Arama sonuçları: *

• Users: Wess
  • Order by date
  1. W

Yardım EA FC 2024 DE UT GİREMEME

denerim hocam inşallah düzelir 1711244290 hocam ilk yazdığınız dns mi ip mi?
  2. W

aynen hocam inşallah düzelir
  3. W

hocam volta girdim takır takır çalışıyor utde sorun var herhalde bi kablonetten denedim olmadı bide cepten türk telekom yine olmadı 1711241180 yok hocam hiç girmiyor daha yeni giricektim yükleme ekranında atıyor beni kış jokeri etkliniği geldiği zamanda da çoğu kişi de olmuş aralık ayında...
  4. W

girdim hocam yok aynı sorun devam ediyor 1711240602 hocam siz oyunu ne zaman aldınız ve daha önce hiç bu sorunu yaşadınız mı 1711240685 hala aynı böyle
  5. W

yok hocam sıkıntısız fifa 23 var ona girdim ut ye sıkıntısızdı
  6. W

sağolun hocam bekliyorum
  7. W

hayır oyun içi ss almayı unuttum 2 saatlik oyun saatim az kaldı diye attım
  8. W

Gençler selam iyi günler dilerim ilk önce. Ben fifa 24 almıştım steam de güzelce hatasız oyunumu yükledim ve ultimate team gireyim dedim birde ne göreyim çat diye bu hatayı aldım, tüm forumlarda gezdim, dolaştım, çözümümü bulamadım şahsen modem aç kapa yaptım dosya doğruladım eksik dosyaları...
  9. W

20-28k arası f/p laptoplar

Selam herkese bütçeme uygun beni üzmeyecek 5 yıl götürecek üniversite için bi laptop alacağım ve kütüphanede motor çalışır gibi ses çıkarmayacak istiyorum.
  10. W

Vodafone evde internetde download upload değerleri iyiyken ping neden böyle?

bende de niyeyse öyle dowloand 100 upload 18 iken pingim var TR sunucunda valo da 35 alıyorum frankfurt 68ms sadece pingim sıkıntı o kadar
  11. W

Öneri 100-220tl FPS oyunları için mouse

sağol dostum, dostum clawn ve fingertip olarak iki şekilde kullanıyorum, elimin boyu 18cm eni 13-14cm. peki önerilerin arasında ne önerirsin?@epica59 @epica59
  12. W

Ulan bende tam alıcaktım ama belki de sadece sende sıkıntı çıkmıştır, markanın müşteri hizmetlerini ya da aldığınız yerin müşteri hizmetlerini aradınız mı? @Nightmare837
  13. W

logitech g102 de ne sıkıntısı çıktı noldu? @Nightmare837
  14. W

Dostum clawn ve fingertip olarak iki şekilde kullanıyorum, elimin boyu 18cm eni 13-14cm. Ne önerirsin?
  15. W

100-200 arası sensörü en iyi olan mouse ihtiyacım var . claw ve fingertip olarak iki şekilde kullanıyorum en iyi sensör impact 2 de mi hangisi?
  16. W

hocam gidip mouse deneyemeyeceğim şuan karantina dayım o yüzden sizden fikir alıyorum ürün yorumlarına bakıyorum yarın elimin ne kadar uzunlukta olduğuna bakıcam yazarım, ona göre mouse önerebilir misiniz?
  17. W

merhaba tekrardan dostlar ben g102 ya da 203 lightsync almayı düşünüyordum ama kararsızım mouse alçak diyolar normal mouselara oranla doğru mu?
  18. W

çoğunuz g102 203 yazmış bende onu almayı düşünüyordum ama biraz alçak elime nasıl olur hissiyat bilemedim kararsızım
  19. W

Selam arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 100-220 arası mouse arıyorum, elim erkek eline ortalamasına göre bi tık küçük . FPS oyunları için alacağım hangi mouse u önerirsiniz?
  20. W

Yardım İP adresi yok ve internet yok hatası

selamlar, iyi günler herkese.Benim başlıkta belirttiğim gibi sıkıntım var, komşunun internetine bağlanıyorum ancak bağlanamıyorum şöyle açıklayayım PC'den bağlanıyorum internet yok güvenli diyor, telefonda ise ip adresi alınıyor diyip zaman aşımına uğratıyor bağlanamıyorum yani 3 telefondan da...
Top Bottom