Arama sonuçları: *

• Users: Growzee
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Growzee

20-21k Sadece Monitör + Sistem Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 20-21 bin liraya monitör dahil sistem önerir misiniz? Piyasayı 2 senedir takip etmiyorum, bu devirde böyle bir miktarı da çöpe atmak istemedim.
  2. Growzee

17k Sadece Monitör + Sistem Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 16-17 bin liraya monitör dahil sistem önerir misiniz? Piyasayı 1.5 senedir takip etmiyorum, bu devirde böyle bir miktarı da çöpe atmak istemedim. https://www.incehesap.com/daemon-oyuncu-bilgisayari-fiyati-58355/?hsu=323800,323803,323923,323809,324097,324499...
  3. Growzee

Maksimum 8000TL Civarı 50" Televizyon Önerisi Olan Var Mı?

Merhabalar, LG webOS TV kullanıcısıyım. Uzun yıllardır kullanıyorum ancak ekranda LED düşmesi sorunu oldu ve bu düşen LED sayısı giderek arttı. Bu sebeple de TV değiştirmeyi planlıyorum. Belirttiğim gibi 50" boyutunda bir televizyon planlıyorum, daha büyüğü salonuma uygun olmuyor. Bütçem...
  4. Growzee

Razer Deathadder V2 Mini Alınır mı?

Merhabalar. Elim orta parmaktan bileğe kadar 18 cm. https://www.sinerji.gen.tr/razer-deathadder-v2-mini-rgb-gaming-mouse-p-38205 Bu mouse için elime uygun olur mu emin olamadım. Genellikle "palm" ve "fingertip" (çoğunlukla fingertip) pozisyonlarında kullanıyorum mouseları. Öneriniz nedir, sizce...
  5. Growzee

Sapphire RX 6700 XT Nitro+ Sıcaklık Değerleri

Merhabalar, ben başlıkta belirttiğim gibi 6700XT Nitro+ kullanmaktayım. Dün gece Watch Dogs 2 oynarken sıcaklığı 85'li derecelerde gördüm ve açıkçası bir nebze çekindim. Bu sıcaklıkların bu kart için biraz üstünde olduğunu düşünüyorum. Akşam eve geçtiğimde istediğiniz değerleri de atarım. 1- Bu...
  6. Growzee

TORYUM Z vs DART1. BÜTÇE 15.500 TL ÖNERİLERİNİZ VAR MI?

Merhabalar, uzun süre sonra yine ben. Arkadaşlar, pazartesi veya salı günü bilgisayar siparişi vereceğim de. 15K bütçem mevcut ve iki sistem arasında kaldım. PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | R5 3500 RX 6700 XT 16GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com İlk sistem bu, bu sistemde...
  7. Growzee

ModArt PC-MA2 ve Bazı Öneriler

https://www.gaming.gen.tr/urun/16825/modart-pc-ma2-amd-ryzen-5-3500x-asus-dual-rx-5700-oc-8gb-evo-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Merhabalar, gaminggentr modart pc-ma2 için güncellenmiş bir şekilde satış verdi. 5700, r5 3500x gibi parçalar mevcut. Fiyatı da güzel geldi, alınır mı...
  8. Growzee

Oynadığım Oyunlara Göre PC Önerisi

Merhabalar öncelikle arkadaşlar. 8k-8.5k bütçem mevcut. Monitör almayı planlamıyorum, en azından 5-6 ay idare edebileceğim bir monitörüm mevcut. Sistem toplama konusunda, açıkçası kendime güvenmiyorum, yardımınızı isteyecektim. Oyun olarak; FiveM, Valorant ve CyberPunk 2077, CoD Warzone gibi...
  9. Growzee

PC toplayacağım. Önerileriniz lazım

Merhabalar öncelikle arkadaşlar. 8k-8.5k bütçem mevcut. Monitör almayı planlamıyorum, en azından 5-6 ay idare edebileceğim bir monitörüm mevcut. Sistem toplama konusunda, açıkçası kendime güvenmiyorum, yardımınızı isteyecektim. Oyun olarak; FiveM, Valorant ve CyberPunk 2077, CoD Warzone gibi...
  10. Growzee

8000-8500₺ sistem önerisi

Öncelikle merhabalar, yakın zamanda sistem toplamayı ya da hazır bir sistem almayı düşünüyorum. Baya bir araştırma içerisindeyim ve sizlerden de tavsiye almak istedim. Monitörsüz şekilde 8.000 ₺, en fazla 8.500 ₺ bütçeli güzel bir sistem önerisi yapabilir misiniz? Gerek forumdan aldığım, gerek...
Top Bottom