Arama sonuçları: *

• Users: mmu0
  • Order by date
  1. M

Aldığım pc nin artı ve eksilerini söyler misiniz?

Tavsiyen ve yardımın için teşekkür ederim. Benim için de tecrübe oldu, aktif olarak oynadığım oyunları denedim güzel fpsler aldım ama dediğiniz gibi güzel bir sistem olmadı sanırım. Beni biraz götürsün ilerde satar üstüne koyar dönemin şartlarına göre güzel bi kasa alırım umarım
  2. M

iyi azar yedim gece gece bilmiyordum dostum bilmiyordum :D 1679793031 Nasıl düzeltebileceğimi söylersen de sevinirim
  3. M

bi soru daha sorayım hiç mi oluru yok sistemin ilerde nasıl iyileştirmeler yaparsam düngün bir şeye dönüşür daha önce hep laptop kullandım ilk kasa deneyimim 1679792656 sadece işlemci daha iyi olsun dedim bu kadar dengesizleşiceğini hiç düşünenmedim :D
  4. M

16k 1679792303 aslında bu işlemci değildi amd 5500 vardı hazır halinde elimde de hazır bi para vardı dedim işlemciyi bari arttırayım ileriye dönük olsun dedim de hata ettim sanırım
  5. M

teşekkürler bilgilendirme için bende altta çıkan sistemi bana önerdin sandım :D senin sistemin o galiba o yüzden öyle bir cevap verdim.
  6. M

bunu fiyatı ne ki? Benimkinden çok daha fazla gibi
  7. M

Aldığım pc biraz aceleye geldi ve nasıl bir sistem topladım giçbir fikrim yok artı ve eksilerini bana söylerseniz sevinirim
  8. M

Oyunlarda harici ekran kartım çalışmıyor

fps anlamında bi değişiklik olmadı ama şuan %100 gözüküyor Yardımın için teşekkür ederim
  9. M

Oyunlarda harici ekran kartım çalışmıyor

Oyunlarda ekran kartım çalışmıyor görev yöneticisinden baktım en fazla %8 i görüyor bu normal mi yoksa bi sorun mu var varsa nasıl düzeltebilirim örneğin valorantda en düşük ayarlarda 130 fps alıyorum fifa 23 de 70 ve takılmalar oluyor driverlerim güncel sistem özelliklerim ve oyun...
Top Bottom