Arama sonuçları: *

• Users: Robinoss
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Robinoss

RX 6500 XT için işlemci

RX 6500 XT kartım var i3 9100f de işlemcim var ama video ve yayın açmak sıkıntı oluyor. Bir öneriniz var mı yayını veya videoyu işlemci üzerinden halledebileceğim bir işlemci.
  2. Robinoss

Bilgisayarım ne kadar eder?

Bilgisayarımı satmayi düşünüyorum ne kadar eder acaba. Eklemem gereken başka birsey varsa yazın ekleyeyim. Anakart: Asus H310m İslemci: i3 9100f Ram: 16 gb 3000 mhz Ekran kartı: Asus Rx 6500 xt dual(alalı 6 ay oldu garantisi kutusu var) Psu: 400 w modelini tam bilmiyorum Ssd: 120 gb sata Hdd: 1tb
  3. Robinoss

RX 6500 XT oyundan atıyor

Rx6500 xt ekran kartım var dying light 1. ve 2. oyununu oynarken kendiliğinden oyundan atıyor ve herhangi bir hata kodu vermiyor. Bu oyunlarla alakalı mı yoksa ekran kartı ile mi?
  4. Robinoss

n11'den kullanılmış kart almak sorun yaratır mı?

Arkadaşlar n11 sitesinden gtx 1660 almayı planlıyorum ancak mağaza notunda 1 yıl ithalatçı garantili olduğu 1 ayda kullanıldığı söyleniyor. Ekran kartını alırsam sorun çıkabilir mi ve iade etmeye izin verirler mi? Ekran kartı...
  5. Robinoss

F/P sistemlerde önceden bütçe belirtilmesi

Abdullah abinin instagramda paylaştığı 3 tane F/P sistem gelicek bu sistemlerin bütçeleri önceden belirtilse insanlar ona göre bütçe ayarlasa daha iyi olmaz mı? Bu sadece bu sistemler için değil ilerideki sistemler için de geçerli olabilir.
Top Bottom