Arama sonuçları: *

• Users: Tohatlee
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Pc internet problemi

Yeni turknete geçtim evde diğer pcler 1gb internet alırken ben 10 mb internet alıyorum windows 11 kullanıyorum kablom cat6 kablo windows güncel driverlar güncel aklıma başka bir şey gelmiyor yardımcı olurmusunuz bu konu hakında anakarartım asus h510m bios güncellesem faydası olurmu yada windows...
  2. T

PUBG Fps Sorunu Rtx 2070

Merhabalar Donanım Amd 3700x gskil 8x2 Ram Asus Tuf b450m Pro anakart Asus 2070 8gb Ekran kartı işlemci de sıvı soğutucu mevcut fakat PUBG de Ekranım 165 hz oldugundan fpsi 165 sabitledim nvdia ayarlarından ekran kartını performansada aldım fakat oyun içerisinde bazen 80 fps 90 fps lere düşüyor...
  3. T

İşlemci ve ram MHz kaç olmalı yardım??

3600x AMD G skill 8x2 3200mhz Ekran kartın2080 Super oc Arkadaşlar bilgisayarım yeni PUBG ağırlıklı oynuyorum FPS drop olmicak bir şekilde bir ayar söylermisiniz işlemci de sıvı soğutucu mevcut .monitörüm 165hz siz ne önerirsiniz
  4. T

Bios ayarı 5600x MHz kaç olmalı

AMD 5600x Gskıl 8x2 3600 MHz Ram ve anakartım var fakat bios da bunlar düşük hızlarda çalışıyor bunları kaç MHz ye çekmeliyim FPS düşmelerine karşı yardımcı olursanız sevinirim
  5. T

TUF Gaming B550M Plus XMP'yi Kullanamıyorum

Başlıkta gördüğünüz anakartı kullanıyorum bilgisayarda 16 GB ram 3070 ekran kartı var fakat oyunlarda sabit FPS yerine dalgalı FPS alıyorum FPS değerim düşüp yükseliyor bunu nasıl düzgün bir hale getirebilrim bios ayarlarından hiç bir ayar yapmadım ram MHz 3600'a çekemedim eski haline dönüyor...
  6. T

Zowie benq mu yoksa Asus tufmu

Sizce zowie Benq 27 inc 240hz mi almalıyım tn panel yoksa Asus tuf 27inc 280hz IPS panel olanını alim genelde oyun oynuyorum siz hangisini önerirsiniz.
  7. T

Sizce hangi ekran kartı ??

EVGA GeForce RTX 3070 XC3 Ultra Gaming Gigabyte GeForce RTX 3070 Bu iki ekran kartından siz hangisini önerirsiniz.performans açısından hangisi iyidir hangisini almalıyım cevablarsanız sevinirim.
  8. T

Monitör Tavsiyesi, Bütçem 3300₺

İyi günler monitör alıvağım ancam Asus vg27vq 165 Hz beğendim monitör şuanki fiyatı 2900tl ama bana diyorlar ki benq 27 inc 144 Hz al diyorlar onun fiyatı 3300tl oyun odaklı takılıyorum sizce hangisini almalıyım ?
  9. T

PNY 3070 Gaming ekran kartı

İyi günler Pny marka 3070 ekran kartı var bu ekran kartını almayı planlıyordum ancak vatan bilgisayarda bu ekran kartının çizim için olduğunu söylediler Gaming seri olduğunu söyledim pek bir performans bekleme dediler sizce bu ekran kartı nasıl kullanan varsa veya fikri olan yazarsa sevinirim
Top Bottom