Arama sonuçları: *

1. Abdullah021

Cimer Şikayetim ne zaman cevaplanır?

Arkadaşlar bugün sosyal medyada yorumlarda bir hesabın Cumhurbaşkanımıza ve dinim İslama çok büyük hakaretler ve iftiralar attığını gördüm,bende Cimere şikayet ettim bunu yapan şahsiyeti.Bu şikayetime Cimer ne zaman yanıt verir? Birde ben şikayet ettiğim için benim bilgilerim edilen kişiye...
  2. Abdullah021

Sıfırdan Kpss Ortaöğretim hazırlığı ne kadar sürer?

Arkadaşlar bu sene KPSS ortaöğretim sınavına gireceğim.Öncelikle Türkçe ve matematiğim fena değildir Türkçeden 25,Matematikten ise 20 ve üzeri yapabilen birisiyim.Ancak Lisede sayısalcı olduğum için tarih,coğrafya,anayasa gibi derslerde sıfırım diyebilirim.Sizce sınava kadar bu derslere...
  3. Abdullah021

Almanca sınavı için yardıma ihtiyacım var.Birkaç basit soru soracağım.

Arkadaşlar yarın Almanca sınavı var ve ben 12.sınıf Sayısal öğrencisiyim.Öğretmenimiz sağolsun sınavda çıkacak benzer soruları bize dağıttı.Lakin bende Almanca 0 olduğu için bu soruların hiçbirini çözemedim ayrıca dönem başından beride ders yapmadık zaten.Sizden ricam bu soruların cevaplarını...
  4. Abdullah021

Sosyal Medyada artan zorbalıklar ve hakaretler.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere İnstagram,YouTube vb platformlar son derece toxic insanlarla dolu.İnstagramdan bir şahıs,ona hiç hakaret etmediğim sadece yanıt olarak Allah (c.c) nün ayetini yazdığım için İslama,Allaha ve Peygamberimize küfürler hakaretler etti.Ben artık bu durumdan bıktım.Bu tip...
  5. Abdullah021

Samsung şarj aleti kablosu eridi.

Arkadaşlar ben ve kardeşimde Samsung m21 model telefon var.İkimizin de herşeyi aynı ancak bugün kardeşimin şarj kablosunun Jack kısmına yakın bir yerde erime olmuş,kopmaya yakın şekilde ve telefon şarj almıyormuş.Aynı zamanda şarjdan çektiğinde kablonun ucunda küçük bir kıvılcım olduğunuda...
  6. Abdullah021

2 yıllık Mekatronik okunur mu?

Evet arkadaşlar ben bu sene yks ye gireceğim ilk kez.Hedefim Hemşirelik kazanmak 100 k ya girip.Eğer kazanamazsam 2.bir planım var.2 senelik mekatronik okumak bitirip işe girebilirsem 4 yıllık başka bir üni daha okumak istiyorum planım bu şekilde.Soru da olduğu gibi mekatronik bölümü okunur mu...
  7. Abdullah021

Hemşirelik okuyan işsiz kalır mı?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Hemşirelik kazanmak tıp ve mühendislik kazanmadan daha basit.Peki hemşirelik mezunu bir kişi işsiz kalır mı?
  8. Abdullah021

Şahsıma edilen hakaretleri nereye şikayet edebilirim?

Arkadaşlar bir saat önce İnstadan yaşı 16-18 civarı bir tane kız bana,küfür etmediğim halde (Kışkırtıcı bir şey de demedim.) benim anneme ve şahsıma hakaretler etti ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum nereye şikayet edebilirim? Bu şahsın ettiği küfürlerin yanına kar kalmamasını...
  9. Abdullah021

Yalama olmuş vida nasıl gevşetilir veya çıkarılır?

Arkadaşlar benim evde süs olarak durdurduğum bir tane kelebek bıçağım var bazen eğlencesine sallamak için alıyordum elime fakat bugün aldığımda bıçağı çeviremedim bir taraf gayet iyi dönerken diğer taraf ise çok sıkıydı ve dönmüyordu bende vidayı gevşetmek isterken vidanın eski halini...
  10. Abdullah021

Darp raporu nasıl alınır?

Arkadaşlar yaşım 17, bugün babamla annem tartıştı.Annemin tek suçu kahvaltıyı geç hazırlamasıydı suça bak xd. Babam herkese sataşıp küfürler etti annemle tartıştı daha sonra annemin yüzüne vurdu ve annemin çene ve damak tarafında kanamalar ve ağrı var.Yarın annemi doktora götüreceğim ve darp...
  11. Abdullah021

İnstagramdan ilginç şekilde tehdit aldım.

Arkadaşlar ben bir tane post altında bir hanımefendinin yorumunun altına başkasına ironi olacak şekilde bir yorum yaptım yorumda hanfendiyi rahatsız edecek,tehdit edecek bir durum asla söz konusu değildi hatta rahatsızsa kaldırabileceğimi söyledim ama problem yok dedi hesap 1000 küsür takipçili...
  12. Abdullah021

Forza Horizon 4 Ağ teşhisi sorunu+oyundan atma

Arkadaşlar Forza Horizon 4 ü yükleyeli 7,8 ay oldu ama son 3 aydır oynamıyordum güncelledim oyuna girdim ağ teşhisi hatası ve uyarısı verdi birde eleyici ve diğer online moda girmiyordu üstüne birde bazen normal şekilde araba sürerken oyundan atıyor halbuki ekran kartım 54 derece nin üstüne...
  13. Abdullah021

Ailem telefonumu benden habersiz karıştıryor özele saygıları yok.

Arkadaşlar benim yaş 16,her genç erkek gibi bende bu durumdan muzdaribim öğle araları eve geliyorum telefonu babama bıraktım işleri olduğunu söyledi.Eve geldim beni terörist ilan ettiler telefonda olanlarıda söyleyeyim.Whatssap profilimde Messi vardı ilk bunu yasakladılar ikinci olarak galerimde...
  14. Abdullah021

Valoranta giremiyorum

Arkadaşlar Valorant ı açmaya çalışıyorum çift tıklıyorum ama açılmıyor görev yöneticisinde riot client çalışıyor ama oyun açılmıyor.Bilgisayarı yeniden başlattım denedim yine olmadı var mı bu sorunun çözümü?
  15. Abdullah021

Tc kimlik no ile tehdit edildim.

Arkadaşlar instadan birisi durduk yere bana küfür etmişti bir konu hakkında bende ona küfür ettim onun ettiği şekilde sonra tanımadığım birisi yorumlara tc kimlik numaramı yazmış şuan acayip korktum sizce ne yapmalıyım ilk defa başıma böyle olay geliyor zaten yaş 16 herhangi bir banka,kredi...
  16. Abdullah021

Valorant rank sistemi saçmalığı

Arkadaşlar güncellemeden önce gold 2 gold 3 takılıyordum ama sezonu gold 2 bitirdim fakat bu sezon oyun beni silver 1 başlatmış oynadığım 5 maç ise gayet iyi maçlar çıkardım 5 maçın 2 mvp 2 si 20 ve üzeri 2 galibiyet 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik.Ben anlamıyorum önceki sezon gold 2 olan kişi...
  17. Abdullah021

Telefon kendi kendine kapanıyor ve donuyor.

Kardeşimin samsung m21 marka telefonu var.Telefon son zamanlarda 15 dk ya bir kendi kendine kapanıyor ve bazen Samsung M21 ekranında takılıp kalıyor sonra güç ve ses tuşuna basınca açılıyor fakat aynı telefon bendede var kardeşimle aynı yerden aynı telefonları aldık telefonlar orjinal bir...
  18. Abdullah021

Valorant İstanbul sunucusu ping sorunu

Bugün Valorant gireyim dedim.İlk girdiğimde İstanbul sunucusunun 93 pingi olduğunu gördüm en düşüğü Varsav dı oda 64 tü.İstanbul sunucusunda bugün dışında her zaman 25-27 civarı pingim oluyordu ama bu sefer ilk girdiğimde ping değeri 93 tü,bu neden böyle olmuştur.Bunu nasıl çözerim?
  19. Abdullah021

İngilizce speaking sınavına nasıl çalışılır?

Arkadaşlar yakında speaking sınavı var.11.sınıfa gidiyorum sayısalcıyım,ingilizceye doğru dürüst çalışmadım hiçbir zaman genelde sayısal derslere önem verdim.Öğretmenimiz bize konu vermedi sorular soracağını ve cevaplayacağımızı söyledi sizce nasıl hazırlanmalıyım?
  20. Abdullah021

İngilizce Listening sınavı

Arkadaşlar yarın İngilizce Listening sınavı var şuana kadar hazırlık yapmadım hoca 3 kez dinletip boşluk doldurma verecekmiş sizce ne yapmalıyım nasıl bu sınavdan yüksek alırım listeningim iyi değildir.Dinlediğimiz zaman okuyan kişi çok hızlı veya anlaşılmayacak şekilde okuyor o yüzden...
Top Bottom