Arama sonuçları: *

• Users: gutla
  • Order by date
  1. G

E-Yooso Z19 mu K662 mi?

Merhaba, Türkiye'den 2-3 gün içerisinde gelecek şekilde red switch, mekanik, F tuşları ve num tuşları olan bir klavye arıyorum bütçem 1500 lira araştırmam sonucunda bu ürünleri bulabildim. RGB olmasa da olur. Sessiz ve sağlam olması benim için önemli olan kriter. Önerilere açığım, yardımcı...
  2. G

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Spam yapınca bir şey değişmiyor 1 kişi günde 3 kişiye yardımcı olabiliyor. Biz de link koyduk ama Spam yapanlar yüzünden destek alamıyoruz.
  3. G

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Gençler rica etsem projeksiyona yardımcı olur musunuz? https://a.aliexpress.com/_mOPPxzh
  4. G

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

Packet loss sorunu düzeldiyse zaten alınır. Celeron işlemcili laptop ile normalinde bile oynanıyor. Ama Multiplayer oyunlarda Packet loss bazen can sıkıyor.
  5. G

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

Ne kadar karaktersiz insanlar var ya sistemin var oyunu oynayabileceğin ama sırf birşeyi almak için alıyorsun amaç ne denemek sadece 5 dakika sonra 10 mbit interneti ile aaaa çok kötü deyip ihtiyacı olan insanların hakkını yemiş olacak. 100 mbit İnternetim var aktif olarak geforce now premium...
Top Bottom