Arama sonuçları: *

1. A

Lütfen kulaklık tavsiyesi bütçe 125 TL

2 ürün var uygun olarak ama bütçeyi biraz aşman lazım rampage in ürünleri güzeldir performans istiyorsan 7.1 olanı seç
  2. A

Bilgisayar Açılış Hızlandırma

Merhabalar herkesin bayramını kutluyorum. Youtube da 10 larca bilgisayar hızlandırma videosu var çoğunu inceledim fakat istediğim performansı alamadım. Bilgisayarım 15 saniyede açılıyor daha hızlı olabilirmi ? Oyunların ön yüklemesi biraz uzun sürüyor daha kısa olabilirmi ? (Pubg mobile emulatör...
  3. A

Dolar yine artti bir anda butun parcalar firladi

Birde bu parçaların hepsi çinde üretiliyor değilmi çin malı ucuz olmazmıydı :)
  4. A

Android Samsung Galaxy M51 işlemci ve ram performansı nasıl ?

Tesekkur ederim yorumlariniz icin epey faydali oldu
  5. A

Hız değerlerim neden böyle?

Merhaba turktelekom fibernet müşterisiyim. Modem kurulurken servis elemaninin soyledikleri sunlardi "bu modemler cok kaliteli degil yogun kullanimda isinabiliyor ve performansi dusuyor o yuzden 3 günde bir modemi 5 - 10 dk kapatıp tekrar açın " boyle yaparsan faydasi olabilir.
  6. A

Programlar arasinda hizli gecis yapiyorum ayni anda internetten birseye bakarken whatsap uygulamasina giriyorum ve whatsabim epey kalabalik oluyor surekli musterilerimle konusmalarimi hic silmiyorum goruntusu agirligi hic onemli degil sadece hiz performans istiyorum sence bu durunda nasil isimi...
  7. A

Samsung 32"SR750 144hz 4ms

https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-327lcq-h-32inch-165hz-1ms-curved-freesync-2k-qhd-gaming-monitor-p-HBV00000ZNIG4?magaza=Hepsiburada Donanım arşiv youtube kanalinda da incelemesi yapildi istedigin monitor bu sanki :) ayrica samsung panel ben gb277gcf 27inc 165hz 1ms olanini kullaniyorum...
  8. A

Tesekkur ederim ben direk samsung kalitelidir diye onu dusunmustum ama xiaomi de bi bakicam 👍🏻
  9. A

5ghz wifi adaptör veya kart

T2u vatanda 163 tl idi bende yeni aldim 3 gun oldu fiyatida guzel ama benim modemle aramda 10 mt 1 duvar var kasaninda ust kismindaki usb yerine taktim ve 50 mbp internet hizimi 52 lerde verdi faydali olduysa ne mutlu
  10. A

Snapdragon 730g hakkinda pek bilgim yok o yuzden kararsiz kaldim acikcasi ama malesef android telefondan baska kullanamiyorum aliskanlikdan dolayi
  11. A

5ghz wifi adaptör veya kart

Tp-link ac600 Archer T2U Plus 2.4 ve 5ghz destekliyor usb adaptör 5dbi anten. Ben kullaniyorum ping olsun download upload olsun kabloyla bağladığımdaki aynı performansı veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim memnun kalirsin 👍🏻
  12. A

Galaxy M51 düşünüyorum sizce işlemci ve ram performansı uzun vadeli seri kullanımda takılmadan iş görür mü ? (İş hayatında yoğun kullanım icin hızlı bir telefon düşünüyorum)
Top Bottom