Arama sonuçları: *

• Users: Mur4t
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

PUBG mobile - bu kararıklık neden

herkese merhaba arkadaşlar. ıkıtane ekran kartı taktım gtx 980 ti ve 1080 ti. ikisinde de bu kararıklık var. bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı oluınuz. çantamıo açtığımda oradaki eşyasların üzeri kararık.
  2. M

AMD fx 9590 için anakart önerisi

Herkese merhaba forumdaslarim. Elimde sıfır fx 9590 İşlemci var. Sağlam da bir kule soğutucu var. 16gb 1600mhz soğutuculu ram var. Gtx 980 founders edition ekran kartım var. 600w psu 80+ var. 500gb ssd 1tb hdd var. Sadece Anakartim yok. Bana önerebileceğiniz çok baba bir anakart arıyorum. Bütçem...
  3. M

Asus GeForce turbo 1080 hala alınır mı.

Merhaba kıymetli DAForum sakinleri. Garantisiz, hic açılmamış temiz Asus GeForce turbo 1080 kart buldum. Fiyatı 6500₺ sizce almalimiyim. Alırsam da ne gibi testler yapayım.
  4. M

140.000 bütçe. Passat almak istiyorum

Merhabalar arkadaşlar. Bütçem 140.000 TL buna uygun passat almak istiyorum. Sorun çıkarmayacak bir araç olsun, yaşı çok da önemli değil.
  5. M

R9 290x ekran kartı ve aoc 27"144hz 1ms curved freesync

Herkese merhabalar arkadaşlar. Sistemimde Bu iki bileşen var. Ama ben tatmin edici görüntü kalitesi alamadığımı düşünüyorum. Bu ikisi arasında herhangi bir farkdan dolayimidir, yoksa ben yapmamış olduğum belli başlı ayarlar mi var. Yardımcı olursanız çok memnun olacağım.. Ryzen5 2600 R9...
  6. M

İşlemci ile uyumlu mu - Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ryzen5 2600 islemcim var. Bu alacagim ana kart bu islemci için ideal midir veya sizin ideal diye önerebileceğiniz anakart lar nelerdir. Gigabyte B450M S2H V2 3600mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart
  7. M

Ekran kartım bozuk olabilir mi ?

arkadaşlar herkese merahabalar. R9 290 4GB 512bit ekran kartım var. denemek için internet kafede taktım bilgisayara, görüntü alamıyorum, fanlar vs. herşeyi çalışıyor. kartım sapasağlam, en son 3 ay önce kullanmıştım. ter temiz kart. acaba taktığım sistemde sıkıntı olaiblir mi yoksa kart mı...
  8. M

Acil lütfen. 6000 TL Monitör dahil AMD sistem önerisi.

Herkese iyi günler arkadaşlar. 6000tl nakit param var ve monitör dahil AMD bir sistem toplamak istiyorum. En az Ryzen5 olsun istiyorum, monitör curved monitör olsun istiyorum. Bana yardımcı olabilecek varsa lütfen engin tecrübelerini yazsınlar buraya.
  9. M

ekran kartını takıyorum görüntü gelmiyor.

Herkese merhabalar arkadaşlar. bi arkadaşımdan ekran kartı aldım, o yeni almıs kendısındekini bana sattın ucuza. fakat denemek için internet kafe sahibi tanıdıgım vardı ona götürdüm taktık ama goruntu gelmedi. fanları calısıyor ama gpruntu gelmıyor. adam bozuk bu kart dedi. arkadasıma...
  10. M

Msi GTX 970 100me vs r9 390 veya 390x

Arkadaşlar bu iki karttan hangisini almam doğru olur. 1400tl gtx970 için söylüyor bi satıcı, r9 için de başka bir satıcı 1500tl diyor. Lütfen yardımcı olun 1612965486 Yarin alicam arkadaşlar, lütfen bilgili arkadaşlarım yardımcı olun 1612965988 Var mi bilgilendirebilecek birisi
  11. M

I5 6600 işlemci ile render olur mu

Merhabalar arkadaşlar. Bu işlemci ile canlı yayın, yüksek ayarlarda PUBG vidosu çekebilir miyim. Ekran kartım en düşün rx 580 8gb olacak ram 16gb şeklinde.
  12. M

MSI GTX 1070 AERO 8gb 256bit hala alınır mı.

Arkadaşlar herkese merhaba. Yeni bir sistem topluyorum. Fiyatlar çok pahalı özellikle ekran kartı konusunda. İşlemci olarak R5 3600 düşünüyorum. Diğer bileşenleri saymaya ağzım fakat ekran kartı konusunda kararsızım. Bi ekran kartı buldum Testini yaptık, garantisiz, sağlam ve 1000tl. Ne...
  13. M

i5 10400F v i5 10100F, Hangisini Seçmeliyim?

Herkese merhabalar kıymetli Donanimarsivi ailesi. İki sistem arasında kararsızım, bütçem açıkçası maksimum bunlar için 2000tl. Canlı yayın, youtube için PUBG mobile videosu çekmek istiyorum. Baska bir sistem de tavsiye edebilirsiniz, sırf bu işlerim için. Şimdiden değerli bilgilerinizi...
  14. M

Bu sisteme yakışacak bi ekran kartı öneriniz nedir. Render için...

Merhaba kıymetli arkadaşlarım, Tek eksiğim ekran kartı. İkinci el almayı düşünüyorum. Sıfır ucuz işimi görecek kadar olursa da olur. Bütçem fazla yok 1000tl maksimum. Oyun Videosu çekmeyi düşünüyorum o yüzden lazım... İ5 6600 islemci Asus rog strix z270g wifi anakart 240gb ssd 350gb 7200rpm...
  15. M

Ultra ayarlarda oyun videosu çekmek için sistem önerisi

Arkadaşlar merhaba. Oyun videosu çekmeyi düşünüyorum ultra ayarlarda, bunun için bana sistem önerir misiniz. En düşük sistemle sıkıntısız bir şekilde oyun videosu çekmek istiyorum. Oynayacağım oyunlar PUBG mobile, PUBG steam ve Knightonline olacak. En azından arkadaşlar bana bunun için bi ekran...
  16. M

GTX 760 2gb 256bit video çekebilir miyim

Merhaba arkadaşlar. Bu kart ile PUBG steam'i ultra da oynayıp oyun videosu çekebilir miyim.
  17. M

2.el Garantili sistem toplamak istiyorum.

Merhabalar kıymetli arkadaşlar. Bütçem kısıtlı olduğu için böyle bir şey yapmayı tercih ettim. Monitör dahil bir sistem toplamak istiyorum. Bütçem maksimum 4000 TL Bu sistemde en fazla yapacağım şey, PUBG mobile, PUBG steam ve Knightonline oynamak (Ultra ayarlarda). Başka da bir şey yapmayacağım.
  18. M

Asus r9 390x 8gb 512bit ekran kartı almaya karar verdim, bana ne kaybettirir?

Herkese merhaba arkadaşlar. Başlıkta da yazdığım gibi bu kartı almaya karar verdim, bana artısı eksisi ne olur, sistem toplamaya çalışıyorum ikinci el garantili ürünleri tercih ettim. Sıfır almaya bütçem yetmiyor.
  19. M

Asus strix r9 390x hala alınır mı.

Arkadaşlar sistem toplamaya calisiyorum İki parça kaldı, ekran kartı ve psu. Ekran kartı içi etkili yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum. Fikir veren yazan arkadaşlara Şimdiden teşekkür ederim.
  20. M

Evga GTX 970 256 BIT ALINIR MI (GARANTISIZ 2.EL))

Herkese merhabalar, Tek eksiğim kaldı o da ekran kartı, acaba bu ekran kartını almalı mıyım. 800tl
Top Bottom