Arama sonuçları: *

1. erenog

FM oynarken sistem bir anda donuyor

Arkadaşlar bu sorun dün gece oldu 2 kere oyunu oynarken bir anda dondu hiç bi şekilde alt tab vs çalışmıyordu görüntü vardı discordda aramadaydım arkadaşlarımın sesini de duyabiliyodum ama bilgisayar öyle kaldı kasadan rest atınca düzeliyor bugünde oldu sizce neden oldu yardım ederseniz...
  2. erenog

Ryzen 5 2400g maksimum hangi ekran kartı takılır?

Hangi ekran kartları darboğaz yapmaz maksimum kaç takılır ?
  3. erenog

İtopya.com kargoya ne zaman verir

ekran kartını yükseltip aldım olmuyormuş
  4. erenog

carnage 3060 ti alınır mı? ?

o sisteme 21k vermektense https://www.itopya.com/technopattwowinintelcorei512400fasusradeonrx6750xtdualoc12gb16gbddr4480gbnvmem2_h23638 bunu al geçen stok kalmamıştı ben bunu aldım şimdi
  5. erenog

İtopya.com kargoya ne zaman verir

hocam bende şimdi aynı sistemden aldım da bu geri ödeme muhabbeti nası oluyor
  6. erenog

20k civarı Sistem Önerisi

Arkadaşlar 20k civarı bütçe var kafamda bi kaç sistem ve soru var. Sizce 6700 xt mi 3070 mi alayım 6700ün vrami fazla onu düşünüyorum ama 3070 öneriyorlar...
  7. erenog

carnage 3060 ti alınır mı? ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/300270/holmes-rasengan-amd-ryzen-5-5600-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ onu almaktansa bu daha mantıklı
  8. erenog

Hangi Sistemi Almak Daha Manıtklı

çıkacağı kesin mi story falan görmedim
  9. erenog

peki siz ne önerirsiniz red amd özelleştirilmiş hali ile almak mantıklı mı daha uygun bulamadım 2. el vb almak istemiyorum
  10. erenog

Arkadaşlar sizce hangisi daha mantıklı ? yardımcı olursanız sevinirim https://www.itopya.com/modart-redamd-ryzen-5-5500asus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr4480gb-nvme-m2-ssdgaming-b_h20148?p=7581_1-13703_1-13698_1-80_2-19571_1-23178_1-14157_1...
  11. erenog

Ps Plus Hakkında Merak ettiğim

yani her ay yeni gelen oyunları biriktiricem
  12. erenog

Ps Plus Hakkında Merak ettiğim

arkadaşlar ps plusu tam olarak anlamadım her ay verdiği 3 oyunu mu oynayabiliyoruz sadece yoksa önceki aylardaki oyunlarıda oynayabiliyormuyuz
  13. erenog

İnceleme 🔥Asus ROG Strix Scope RX🔥

:cry: hayırlı olsun gülegüle kullan
  14. erenog

Amazonun her hafta binlerce ürünü imha ettiği ortaya çıktığı

ipead fln imha ediyolar bana verseler kargo parasını öderdim
  15. erenog

Öneri Düşük Sistemli Gereksinimli Oyun Önerisi

stardew waley DictatorsNo Peace Countryballs mount and blade warband
  16. erenog

DA Forum SpeedTest Yapıyor!!!

sabahları 3 mbps 🤡
  17. erenog

Cs go prime almazsak ne olur

ve maç sonu skin kasa vb şeyler düşmüyor
  18. erenog

Discord`da hiç bişeye tıklanmıyor

arkadaşlar discordda hiç bişeye tıklayamıyorum sunucuda kanal fln değişemiyorum discordu açıp kapayınca dğzeliyor bi süre sonra yine oluyor sadece taba basarak kanal fln değişiliyo yardım 1623074900 cevap yok mu ?
  19. erenog

İnternete bişey oldu çok kötü

arkadaşlar normalde 12 dowland 5 upload falan alıyodum bişey oldu son 1 haftadır internetim 4 sinyal çekiyodu ve sen 2 günde internet hızım yerleri gördü sitelere zor giriyorum internetin borcuda yok ne yapmam lazım
  20. erenog

Son 4,30 Saat Monitör İndirimi !

görmemiştim kusura bakmayın
Top Bottom