Arama sonuçları: *

1. amdsaolsun

okul harici nerden arkadş edinilir

Belki ark. bulabilir diye dedim
  2. amdsaolsun

Günlük kaç TL kazanırım?

İşi ne kadar iyi bildiğjne gòre değişebilir ama genellikle işi bilmeyene bile asgari ücret veriyorlar aylık büyük ihtimal haftanın 6 günü ama günlük 600 az oluyor 10 saatten saatliğinin minimum 70 TL olması lazım bence. Ayrıca bulabilirsen lokanta işi vs. bul karnını güzel doyurabilirsin umarım...
  3. amdsaolsun

okul harici nerden arkadş edinilir

Kitap okuyabilirsin. Aynı kafadan insan bulamıyorsan. Ark. yok diyorsan da spora veya spor kulüplerine gidebilirsin.
  4. amdsaolsun

MİLLETVEKİLİ MAAŞINA 43.000 ₺ ZAM!

93k bal gibi yeter 43.000 x 600 = 25.800.000 TL para yapıyor AYLIK
  5. amdsaolsun

Okulda eziliyorum yardım edin

Okul değiştir knk lise boyu hayatın böyle gitmez bi yerde patlak verebilir bu sefer de ister disiplinlik ister sağlık açısından sıkıntıya düşersin.
  6. amdsaolsun

🔴 Donanım Arşivi Forum | Genel Af 🔴

Abi 2 3 yıllın uyarılarım var mesela. Bunlar bari silinse olmazmı?
  7. amdsaolsun

Hediye önerisi lazım

yaş kaçtı şimdi 25 yaşındaki sevgiliyle 16 yaşındaki sevgiliye aynı şeyi önersek absürt olurdu Ama manidarsa güzel bir küpe fena olmaz bence
  8. amdsaolsun

Sporda kasın boyutu ile güç nasıl orantılı değil açıklarmısınız?

Kısa antreman yüksek ağırlı patlama gücü mü çalışmamız lazım
  9. amdsaolsun

Yok kanka kas gelişimi anladığım muhabbetlere göre güç artışı ve kas boyutu artışı olarak ikiye ayrılıyor. Güç için ne yapmalıyız onu merak ettimde açtım konuyu. Sağ olasın yinede
  10. amdsaolsun

Dostum kilo ile alkası yok gibi çünkü arkadaşım benden 50 ben 60 kilolardayım. Boyumda biraz daha uzun. Öncelikli formu oturtmak derken ne demek istedin anlamadım
  11. amdsaolsun

Arkadaşlar merhaba biliyorsunuzki küçücük adamlar kendi kütlesinin kaldırabileceğinden daha fazla ağırlık kaldırabiliyorlar bunu nasıl yapıyorlar anlayabilmiş değilim bunu açıklarmısınız? Youtube da Anatoly diye adam var mesela bu nasıl mümkün olabiliyor? Bu soru spor salonunda 40 kg squat a...
  12. amdsaolsun

Wireless mouse onerisi

https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SHARK-X3-SUPERLIGHT-Ayarlanabilir/dp/B0CCN6SFFM/ref=sr_1_1?crid=2D1OVHKR09XDL&dib=eyJ2IjoiMSJ9.JXv5oNx2kaOn-ijfRxHjISPdjhCNOTN9cCgOyRgzS0Per-uSiTBsFtLEnFi96b_u2SV8EY60xjM_OOCC2DKTIUi0ObasZy7zfmZXvdKVl6naQss5Zk7ShaGif0xi4sAJ26shGeEqNHBZmL4f1H6GeaS0q_BEqe2vf1aqLvZy7...
  13. amdsaolsun

Sarı siteden mouse alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SHARK-X3-SUPERLIGHT-Ayarlanabilir/dp/B0CCN6SFFM/ref=sr_1_1?crid=2D1OVHKR09XDL&dib=eyJ2IjoiMSJ9.JXv5oNx2kaOn-ijfRxHjISPdjhCNOTN9cCgOyRgzS0Per-uSiTBsFtLEnFi96b_u2SV8EY60xjM_OOCC2DKTIUi0ObasZy7zfmZXvdKVl6naQss5Zk7ShaGif0xi4sAJ26shGeEqNHBZmL4f1H6GeaS0q_BEqe2vf1aqLvZy7...
  14. amdsaolsun

❌İndirim Bitti! Attack shark x3 850tl + depozito ücreti

Knk onu bilemiyorum 199 un belki bir ayari vardır onu yapman gerekiyordur. 1713135082 Bilemiyoum kanka
  15. amdsaolsun

X3 iyi bir mouse diye biliyorum incelemerine bakabilirsin bence 3395 kullanıyor gayet iyi
  16. amdsaolsun

Eskiden 1200 e geliyordu
  17. amdsaolsun

Totalde 1200 e geliyordu 1k ya geliyor hesapladığım kadarıyla...
  18. amdsaolsun

2.el A54 alınır mı??

S22 almayı düşünüyordum bende 13 14 arasına yaz tatili için a 54 nasıl olur o fiyata bilemiyorum açıkcası ama fiyatı düşük gibi geldi. Neredeyse sıfır a15 alinıyor o fiyata
  19. amdsaolsun

Fazla doz insülin ne yapar???

Kanka istediğin üniversiteye gidememek hayatın bittiği anlamına gelmiyor insan ortalama 60 yıl yaşasa 40 daha var böyle düşüncelere düşme bende 2. Yıla kalamayabilirim bundan inanılmaz korkuyorum ama ölüm kalım meselesi değil hayat devam ediyor.
  20. amdsaolsun

Çözüldü✓ Radeon Rx 6600 ekran kartı ve Ryzen 5 5600 işlemciye anakart önerisi

Kanka karşıdakinin mesajının sağ altında bulunan Cevap butonuna tıklamazsan diğer arkadaşa bildirim gitmiyor
Top Bottom