Arama sonuçları: *

• Users: amdsaolsun
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. amdsaolsun

Sporda kasın boyutu ile güç nasıl orantılı değil açıklarmısınız?

Arkadaşlar merhaba biliyorsunuzki küçücük adamlar kendi kütlesinin kaldırabileceğinden daha fazla ağırlık kaldırabiliyorlar bunu nasıl yapıyorlar anlayabilmiş değilim bunu açıklarmısınız? Youtube da Anatoly diye adam var mesela bu nasıl mümkün olabiliyor? Bu soru spor salonunda 40 kg squat a...
  2. amdsaolsun

❌İndirim Bitti! Attack shark x3 850tl + depozito ücreti

Totalde 1200 e geliyordu 1k ya geliyor hesapladığım kadarıyla...
  3. amdsaolsun

Ayakkabı için tavsiye verebilirmisiniz?

Arkadaşlar şu aralar deri erkek sneakerlar hoşuma gitmeye başladı. Fakat yaz tatilinde garson olarak çalışmayı düşünüyorum bu tür ayakkabılar çok yorarmı? Ya da sizin önerebileceğiniz ayakkabı varmıdır aynı türde daha çok yaz renkleri olursa iyi olur mavi gri gibi. Birde aynı türün delikli...
  4. amdsaolsun

Antremanda olduğundan fazla yorulup terliyor ve kızarıyorum

Beyler milletin yüzü bem beyaz ben acayip terliyorum kıpkırmızı oluyorum. Kondüsyonla ilgisi illaki vardır ama çok fazla oluyor. Boks a gideli 2 ay oldu, biraz ara verdim ama bu bende küçüklüğümden beri olan bişey ne zamandan beri koşsam bisey yapsam uzun süreli hemencecik yüzüma kan fışkırıyor...
  5. amdsaolsun

Beyler seçmelerdeki kilomu nasıl düşük gösterebilirim

Beyler pazartesi okullar arası boks müsabakası var 58,7 kg ım zannediyorum ki 57,5 altına düşersem sikletim düşecek ama 1 2 kiloyu nasıl verebilirim. 3 4 günde TAhminen tuzlu yemek yememem gerek bunun gibi trickler varsa sevinirim
  6. amdsaolsun

Öneri Sizce rx 6700 xt 2. El sistem nasıl

Beyler yaz tatiline pc toplamayı düşunüyorum fakst şimdiden hazırladım eğer gaming gecesinden filan sisteme uygun bir ürün filan veya 2. Elden daha düşük fiyata bütcemin yeteceği şeyleri Allah' ın (c.c.) izniyle alabilirim diye düşünüyorum. Fakat sizden eğer bu sistem yerine mesala Abdullah abi...
  7. amdsaolsun

Öneri Birikmiş parayı nasıl katlayabilirim?

Arkadaşlar 17 yaşındayım. Papara ile filan yapabileceğim veyahut başka yapabileceğim ne vardır. Bütçe 4k filan YT istiyorum
  8. amdsaolsun

Öneri Dizüstü pc mi alsam yoksa masaüstü mü?

Beyler şuan 12. Sınıfım büyükçe bir ihtimal ne yazıkki mezuna kalıcam. Normalde dizüstü hp victus 16 almayı düşünüyordum fakat gerek fiyatı gerekse 1 yıllık mezun senemi kaltarsak pek mantıklı değil gibi. Onun yerine 2. Elden Rx6700 xt https://shbd.io/s/DkrJz0vY R5 5600 veya r5 5600x...
  9. amdsaolsun

Yardım Beyler telefon alıcağız fakat satıcıya pek güvenemiyorum

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-a15-fiyati,303631627.html Link bu 4gb ram 128gb depolama olanı almayı düşünüyoruz fakat pasaj da satış yapan satıcının vs çok fazla satışı yok ayrıca ürünün değerlendirmesi bile yok sizce bu telefonu en uyguna nasıl alabilirim ya da...
  10. amdsaolsun

Beyler ilişkilerde insana nasıl sınır koyulmalı tavsiye lazım

Arkadaşlar lise son sınıfım biriyle tanıştım ama pek de konuşmak istemesemde o sürekli konuşmak istiyor gel sinıfın dışına çıkalım vs. Bende böyle şeylerden (yok işte sınıf dışına çıkmaktan, her gün konuşucak bişey olmasa bile konuşma ihtiyacı duyan insanlardan) açıkcası pek hoşnut olmam. Sınav...
  11. amdsaolsun

kaliteli ev interneti paketi önerir misiniz??

Kaliteli evi için paket önerir misiniz? ve bir de alt yapımı nasıl sorgulatabilirmisiniz
  12. amdsaolsun

En sevdiğiniz Felsefii düşünce formu nedir?

Arkadaşlar Felsefe' den projem var en sevdiğiniz bir felsefi düşünce biçimini söyleyip altına küçük bir tanim yaparsanız çok iyi olur. Mesela benim en çok sevdiğim nihilizim ayrıca bunları tartışalım diye de açtım. (Düzenleme; şu aralar gerçeğin yani Allah' ın olması gerektiğini düşünüyorum...
  13. amdsaolsun

İngilizce deki 2. Ve 3. Haller nedir ve ne işe yarar?

Arkadaşlar proje ödevim için ing. Öğretmenimiz fiillerin 2. Ve 3. Halleri ile ilgili araştırmalar yapmamızı istedi ancak pek bir şey bulamadım ne işe yaradıklarını ne için kuklanıldıklarını bilen ya da kaynak önerisi yapabilirseniz çok teşekkür ederim
  14. amdsaolsun

Okulda derece yapmayı düşünen varmı?

Arkadaşlar hiç okulda derece yapan ya da yakın tanıdıkları olan kişiler varmı? Şahsen ilk 3 e girmeyi düşünüyorum öneri vb. verebilirmisiniz acaba?
  15. amdsaolsun

Twitch Twitch kanalım için neler yapabilirim?

Twitch kanalımda ortalama yayınımı birkaç kişi izliyor başlayalı 1 hafta oldu amacım sohbet etmek vs wild rift te master yi otp yim neler yapabilirim?
  16. amdsaolsun

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?

Merak ettim de bir kızın aşık olduğunu nasıl anlarız?
  17. amdsaolsun

Wild Rift gelen varmı acaba?

Merhaba otp master yi yim plat 2 yim gelmez isteyen olirsa lütfen yazsın
  18. amdsaolsun

Öneri Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Arkadaşlar bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz bütçe 50 100 lira arası şimdiden teşekkürler. He bide nelere dikkat etmeliyim seçerken benim için ses verse yeter.
  19. amdsaolsun

Öneri Mühendislikle ilgili kitap önerisi

Arkadaşlar bütçe ortalama 100 120 TL (belki bütçe biraz artabilir daha bayram bitmedi :D) yazılımla ilgili kitap arıyorum c# kitabı zaten alıcam aklınıza ne gelirse önerin fikirleriniz benim için önemli mühendislik kitaplarıda olur şimdiden teşekkürler
  20. amdsaolsun

Uyur gezerim

arkadaşlar benim yurtta kalışımın 3. haftası bu hafta salı günü sabah namazına kalktığımda arkadaşım akşam uyur gezer olduğumu söyledi ve bunu iki gün üst üste yaptığımı söyledi ve bundan önceki haftada da evdeyken kilitli kapıyı açıp dışarı çıktım kendimi dışarda evin önünde bulunca şok oldum...
Top Bottom