adres vs doğru bunu nasıl düzeltebilirim?
  4. An1l_

250-300 TL arası kulaklık önerisi

Aklıma takılan iki tane kulaklık var bunlardan hangisini önerirsiniz veya bütçeye uygun kulaklık önerebilir misiniz. Benim için önemli olan oyunlarda güzel ses kasabilmek ve mikrofon kalitesi bu iki kulaklıktan hangisi İstediklerimi karşılar...
  5. An1l_

Ekran kartı chipset tamiri yapıldığı nereden anlaşılır?

Merhaba arkadaşlar. 2.el GTX 950 alacağım ve 2.el ekran kartlarında'da korktuğum şey chipset tamiri olmuş mu veya reballing yapılmış mı? Bunu nasıl anlayabilirim? Sahibine chipset tamir gördü mü diye sorduğum zaman tamir görmedi dedi. Kartın termal macununu değiştirmiş, FurMark testi istedim. 35...
  6. An1l_

1000 TL`ye ekran kartı önerisi

Merhaba, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere ekran kartı almayı düşünüyorum.1000TL bütçeye siz de öneri yaparsanız sevinirim. Forza Horizon 4, ETS 2, Valorant, The Witcher 3 tarzı oyunlar oynayacağım.İkinci el ekran kartlarına balabilirim fakat bir müddet kullandıktan sonra son sahibi olurum...
  7. An1l_

GT 1030 VS XFX RX 550

Merhaba başlıktada belirttiğim üzere ekran kartı arayışına girdim bu iki kart arasında kaldım. Sizce hangisi alınır the witcher 3,valorant,ets 2, dying light bu oyunları hangisi açar ? Sistemi Özellikleri İ5 3470 Esonic B75FEL3 Ram:8GB Psu:350w...
  8. An1l_

1300 TL i5 3470 işlemci için ekran kartı önerisi

Merhaba, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere i5 3470 işlemcim var ve ekran kartı almayı düşünüyorum. Aşağıya ekran kartlarını bıraktım. 1300 TL bütçeye siz de öneri yaparsanız sevinirim. Forza Horizon 4, ETS 2, Valorant, The Witcher 3 tarzı oyunlar oynayacağım...
  9. An1l_

Gametech Legend vs Rampage Private

Sorum başlıktadır yukarıdaki 2 kasa arasında kararsız kaldım. Fanları sessiz çalışan ve mesh kasa önerilerinizi alabilirim.
  10. An1l_

İ5 3470 sistem satılıp İ3 10100f sistem alınmalımı ?

Merhaba başlıkta`da belirtmiş olduğum üzere İ5 3470 işlemcili bir bilgisiyarım var. Oyunlarda bana pek performans veremiyor. Ekran kartını değiştirmeyi düşündüm fakat ekran kartı stokları yok ekran kartı stokları olsa 1050 ti`dan sonra darboğaz yapıcak. Aklıma şöyle bir şey geldi, İ3 10100f`e...
  11. An1l_

GTX 950 2GB VS RX 460 2GB

Merhaba Arkadaşlar başlıkta`da belirttiğim üzere 2 kart arasında kararsız kaldım.Forza horizon 4 ve the witcher 3 tarzı oyunlar oynuyorum sizce hangisi alınmalı. Sistem Özellikleri İşlemci:i5 3470 Ekran Kartı:Asus gt 710 Ram:8gb Anakart:Esonic H61ffl Psu:350w
  12. An1l_

İ5 3470 sistem satılıp Ryzen 5 3400g sisteme geçmeye değermi ?

Merhaba başlıkta`da belirttiğim üzere i5 3470 sistemim var ekran kartım kötü olduğu için oyunlarda verimli performans alamıyorum. Ekran kartı almayı düşünüyorum fakat stoklar yok ve takabileceğim maximum ekran kartı 1050 olur. Boşuna yatırım yapmış olurmuyum. Veya İ5 3470`i satıp ryzen 3 3200g...
  13. An1l_

Gamepower Magnus V2 kulaklıktan cızırtı sesi

Merhaba. Başlıkta da belirtmiş olduğum üzere Gamepower Magnus V2 aldım. Cumartesi günü elime geçti pazar günü cızırtı sesi gelmeye başladı, ertesi gün yani dün Discord üzerinden arkadaşlarımı arayayım dedim ama sesim gitmiyor. Mikrofon girişine tak çıkar yapınca bazen ses gidiyor bazen gitmiyor...
  14. An1l_

İ5 3470 sistem satılıp Apu sisteme geçmeye değermi ?

Merhaba başlıkta`da belirtmiş olduğum üzere İ5 3470 sistemim var oyunlarda ekran kartım yüzünden pek performans alamıyorum. Aliexpress üzerinden Gtx 960 getirtmeyi düşündüm ama yatırım yapmaya değermi onu bilemedim sizce sistemi satıp apu sistem`mi toplasam daha mantıklı yoksa ekran kartı...
  15. An1l_

Gigabyte GA-G31M-S2C anakarta nasıl 775 pin stock soğutucu nasıl takılır ?

Merhaba Arkdaşlar başlıkta`da belirttiğim üzere ankartıma stock soğutucuyu nasıl oturtabilirim ? Aldığım fan: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/intel-775pin-fan-yurtici-kargo-8-8tl-son-10-adet_pdp_646158263
  16. An1l_

Verdiğim linkte`ki ram notebook ram`imi yoksa normal pc ram`imi ?

Merhaba arkadaşlar verdiğim linketeki ram notebook`mu ram`imi yoksa normal pc ram`imi ? https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kingston-1gb-800mhz-ddr2-ram-kvr800d2n6-1g-saglam_pdp_564251452
  17. An1l_

DDR2 Sistem Anakart Önerisi

Merhaba Arkadaşlar kendime ddr2 bir sistem topluyorum İntel Penitum E5700 takıcam verdiğim linkteki hangi anakartı almalıyım ikiside aynı fiyat birinde DUAL Core işlemci ile gelicek hangisini tavsiye edersiniz ...
  18. An1l_

DDR2 f/p sistem toplama

Merhaba Arkadaşlar başlıkta`da belirttiğim üzere kendime ddr2 bir sistem toplamak istiyorum sizin tavsiyenilerine`de uyarak aşağıda belirttiğim sistem nasıl sizce ? Anakart Bunu düşündüm...
  19. An1l_

Rx 460 2GB VS GTX 750 Tİ 2GB

Merhaba Ardakaşlar başlıkta`da belirttiğim üzere iki kart arasında kaldım RX 460`a 750 TL pazarlıksız GTX 750 aliexpress üzerinden 630 TL`ye filan geliyor ama daha vergi kaç para çıkar onu bilmiyorum. Linkleri aşağıya bırakıyorum sizce hangisini almalıyım...
  20. An1l_

GTX 750 Tİ 2GB VS GTX 660 2GB

Merhaba Arkadaşlar başlıkta`da bahsettiğim üzere ekran kartımı değiştireceğim fakat GTX 750 ve GTX 660 arasında kaldım GTX 660 daha güçlü ama benim power supply 350w birde onun masrafı var GTX 660 için 350w psu yetermi sizce ? Veya hangisini almalıyım ?
Top Bottom