Arama sonuçları: *

1. BurningRisenDarkness

MİLLENİCOM MU COMNET Mİ ?

Merhabalar, Türk Telekomun internetini kullanıyorum. Haziranda taaahüt bitiyor. Millenicom ya da COMNET e geçmeyi düşünüyorum. Taahütün biteceği zamanda yeni bir eve taşınacağım. Orada da altyapı fibermiş. FTTH şeklinde. Aslında en başından beri Millenicom düşünüyordum. Fakat kaç aydır COMNET e...
  2. BurningRisenDarkness

100 MBPS ÜSTÜ HIZ VEREN OPERATÖRLER HANGİLERİ ?

Superonline ve Türkneti biliyordum ama vodefone u bilmiyordum. Binada Superonline altyapı olsaydı alırdım aslında. Bu arada Vodafone un 100 mbps üstü tarifelerin fiyatları ne kadar ? 1648138535 Vodafone un web sitesine baktım ama 100 mbps üstü tarife bulamadım.
  3. BurningRisenDarkness

Resimde de görüldüğü max. 100 mbps
  4. BurningRisenDarkness

Turknet gigafiber sadece gigafiber altyapısı olan yerlere veriyor. Benim bulunduğum yerde maalesef gigafiber yok.
  5. BurningRisenDarkness

Merhaba arkadaşlar. Taşınacağım binada FTTH (Evlere kadar fiber) türünde altyapı bulunuyor. Sorguladığım yerlerde 100 mbps maximum hız yazıyor. Peki neden fiber altyapı olmasına rağmen maximum 100 mbps ? Daha üstünü verebilecek bir operatör varsa söylerseniz çok sevinirim. Bu arada altyapı yerel...
  6. BurningRisenDarkness

Altyapim Hangi̇ Ti̇p ?

Ev bizim ama kiracı kalıyor. 6. ayda çıkabiliriz. Yani anlayacağın şu zamnlarda gitme imkanım yok. Peki ftth olup olmadığını anlayabileceğim başka altyapı sorgulama yeri var mıdır ? Bir de 100 mbps nin üstünde veren operatörleri söyleyebilir misiniz ? Araştırmıştım. Ama bulamadım
  7. BurningRisenDarkness

Altyapim Hangi̇ Ti̇p ?

Merhabalar. Yaşadığım ilde başka bir yere taşınacağız. Bina daha yeni. Adres bilgilerini öğrendim. Daha önce de gitmiştim daire no falan da biliyorum. Altyapı sorgulattığımda fiber olarak gözüküyor. Mahallenin sokakları karışık olduğu için Türk Telekom kapsama haritasında bizim binanın olduğu...
  8. BurningRisenDarkness

Bulunduğum Yerde Mi̇lleni̇com/turknet Bayi̇si̇ Yok Sorumlusu Ki̇m Oluyor ?

Gigafiber yok. Ama taşınacağım bina yeni olduğu için Yerel Fiber altyapı var. 1645963166 Anladım. Modem nasıl gönderiliyor peki. Kargo ya da posta (PTT) şeklinde mi ?
  9. BurningRisenDarkness

Bulunduğum Yerde Mi̇lleni̇com/turknet Bayi̇si̇ Yok Sorumlusu Ki̇m Oluyor ?

Merhabalar. Şu an kullandığım internet TurkTelekom. Ama 24 mbps Download ile 6 mbps Upload a 102 TL veriyorum. Haliyle fiyattan memnun değilim. Hızı birebir sağlıyor ama gereksiz pahalı işte. 10/06/2022 de taahhüt bitiyor. Millenicom veya TurkNet alacağım. Ama Ardahan'da ikisinin de bayisi yani...
  10. BurningRisenDarkness

FORMAT SONRASI EKRAN GİDİP GELİYOR USB SESİ GELİYOR

Sağolun. Driver güncelleştirmesi öncesi yaşamıştım bu sorunu. Güncelleme sonrası sorun bir daha yaşanmadı. Desteğiniz için hepinize teşekkürler.
  11. BurningRisenDarkness

Onu fark ettim. Ama güncelleme öncesi böyle bir durum yaşamam driverların güncel olmaması ile mi ilgili ???
  12. BurningRisenDarkness

Merhabalar, Lenovo V15-ADA Laptopuma önce Windows 10 Pro sonra da Windows 11 Pro şeklinde format attım. Format attıktan sonra bir sorun yaşadım. Windows 10 formatı da dahil ekran bir anda gidip geliyor. Bu sorunu 3 kez yaşadım. 1. sinde daha Windows 10 da idim. 2. sinde Windows 11 de idim. 3...
  13. BurningRisenDarkness

YOUTUTBE IP ADRESİ VERİYOR MU ???

Geçen gün bir arkadaşım ile birisi youtubede tartışmaya girdi. Arkadaşım karşı tarafa hiçbir küfür yazmamasına rağmen karşı taraf uzunca hakaret dolu bir mesaj yazmıştı. Başlarda yalaka, yağcı tarzı hafif hakaretler etse de en sonunda AFFEDERSİNİZ "bir tarafın kalkmasın" yazmıştı. Araştırmalarım...
  14. BurningRisenDarkness

BİLGİSAYAR FLASHI HİÇBİR YERDEN GÖRMÜYOR

Elimde Sandisk Cruzer Glide 3.0 16 GB bir USB bellek var. En son taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Aradan 1-2 hafta geçti taktığımda Flashın üzerinde ışığı yanıyordu fakat bilgisayarda USB'nin algılandığına dair bir ses çıkmıyordu. Bu bilgisayara girdiğimde de Flash görünmüyordu...
  15. BurningRisenDarkness

Ekranın Küçük Bir Bölümüne Mouse İle Tıklayamıyorum

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Sonradan çözümü buraya yazmak aklıma geldi. Çözüm şu şekilde: Önce Dosyalar (Windows Gezgini) uygulamasını açıyoruz. Uygulama açıkken Ctrl+Shift+Esc tuşlarına aynı anda basarak görev yöneticisini açıyoruz. Açılan yerden "Windows Gezgini" yazan uygulamaya sağ tıklayıp...
  16. BurningRisenDarkness

Ekranın Küçük Bir Bölümüne Mouse İle Tıklayamıyorum

Selam. Bilgisayarıma Windows 11 yükledim ve yükledikten sonra şöyle bir sorun ile karşılaştım. Sol alt köşeye yakın ekranın 10 da 1 i büyüklüğünde bir bölgede tıklama sorunu yaşıyorum. Örneğin bir uygulamaya girdiğimde o bölgeye tıklarsam uygulamayı alta alıyor ve masaüstüne dönüyor. Aynı...
  17. BurningRisenDarkness

PC toplama önerisi.. 10k Monitör Klavye mouse dahil

Amd RYZEN 5 3600 İşlemci Gigabyte B450m S2H V2 Anakart Patriot Viper Steel 8x2 3200 mhz Ram İnno3D Gtx 1660 Super 6 gb 192 bit GDDR6 Ekran Kartı Xpg Pylon 550B 550w 80 Plus Bronze yarı modüler Psu Gamepower Horizon Mesh (Boş) Xpg sx8200 512 gb (3400/2500) ssd Gamepower İntense X20 Monitör...
  18. BurningRisenDarkness

EPSON YAZICI HİÇBİR ŞEKİLDE YAZDIRMIYOR

Herkese selam. Elimde Epson SX130 marka ve modelli bir yazıcım var. Uzun süredir kullanmıyordum. Kullanmaya çalıştığımda bilgisayar yazıcıyı algılıyor fakat yazdırmaya gelince yazıcıda tık yok. Tarayıcı kısmından yani yazıcının kendi düğmeleri üzerinden yazdırmaya gelince de aynı şekilde...
  19. BurningRisenDarkness

WWE MAÇLARININ TAMAMINA NASIL ÜCRETSİZ ULAŞABİLİRİM

SELAM ARKADAŞLAR. WWE MAÇLARINA ÜCRETSİZ VE TEK PARÇA HALİNDE SHOWLARA ULAŞABİLECEĞİM BİR SİTE VEREBİLİR MİSİNİZ ? DAHA ÖNCE WRESTLEMANİA, NO WAY OUT TARZI SHOWLARA TEK PARÇA HALİNDE ULAŞABİLECEĞİM BİR SİTE BULMUŞTUM. FAKAT SİTE KARIŞIK OLDUĞU İÇİN İSMİNİ UNUTTUM.
Top Bottom