Arama sonuçları: *

• Users: Moobe
  • Order by date
  1. Moobe

Sıvı Soğutma Fan Cızıltısı

Malesef herseyi kontrol ettim radyatörü çıkrtıp çalıştırdım sesin fanlardan geldiğini öyle tespit ettim.
  2. Moobe

Sıvı Soğutma Fan Cızıltısı

Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum cooler master masterlquıd v2 rgb sıvı soğutma fanımdan bu duymuş olduğunuz cızıltı geliyor bazen saatlerce gelmiyor bazende hiç durmuyor ağırlıklı olarak pc boştayken bunu yapıyor garantisi mevcut sebebi ne olabilir çözüm öneriniz varmı ? Ses video link : DA...
  3. Moobe

İnce hesap sipariş iptali

merhaba arkadaşlar az önce ince hesap üzerinden bir ürün sipariş ettim fakat ürünün siparişini iptal etmek istiyorum hiçbir yerde iptal butonu bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?
  4. Moobe

İnstagram reklam verme sorunu

Merhaba arkadaşlar petshop dükkanım var dükkanımla ilgili birkaç gönderiyi tanıtım yapmak istiyorum fakat ne yaparsam yapayım bu hatayla karşılaşıyorum detayları gör dediğimde beni Facebook a atıyor ve sayfa yüklenmiyor yardımcı olursanız sevinirim .
  5. Moobe

Valorant uzun süre ban yedim

Merhaba arkadaşlar 3 aydır valorant oynuyorum son 1 aydır iş yoğunluğundan sadece haftasonu oynuyorum az önce markete bakmak için oyunu açtığımda bu uyarıyla karşılaştım herhangibi trol hack boslanma vb gibi şeyler asla yapmadım normal bir oyuncuyum sebebi ne olabilir.
  6. Moobe

DogeCoin Etkisi Nekadar

Bilen birilerinden mantıklı bir finansal açıklama bekliyorum al demekle olmuyor.
  7. Moobe

Dogecoin nasıl alınır?

Arkadaşlar coin alacağınız siteler sizin bütün kimlik birlgileriniz hatta canlı fotoğrafınızı bile istiyor 18 den küçük arkadaşlar bilmeden kimlik bilgileriniz heryere girmeyin ebeveynlerinize danışın.
  8. Moobe

DogeCoin Etkisi Nekadar

Arkadaşlar merhaba son günlerde duymaya başladığmız dogecoin ciddi yükselişe geçti. Piyasaya çok hakim olduğum söylenemez. Bilen arkadaşlardan ricam bu coin ileriki günlerde nasıl bir yol izler bilgi verebilirmi ?
  9. Moobe

Teknobiyotik beni mağdur etti

Şikayet sitlerine konu açıp sesini daha yetkili birilerine duyurabilrsin.
  10. Moobe

Yardım msi mag b550 tomahawk bios

en son sürüm beta olabiliyor ona dikkat et betayı kurma ondan bir önceki sürümü kur
  11. Moobe

Çözüldü✓ Hangi HDD yi seçmeliyim

seagate aldım teşekkürler
  12. Moobe

8000 TL Hazır Sistem Önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-7a/ videosuda var inceleyebilirsin
  13. Moobe

dropdansa sesli çalışmasını tercih ederim
  14. Moobe

Merhaba bu iki ürün arasında kaldım sistemimde m2 ssd var windows kurmayacağım sadece oyun depolama amaçlı hangi markayı seçmeliyim ? https://www.n11.com/urun/seagate-barracuda-st500dm009-35-500-gb-7200-rpm-32-mb-sata-3-ncq-hdd-231329?magaza=netisshop&returnCart=1...
  15. Moobe

Rampage RM-165 vs Lg 27GL650F-B

Ips panel avantajı çok önemli okadar para verip renkleri soluk görmek olmaz ben olsam lg alırım.
  16. Moobe

Kopyalama nekadar sürer

Merhaba 120 gb oyun harici bir 7200 rpm lik diskde mevcut bunu usb ile 500-510 hıza sahip ssd me nekadar sürede atarım ? İnternet hızım 50 mb 6 ile indiriyor indirmekmi kopyalamakmı daha hızlı sürer ?
  17. Moobe

Windows 10 Update'i Nasıl Durdurabilirim?/Gelen güncellemeyi nasıl iptal ederim?

Arama çubuğna hizmetler yaz gir ordan windows update bul iki defa tıkla manuel yada kapalı yap
  18. Moobe

Son günlerde FPS drobu başladı

Driverları ekrankartı sürücüsünü güncelle bios update kontrol et hala devam ederse virüs girmiş olabilir formatlamak sağlıklı olabilir.
  19. Moobe

R5 5600X için 900 TL sıvı soğutma önerisi

R7 5800 kullanıyorum COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 (120MMX2) RGB LED SIVI SOĞUTMA Gayet memnunum
  20. Moobe

Ryzen 5 3600x RTX 3060 Ti darboğaz yapar mı ?

Bence olmaz tatlı bir kombinasyon olur ama daha aşşağısı kurtarmaz en taban işlemci 3600 overclok yaparsanda tadından yenmez
Top Bottom