Arama sonuçları: *

1. M

''D3D11-compatible GPU (feature level 11.0, shader model 5.0)'' hatası

kurdum ama bir şeyler ters gitti dedi ve ekran kartında sorun olduğunu belirtti. 15 fk önce hiçbir problem yokken bir anda böyle oldu neden çözemiyorum 1711828857 Bilgisayar gördüğüm kadarıyla ekran kartını tanımıyor
  2. M

''D3D11-compatible GPU (feature level 11.0, shader model 5.0)'' hatası

Oyun oynarken oyunu kapattım birden ekran gitti, kasayı açıp geri kapattım discorda vesayre giriyor ama herhangi bir oyuna girdiğimde bu uyarı ''D3D11-compatible GPU (feature level 11.0, shader model 5.0)'' çıkıyor. Yeni oldu bir anda. Ve baktığımda bilgisayarda ekran kartı gözükmüyor, amd...
  3. M

Steam güncellenmeme sorunu

"Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı doğrulayın ve yeniden deneyin" bu hatayı alıyorum ve bu nedenle steam açılmıyor. Silip tekrar indirdim ama düzelmedi çoğu şeyi denedim tık yok. Çözümünü bilen var mıdır?
  4. M

İşlemci boştayken 65 derecede çalışıyor

Kasa Powerboost Vk-T01B modeli, işlemci soğutucuda işlemcinin içinden çıkan stok fan. İşlemcin ryzen 5 3600 1657379733 2 sene oldu kasayı alalı. 2 senedir sorunsuz kullanıyordum bu ay başladı bu sorun. Ama artış sıcaklardan denemiyicek kadar yüksek. Şimdi fazladan fan alsam taksam, macun...
  5. M

İşlemci boştayken 65 derecede çalışıyor

Sabahtan beri çözümünü arıyorum lütfen bilen biri yardımcı olabilirmi. Sabah ayarladığımda 70 75 ısıyı görüyordu boştayken mhz sini 38.00 a ayarladım şimdi 65 e sabitlendi. Ama bu çok fazla. Bios ekranında çektiği ısı bu. Ne denediysem çözümü bulamadım işlemci fanı 2600 rpm de dönüyor, kasadaki...
  6. M

İşlemci ısınma sorunu

Bilgisayarı çok aktif kullanmadığım için pek doğasını bozmak istemedim. Biraz geç kalmışım. Şuan 95 dereceleri gördü biraz korkuyorum açıkcası :D en kısa zamanda değiştiricem. umarım düzelir 1657364544 Bu ısınma neyden kaynaklı olmuştur dostlar yada çözümü termal macun değilse nedir sizce. Anlam...
  7. M

İşlemci çekirdeği bir gözüküyor

Rx 5700xt
  8. M

İşlemci ısınma sorunu

Merhaba dostlar. Bilgisayar alalı neredeyse 2 sene oldu. Aldığımdan beri termal macun değiştirmedim. Bu ay 85 derece ile 95 derece arasında işlemci sıcaklığı değişiyor. Termal macun sürsem bu dereceyi düşürürmü?
  9. M

Ryzen 5 3600 6 core 1657363722 Mesela aygıt yöneticisinde 12 işlemci gözüküyor 1657363841 Bir oyunda teste girdim. Ana menüde bile %80 üzeri işlemci kullanıp 300+ fps veriyor. Bunu kısıtlama ihtimalim yok değil mi
  10. M

Peki şunu sorabilirmiyim. İşlemcim 6 çekirdek olarak gözüküyor ama 12 ye kadar seçenek var. 12 seçmem bilgisayarıma zarar verirmi?
  11. M

Merhaba dostlar. Sistem yapılandırmasında girdiğimde işlemci çekirdeği 1 gözüküyor arttıramıyorum. Ama işlemcim 6 çekirdekli. Ne yapmam gerekli. 1 çekirdek kullandığı için sistem çok ağır çalışıyor ve %100 kullanıyor yardımcı olabilecek var mı
  12. M

İşlemciyi oyun açılmadan %100 kullanıyor

Açılmıyor hocam. Siyah ekranda takılı kalıyor
  13. M

İşlemciyi oyun açılmadan %100 kullanıyor

Geçen hafta bilgisayarı sıfırladım ondan önce hiç bu sorunla karşılaşmadım. Ne olmaya başladıysa sıfırladıktan sonra oldu. Oyunu başlatıyorum ama Fifa siyah ekanda kalıyor ve işlemciyi %100 kullanıyor. Bunun sebebi sizce nedir? İşlemcim Ryzen 5 3600
  14. M

Gelecek planlaması için fikir alışverişi

Merhaba dostlar. Fikrinizi almak istediğim bir konu var. Şuan lise son sınıfa geçtim ve bu yaz stajda çalışıyorum. Yapmak istediğim meslek mekatronik mühendisliği ve bu sektörde staj yapıyorum. Staj yaptığım yerden asgeri ücret artı ücretlerin olduğu bir teklif aldım. Aklımda şu var. Şimdi bu...
  15. M

valorant fpsim yerlerde

Tartışmak yerine çözümü biliyorsaniz ondan bahsetseniz
  16. M

valorant fpsim yerlerde

tamamdir deneyecegim
  17. M

valorant fpsim yerlerde

Bilgisayari 2 senedir kullaniyorum 2 sebbedir öyle bir şey kurmadim. Çözüm olur diyorsaniz nasil kurulacağı hakkinda bilgi verirmisiniz
  18. M

valorant fpsim yerlerde

Busabah girdigimde 160-200 arasi fps aliyordum islemciyi %30 kullaniyordu valorantta.Gün icinde format atmam gerekti ve simdi oyuna girdigimde 120 fpsleri gördü işlemciyi %50 kullandi, bendeinternetteki fps arttirma rehberlerini izledim ve onlari uyguladim. Şimdi 80-120 arasi değişiyor ama...
  19. M

Valorant ban sistemi

Merhabalar. Valorantı 6 7 aydır oynuyorum hep karakter seçme yerinde alt f4 attığım için uyarı yedim 3 4 kere. Bugün direkt uyarı yemeden iletişim bozukluğundan 55 saat ban yemişim. Aklıma takılan soru şu. Bu bandan sonra 1 haftalık yerim muhtemelen birdaha olursa ki olmaz. Bu ban sistemi ne...
  20. M

Valorant düşük fps sorunu

hocam çözebildin mi? Bendede aynı sorun var
Top Bottom