Arama sonuçları: *

1. Slenophlle

Glorious Model O Kablosuz Gaming Mouse

Glorious Model O Kablosuz Gaming Mouse bu mouse 1.5yıllık kullanımı varmış 800tl'ye bırakıyor arkadaş sizce almalı mıyım sorunu falan yok diyor.
  2. Slenophlle

VERGİSİZ TELEFON İÇİN Bİ BİLGİ YARDIMI!

Arkadaşlar az önce Samsung M34 telefonu 9499TL den aldım. şimdi bu telefon vergi indirimine giriyor mu giriyorsa bu aşamaları nasıl yapacağım birisi bana anlatabilir mi?
  3. Slenophlle

9500TL VERGİ İNDİRİMİ HAKKINDA ACİL YARDIM GEREK!

Hepsiburada dan bi kupon alma yöntemi falan yokmu para vermeyle falan.
  4. Slenophlle

9500TL VERGİ İNDİRİMİ HAKKINDA ACİL YARDIM GEREK!

Arkadaşlar kupon ile birlikte 9.549TL ye düşüyor fakar bu 50 tl yüzünden ben bu cihazla Vergi indiriminden yararlanabiliyormuyum yoksa olmuyormu acil cevap lütfen.
  5. Slenophlle

10k-20k arası bir dizüstü ihtiyacım var okul ve biraz oyun için.

10k-20k arası bir dizüstü ihtiyacım var okul ve biraz oyun için önerilerinizi bekliyorum bütçenin çok üstüne çıkabilirim ama acil almam lazım yakında çıkıcak kampanya vs. Varsa düşünebilirim önerilerinizi bekliyorum.
  6. Slenophlle

Yeni Ekran Aldım görüntü gelmiyor

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-vg24vqe-kavisli-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH?magaza=Sepetist Bu ekranı aldım bu sabah elime ulaştı display porttan görüntü vermem lazım ekranla birlikte gelen kabloları olduğu için fakat hdmı-1 no signal hatası...
  7. Slenophlle

Yeni Sistemim için Ekran önerisi lazım acil pazartesiye kadar almak istiyorum.

Sistemin ekran kartı amd sapphire pulse rx6700 Curved olması tercihim f/p ıps 144hz bir ekran istiyorum bütçe max 5000 altında önerirseniz sevinirim.
  8. Slenophlle

İşlemci fan ve termal macun

Kanka bu kadar pahalı istemiyorum 300-600 arası f/p fan varmı?
  9. Slenophlle

İşlemci fan ve termal macun

Amd R5 5600 işlemcim amd fanı ile çok ısınıyor fanı değiştirmek istiyorum ve termal macununu da, f/p ürünler önerirseniz sevinirim rahatlatsın sistemi yeter çok kaçık bir şey aramıyorum.
  10. Slenophlle

ASUS GeForce GTX 1050 Ti CERBERUS OC 4GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Asus DUAL RX5500XT O4G EVO 4GB GDDR6 128Bit Gaming Ekran Kartı Peki bu nasıl?
  11. Slenophlle

ASUS GeForce GTX 1050 Ti CERBERUS OC 4GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

ASUS GeForce GTX 1050 Ti CERBERUS OC 4GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı Gamıng gecesinde alınır mı? sizce iyi midir? orta seviye için ZOTAC GeForce GTX 1650 GAMING AMP 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı Yada bu?
  12. Slenophlle

GAMING GECESİNDE EKRAN KARTLARI DİREKT TÜKENDİ?

Evet olmayan ekran kartını kampanyaya koymaları saçma ondan sordum birde baya ekran kartı yok incehesapta neler oluyor?
  13. Slenophlle

GAMING GECESİNDE EKRAN KARTLARI DİREKT TÜKENDİ?

Gaming gecesinde daha indirim felan başlamadı fakat ekran kartlarında direk ürün tükrndi diyor değişir mi yoksa böyle kalır mı?
  14. Slenophlle

ECS G41T-M ASUS SERİAL ATA 2

Anakarttaki bağlantıları çıkardım temizlemek için ve geri taktım ama ekrana görüntü vermiyor ve klavye mouse çalıştırmıyor bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
  15. Slenophlle

RAMPAGE Hero 650 Watt kasa alınır mı?

İtopyada şuwn indirim var baya baksan iyi olur
  16. Slenophlle

RAMPAGE Hero 650 Watt kasa alınır mı?

Rampage Hero tempered glass RGB 650W 80+ Bronze usb 3.0 mid tower kasa 699tlye alınır mı? artıları ve eksileri neler?
Top Bottom