Arama sonuçları: *

1. Robinoss

Dövme askerliğe polisliğe engel mi?

Engel kanka sadece dövme değil aynı zamanda yara izi de sıkıntı oluyor diye biliyorum.
  2. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

İkinci ellere çok güvenmiyorum hocam ya.
  3. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

R5 5600 yerine R5 5500 alsam herhangi bir sıkıntı yaratır mı bütçeme tam olarak 5500 uyuyor çünkü
  4. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

Hocam harici ekran kartı dediğimiz rx 6500 xt oluyor ise bu ekran kartında encoder olmadığı için kart üstünden yayın açamıyorum maalesef.
  5. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

İntel işlemcilerin sonundaki F yayın performansını etkilemez mi sonuçta yayın yapıcak bir ekran kartı olmuyor
  6. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

Hocam 5500 alsam video veya yayın için sıkıntı çıkartır mı sizce 1676241945 Yanında birde anakart almam lazım çünkü 1676242009 İ5 9400 düşündüm de benim anakarta oluyor diye olabilir mi?
  7. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

RX 6500 XT kartım var i3 9100f de işlemcim var ama video ve yayın açmak sıkıntı oluyor. Bir öneriniz var mı yayını veya videoyu işlemci üzerinden halledebileceğim bir işlemci.
  8. Robinoss

Bilgisayarım ne kadar eder?

Banada öyle geldi. 5.500 biraz az gibi çünkü
  9. Robinoss

Bilgisayarım ne kadar eder?

Bilgisayarımı satmayi düşünüyorum ne kadar eder acaba. Eklemem gereken başka birsey varsa yazın ekleyeyim. Anakart: Asus H310m İslemci: i3 9100f Ram: 16 gb 3000 mhz Ekran kartı: Asus Rx 6500 xt dual(alalı 6 ay oldu garantisi kutusu var) Psu: 400 w modelini tam bilmiyorum Ssd: 120 gb sata Hdd: 1tb
  10. Robinoss

Donanım arşivi öğrencilere burs.

Sadece söyledim size kalmış bir şey istersen başvur.
  11. Robinoss

Donanım arşivi öğrencilere burs.

İnstagram hikayesinde ihtiyacı olanlar başvursun demiş. Burdan da ben söyleyeyim ihtiyacı olmayan başvurmasın.(Ben başvurmadım sadece ihtiyacı olana gitsin.)
  12. Robinoss

Overwatch 2 Game Server Connection Failed Hatası

Severlerde sorun var diye biliyorum çoğu kişi bu hatayı alıyor ve blizzard hala düzeltemedi :/
  13. Robinoss

Yardım God Of War Hafif Runik Saldırı yapamıyorum

Kanka runik saldırıyı kuşanmamışsın. Enter'a basıp kuşan bir de öyle dene
  14. Robinoss

marvel spiderman rx6500xt fps düşmesi sorunu

Böyle bir yorum buldum oyunun 22.8.1 güncelleme ile düzgün çalıştığı önceki sürümlerde max 30 fps aldırdığı yazıyor. Güncelleyip bakıcağım.
  15. Robinoss

marvel spiderman rx6500xt fps düşmesi sorunu

Bu olay bende de var işlemcim i3 9100f h310m 16 gb ekran kartı aynı internetten baktığımda yüksek ayarlarda oynayabiliyor ancak ben düşük ayarlarda dahi 20-30 fps görüyorum.
  16. Robinoss

🔥 Marvel's Spider-Man Remastered Kırıldı!

İndirme linkini atabilecek varsa özelden atabilir mi?
  17. Robinoss

Rent a Girl Friend İzlenir mi?

İlk sezonu güzel gibiydi ama 2. sezonu hiç sarmadı.
  18. Robinoss

Nvidia ekran kartı mı amd ekran kartı mı

RX 6500 xt kullanıyorum yazılımsal sorun var keşke iade etseydim diyorum. Nvida almanı öneririm.
  19. Robinoss

sürücü driveri çöktü hatası

DDU ile güncel sürücünü kaldırıp tekrardan yüklemeyi dene
  20. Robinoss

RX 6500 XT oyundan atıyor

Bu arada youtube da video izlerken ekranı aşağıya kaydırırsam kasmaya başlıyor(video dahil) ama videoyu durdurduğumda çözülüyor. Sizce bu niye olur?
Top Bottom