Arama sonuçları: *

1. Bartowski

Rx5700 xt Pulse vs 3060

İç savaş çıktı yav😃 Yorumlarınız için teşekkür ederim. 10 K veren olursa o zaman nakite satıp 3060 ı kendim sıfır almak daha mantıklı dediğiniz gibi.
  2. Bartowski

Rx5700 xt Pulse vs 3060

Merhabalar şu anda rx 5700 xt pulse ekran kartını kullanıyorum. Kartın 9 ay daha garantisi var. Rtx 3060 Eagle takas teklifi geldi kartı 25 şubatta almış arkadaş sizce takas etmeli miyim? Oyun amaçlı kullanıyorum kazım yapmıyorum.
  3. Bartowski

Anakartımda 3 Pin ARGB desteği yok.

Merhabalar MSI B450 Tomahawk Max anakartını kullanıyorum. Resimdeki fandan 1 adet egzoz fan işlemini görsün diye aldım fakat RGB ışığını kullanabilmem için kasamda 3 pin girişi bulunmuyor. 4 pinden 3pine döüştürücü var mı? Ya da RGB ışığını direk anakarta bağlayabileceğim başka bir fan var mı...
  4. Bartowski

Ryzen 5 3600 için Snowman M400 soğutucu alınır mı?

Dediğim gibi birazda işin içinde görsel olsun istiyorum stok fana göre daha iyi iş görmez mi? Yoksa daha mı kötü olur? Ona da baktım ama stok fana göre daha kötü performans vermez herhalde. Toplam 4 tane fan var kasada stok fanın birazda uğultusundan ve bu fanında vereceği görsellikten cazip...
  5. Bartowski

Ryzen 5 3600 için Snowman M400 soğutucu alınır mı?

Merbahalar Ryzen 5 3600 için linkteki soğutucuyu aldım kullanan var mı aranızda nasıldır tavsiye eder misiniz ? Birazda işin görselindeyim açıkcası bu fiyata en uygun rgbli soğutucu bunu bulabildim...
Top Bottom