Arama sonuçları: *

• Users: ysfgkts
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

3000-3500 ₺ Bandında Telefon Önerisi

Arkadaşlar depremzede bir kardeşimize telefon alacağız kendisi ortaokula gidiyor. Bunu belirtmemin sebebi daha özenli önerilerde bulunacağınızdan dolayıdır. Bu fiyata alınabilecek en uygun fiyat performans telefonları atabilirsiniz çok sevinirm
  2. Y

Mahallemde Boş Port Yok

Arkadaşlar herkese merhaba. Oturduğum mahallede internete başvurmak istediğimde boş port yok diyor. Tüm servis sağlayıcılarını sorguladım. Yapabileceğim ne var acaba. Superbox en mantıklı seçenek gibi geliyor fakat fiyatı aşırı pahalı. Mahallemde fiber bile var fakat o portlar da dolmuş. Ne...
  3. Y

FİYAT PERFORMANS TABLET ÖNERİLERİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi parasını haleden android tablet önerilerinde bulunabilir misiniz acaba?
  4. Y

ETHEREUM madenciliğinin bitmesi, ekran kartı fiyatlarını düşürür mü?

Arkadaşalar 15 Eylülde ethereum kazımı bitecekmiş. Acaba bunun fiyatlara büyük bir etkisi olur mu?
  5. Y

500 ₺ ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

arkadaşlar bütçenin biraz daha üstüne çıkabiliriz. Bu paraya alınabilecek en iyyi fiyat performans oyuncu kulaklığı nedir acaba?
  6. Y

Türknet Referans Kodu Alabilir miyim

Arkadaşlar türknete geçtim. İndirim için referans kodu lazım. Verebilir misiiniz?
  7. Y

Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar soru başlıkta. Elimde bu laptoptan var. satsam kaça satabilirim makul fiyatı nedir acaba? Link: https://www.incehesap.com/lenovo-legion-y520-80wk0107tx-gaming-notebook-fiyati-37528/ Buraya da yazayım özellikleri İşlemci i7-7700hq Ekran Kartı GTX 1050 Ti Ram: 16 GB 2 GB HDD 256 GB M2 SSD
  8. Y

13000 TL ye kadar Samsung Telefon önerileri

arkadaşalr büyçem başlıktaki gibi 13000 TL ye kadar. Önceliğim Samsung. Ama onun yerine şu amrka telefonu da alabilirsin uzun yıllar götürür diyebileceğiniz bi telefon varsa o markalara da göz atarım. İphone modellerini hakkında bilgim var haberiniz olsun. İlla 13000 TL olmak zorunda da değil bu...
  9. Y

Ağalar İnanılmaz Bir şey Gördük Bu Nedir Bilgisi Olan Var Mı

Konuyu açacak başka yer bulamadım arkadaşlar. Donanım arşivi bilir dedim. Bu Ankara Gölbaşı ilçesinde çıktı her neyse. Bilen bir gökbilimci var mı forumda? Nedir bu?
  10. Y

Gamin Gecesi Haftanın Ürünü Ne Seçildi?

Arkadaşlar her hafta bakardım da bu hafta kaçırdım. Ne çıktı acaba bu haftanın indirrimli ürünü?
  11. Y

Çoğu Oyuna Gireceğim Sırada Oyun Kapanıyor.

Arkadaşalr birçok oyunda başlaya bastıktan sonra oyun bekleme ekranında bir anda kapanıyor. Bu neden olabilir yardımcı olrusanız çok sevinirim. Çoğu oyunu oynayamıyorum. oyunlar: gta 5, rainbow, daha da baksam açılmayacak oyunlar var. bir de control oyununda da giriş ekranıdna directx 11...
  12. Y

DX 11 DESTEKLİ OYUNLAR AÇILMIYOR

RX 6600 ekran kartım var. gta 5 e girmeye çalıştığım zaman story moda tıkladıktan bir süre sonra oyun kapanıyor. Aynı şekilde control oyununu dx 11 ile başlattığım zaman oyuna başla dedikten bir süre sonra oyun kapanıyor. fakat control oyununu dx 12 ile aç dediğim zaman sorunsuz bir şekidle...
  13. Y

Monitöre Görüntü Gelmiyor.

Arkadaşlar XFX 5500 xt 8gb ekran kartım ve ryzen 5 3500 işlemcim var. Sadece işlemci termal macununu yeniledim ve kasadaki tozları aldım. Kasayı çalıştırdığım zaman her şey aktif bir şekilde çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Sebebi ne olabilir i?
  14. Y

Gta 5 Oyuna Gi̇recekken Bi̇r Anda Kapanıyor?

Öncelikle selamun aleyküm. ben GTA 5 i açmaya çalıştığımda story modu seçtikten sonra oyun yükleniyor dedikten bir süre sonra kapanıyor. Sonrasında her neyse dedim control oyununa girdim ve giriş ekranında directx 11 ile oyunu başalt dedim. aynı GTA daki gibi yeni oyun başlat dedikten bir süre...
  15. Y

Bazı Oyunlarda Fare Donarak Hareket Ediyor

Arkadaşlar lol oynarken mouse harket ettirtiğim zaman takıla takıla laglı bir şekilde geliyor. oyundan 300 fps alırken böyle bi saçmalık yaşıyorum. aynı şekilde discordda biri yayın paylaştığında ekranı büyütüp izlediğimde yine aynı şey oluyor. lütfen ayrdımcı olun kafayı yedirtiyor adama.
  16. Y

Monitör Hakkındaki Düşünceleriniz

Arkadaşlar monitör almayı düşünüyorum. ve almışken 2K alayım diyorum. Fakat 2K 144 hz ips panel freesync destekleyen en uygun fiyatlı tek monitörün linkte paylaştığım monitör olduğunu gördüm. Fakat 27 inç. Kişiden kişiye değişir fakat zaten halihazırda 24 inç ve 27 inç kullanan arkadaşlara sorum...
  17. Y

Sistemim Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar Sistemimi Satacağım. Bu sistemin Fiyatı sizce nedir? İşlemci: AMD RZYEN 5 3500 MPK Anakart: GİGABYTE B450M S2H Ram: ADATA XPG GAMMİX D30 8GB (2 ADET TOPLAM16 GB) 3200 MHZ CL 16 Ekran Kartı: XFX AMD RADEON RX 5500 XT THICC 2 PRO 8 GB 128 BİT DX12 SSD: TEAM CX1 480GB PSU+KASA=...
  18. Y

GTA 5 Story Mod Giremiyorum

Arkadaşlar GTA5 i başaltmak için story moda tıklıyorum. sağ altta loading stroy mode yazıyor ve oyun bir süre sonra kapanıyor. ne yapabilirim?
  19. Y

Valorant İçin Değerler Normal mi

arkadaşlar ekran kartım rx 6600 anakart b550m-k işlemci ryzen 5 5500 değerler normal mi? 1656203473 yanlış anlamayın fps değil göstermek istediğim sıcaklıklar fps 200 ile 250 arası değğişiyor normal oyunda
  20. Y

RX6600 için Önerdiğiniz OC değerleri

arkadaşlar msi afterburnerdan rx 6600 için önerdiğiniz oc ayarları nedir. sizce oynamalı mıyım. GTA Online açtığım zaman (FİVEM) gpu sıcaklığı 89 derecelerde oluyor her şey en yüksek ayarlardayken.
Top Bottom