Arama sonuçları: *

• Users: BuraqGedik
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BuraqGedik

10-15 k Arasi Gaming laptop

Merhaba arkadaslar iyi forumlar baslikta belirttigim gibi 10-15 k arasi hem oyun performansi hemde yayin acicam belli baslikli zamanlar bi laptop dusunuyorum bu arada masaustu olmayacak diz ustu kesinlikle onerilerinizi bekliyorum arkadaslar.
  2. BuraqGedik

Ufak Oyun mouse'si oneri

Arkadaslar merhaba bende mouse va fakat buyuk geliyor ve hareket alanim genisleyip istedigim verimi alamiyorum bana 100-500 arasi guzel oyun biraz daha kucuk bir mouse onerirmisiniz iyi olsun kullanisli olsun
  3. BuraqGedik

Yardım Monitor Hz degisme 60-165 Hz

Arkadaslar bende asusun 165 hz lik oyun monitoru var fakat 60 hz de calisiyordu ben 144 hz ye yukselttim yukseltmek dahami iyi yoksa dahami cok yorar?
  4. BuraqGedik

Laptop onerisi oyun ve is odakli?

Arkdaslar bana oyun odakli bi laptop onerisi verirmisiniz gunumuzun fps oyunlarini kaldirsin yeter butce 7k
  5. BuraqGedik

Toplama Bios guncellemesi

Merhabalar ben sistem topladim yalniz aldigim yere sordugumda bana bios stabil haliyle kurulu diyor benim biosu guncellemem lazimmi bu konuda yardima ihtiyacim var ram kapasitesi yukseltmemmi lazim vb seyler yada bilen yardimci olabilirmi?
  6. BuraqGedik

Monitor Tavsiye ? (1.500 ₺)

Arkadaslar butce 1.500 bana 144 hz 1 ms monitor tavsiye edermisiniz
  7. BuraqGedik

Yeni (yedek) sistemim derecelendirin?

Merhaba arkadaslar yeni yedek bir sistem topladim oyun oynamak icin sizlerin yorumuna sunuyorum oyun icin sizce iyi mi? kotumu bir sistem! İslemci: Ryzen 5 3600 Anakart: MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz (OC) DDR4 AM4 mATX Ekran karti: Palit 1660 super bellek: Ballistix 2x8 3000 mhz Ssd: Patriot 480gb...
  8. BuraqGedik

Gamegaraj guvenilirmi?

Arkadaslar bugun game garajdan sistem alicam güvenilir degilmi eksiksiz gelir?
  9. BuraqGedik

GameGaraj Ryzen 5 3500 + GTX 1660 SUPER sistem alınır mı?

Beyler bi bakin oyun oynamak icin alicam ssd patriot alicam
  10. BuraqGedik

6500₺'lik sistem yardimci olurmusunuz?

https://www.itopya.com/hermes-m3150-amd-ryzen-3-3100-gigabyte-geforce-gtx-1650-d6-oc-4g-16gb-ddr4-500gb-nvm-ssd/ Arkadaslar islemci ryzen 5 3600 yaptim ekran kartini ise gtx 1660 super yaptim fikriniz nedir butun sistemle ilgili para bakimindan falan performans oyun icin?
  11. BuraqGedik

Elimde rtx 3090 var!

Beyler elimde rtx3090 mevcut hediye geldi bedavaya sizce satip sistemmi dizeyim yoksa bunu kullanayimmi?
  12. BuraqGedik

5500-6000 TL sistem tavsiyesi!

Arkadaslar butce belli bana tavsiye verirmisiniz daha cok AMD islemcisi olsun oyniycagim oyunlar valo,cs,PUBG,mount bannerlord,gta5 bu tür oyunlari bana rahat oynatsin yeterli simdiden tesekkurler iyi forumlar. 1610734806 /Güncel
  13. BuraqGedik

ModArt PC-MA2 sistem alınır mı?

Beyler indirimde olan bir kasa alinirmi veyahut belirli parcalarinda degisiklik olabilirmi oyniycagim oyunlar PUBG,valo,csgo birde arti olarak gta5 vb oyunlar...
  14. BuraqGedik

Merhaba 6k kasa sistemi!

Arkadaslar merhaba oncelikle benim cok bi bilgim yok ricanizdan buyurarak 6 k lik bir kasa sistemi oneriniz olurmu parca parcada yazabilirsiniz linkte atabilirsiniz simdiden tesekkurler :)
Top Bottom