Arama sonuçları: *

• Users: Kloroz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kloroz

Bir hata aldım ve bu hatanın adı çok uzun o yüzden konu başlığına yazamıyorum.

böyle bir hata çıkıyor . modeme reset attım olmadı , kapat aç yaptım olmadı , laptop'u yeniden başlattım olmadı ,kısıtlı modu kapatmayı denedim olmadı. nasıl düzelcek bu sorun ?
  2. Kloroz

Anlatım Bozuklukları Dil Bilgisine mi Giriyor?

Bu sene lgs de dil bilgisinden soru sorulmayacak bunu biliyoruz . peki anlatım bozuklukları dil bilgisine giriyor mu ? Lgs de çıkar falan uğraşmayalım
  3. Kloroz

Engelli kardeşinizin olması.

Abilerim küçüklerim yaşıtlarım herkese merhaba. konuya direk gireyim engelli bir kardeşim var o 17 yaşında .ben ise 16 yaşındayım .Bazen düşünüyorum büyüyünce ne olacak,ne yapacağım diye. her gün,her akşam ,her allahın günü bunu düşünüyorum. bazen o ağlıyor . o ağladığı zaman ağlamamak için...
  4. Kloroz

Sizce bu pc nasıldır

PC böyledir; Grafik kartı: Gtx 980ti işlemci Ryzen 5 1600 af Ram: corsair 8 gb 3000 mhz cl16 anakart: B450M anakart Psu: corsair cv650 650W 80+ depolama: 1tb 7200 rpm harddisk (Sonradan yükseltme yapabilirim)
  5. Kloroz

İ7 3630QM hangi ekran kartlarına Kadar besleyebilir (Amd ve Nvidia )

Soru okuduğunuz gibi
  6. Kloroz

GT 640m ile oynanabilecek oyun önerisi

sistem bilgilerim yazmaktadır.
  7. Kloroz

Rx 570 4 gb alınır mı

Rx 570 4 gb alınır mı
  8. Kloroz

Başlat düğmesi simgesini sildim nasıl geri getiririm?

Başlat düğmesi simgesini sildim nasıl geri getiririm?
  9. Kloroz

Başlat düğmesi simgesini sildim nasıl geri getiririm

Başlat düğmesi simgesini sildim nasıl geri getiririm 1615149457 neden kimse yardımcı olmuyor?
Top Bottom