Arama sonuçları: *

1. Y

LENOVO THİNKCENTRE M70Q İ5-10400T sistem nasıldır?

Öncelikle selamlar. Tanıdık bi abim bu sistemi 6-7 bin TL ye bırakabileceğini söyledi. Sizce bu sistem nasıldır alınır mı? iş görür götürürmü. (Pek oyun gibi bi amacım yok zaten öyle bilgisayar olsun yeter kafasındayım) Ürün linki...
  2. Y

Windows 11 giriş hatası

Öncelikle selamunaleyküm sabah bilgisayarı açınca böyle bi sorunla karşılaştım üstünde yazanı yaptım ama bi etkisi yok cihaz bana yurt dışından geldi hotmail hesabına girebiliyorum ama PC den şifre değiştirmek isteyince bi mail adresi istiyo(herhalde ilk getiren kişi girdi bi mail) bende o maili...
  3. Y

Dershane cayma bedeli

çok teşekkür ederim yardımın için sağollll
  4. Y

Dershane cayma bedeli

sence söyleyeceğim en mantıklı sebep ne olur
  5. Y

Dershane cayma bedeli

yarın ilk iş o olucak zaten başka dershane araştırdım buldum bi tanıdıkda sağolsun yardım etti. aslında bana koyacak olan şey varsa cayma parası vermek daha bir ders bile görmeden cayma parası verirsem aşırı koyar inşallah yoktur yani daha ilk taksidi bile vermedim
  6. Y

Dershane cayma bedeli

merhaba arkadaşlar ben 4 gün önce bir dershaneye kayıt oldum. Dershanede müdür yardımcısı konuşurken bian kilitlendim biraz sosyal anksiyetem olduğu için kafamda şartları düşünmeden olur dedim o an kafam boşlukta gibiydi ve şimdi yazın yok ders saati çok az ve birebiri çok az olduğu için...
  7. Y

Pubg mobile son guncelleme görüntü kalitesi sorunu

Son gelen runik guc guncellemesinden sonra emulatorde dürbün acinca görüntü kötüydü oyunu komple silip tekrar yükledim ve tekrar denedim gene aynıydı genel bi sorunmu yoksa tek bendemi böyle Not:oyunu hd ve grafiklerde ise akici ve aşırı oynuyorum normalde böyle bir şey yoktu.
Top Bottom