Arama sonuçları: *

• Users: meric2023
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. meric2023

s22ultraya direnç imei yapılabilirmi

s22ultraya direnç imei yapılabilirmi bildiniz gibi imei kayıt ücretlerinden ve pasaport gerektiğinden imei kayıtları için yurt dışına çıkmak zorundayız araştırmalarıma göre clone imei olayları felan dönüyormuş normal imei clon sıfırlanınca telefon günceleme alınca eski imei ne geri dönüyor ve...
  2. meric2023

s23 vs xiaomi 11 ultramı ????

s23 vs xiaomi 11 ultramı ???? ekran konusunda s23 un daha iyi oldunu biliyorum ama kamera tarafında xiaomi 11 ultrayı s23 ultrayla karşılaştırıyorlar bakıldığı zaman 11ultra 2 yılık bir cihaz ve samsung tarafında s23 bu yıl çıkmış bir cihaz sizce hangisi mantıklı
  3. meric2023

windows 10 diske kurarsam her bilgiseyarda keyli çalışırmı

merhaba benim toplamakta olduğum bir sistem var Şu anki pc im orjinal windows keyine sahip dehil ona oem key alacağım ve aklıma bir fikir geldi benim topladığım pc nin hdd sine windows 10 kurup keylesem toplıyıcağım pc de kulanabilirmiyim ben anakart uzerine yazılıyo diye biliyorum keyler ama...
  4. meric2023

fiyat performans sistem 5000 TL ye

fiyat performans sistem 5000 TL ye monitör dahil değil cs go volorant gta5 gibi oyunlar ve Ps Pr 6 çekirdekli olursa sevinirim
  5. meric2023

çift ekran kartıyla yayın yapılır mı?

tek anakarta çift ekran kartı takıp yayın açmam mümkünmü?
  6. meric2023

5000tl ye yayıncı sistemi monitör dahil değil

monitör dahil değil hem yayın açılabilicek hemde cs yayını yapılabilecek sistem toplıyabilirmisiniz
  7. meric2023

Rampage PRIVATE Kasa alınır mı?

Rampage PRIVATE Rainbow Fanlı Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/rampage-private-rainbow-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-P470992659 Kasa çıkalı 1 ay olmadı galba youtubede 1 tane videyo var çok saçma bir videyo bilgisi olan varsa yazabilirmi? ürünün...
  8. meric2023

a320anakart rayzen3300 overclock yapılabilirmi

a320anakart rayzen3300 overclock yapılabilirmi?
  9. meric2023

5000 TL ye yayıncı sistemi toplıyabilirmisiniz

5000 TL yi geçmicek uygun fiyatlı fiyat performans yayın sistemi toplıyabilirmisiniz bana ? amd intel farketmez adobe kulandığım için render için 16 gb ram olursa sevinirim gösterişli olmasıda önemli yani tam bi fiyat performans istiyorum şimdiden emek verenler için teşekürler.
Top Bottom