Arama sonuçları: *

• Users: Erkan_77
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Erkan_77

30 k laptop önerisi?

30 k bütçeli mimarlık öğrencisi için bir laptop önerebilir misiniz
  2. Erkan_77

30 bin TL laptop önerisi

30 bin TL max fiyatlı mimarlık öğrencisi için laptop arıyorum varsa önerisi olan şimdiden teşekkür ederim
  3. Erkan_77

Mimarlık Öğrencisi İçin Laptop önerisi

Arkadaşlar mimarlık öğrencisi içi 20-25k arası bir laptop önerebilir misiniz? Bütçeme dikkat etmem gerekiyor çok az bir aşma payım var.
  4. Erkan_77

Ford C-Max 1.6TDCİ VS 1.6 ECOBOOST

Arkadaşlar 2011 2014 arası makyajlı kasa c-max almak istiyorum dizel olanı mı tecih etmeliyim? bu motorların herhangi bir kronik arızaları var mıdır?
  5. Erkan_77

NFS oyunlarının hagisi online oynanabilir?

Arkadaşlar hangi NFS oyunu online bir şekilde oynanabiliyor ?
  6. Erkan_77

2012 Ford C-Max Alınır Mı ?

Ford C-Max 2012 model 1.6 TDCİ alınır mı. Trend paket bakıyorum çünkü titanium olanlar çok pahalı. Eğer kullananız varsa iyi ve kötü yanlarını söyleyebilir misiniz?
  7. Erkan_77

550 bin TL otomatik aile aracı önerir misiniz ?

Arkadaşlar 550 bin TL bütçem mevcut. Otomatik araç satın almak istiyorum kilometresi 200 bini geçmeyecek şekilde araç önerir misiniz? Ford focus 3 düşünüyordum fakat şanzımanında kronik problemler olduğunu farkedip vazgeçtim.
  8. Erkan_77

chivalry 2 silah değiştirme

Arkadaşlar oyunda ana menüde silahlarımızı değiştirdiğimiz yerde silahlarımı değiştiriyorum fakat oyun içinde silahlarım aynı kalıyor yaptığım seçimler etkili olmuyor. Benim silahları değiştirdikten sonra kaydetmem filan mı gerekiyor bir yardımcı olabilir misiniz?
  9. Erkan_77

130000 TL araba önerisi

Arkadaşlar 1300000 TL'ye araba önerisinde bulunabilir misiniz?
  10. Erkan_77

250 TL tıraş Makinesi önerisi

Arkadaşlar sakal bıyık için 250 TL ye 0 kesebilecek bir tıraş makinesi önerir misiniz? Suya dayanıklı bir alet olursa çok iyi olur.
  11. Erkan_77

100 k araba tavsiyesi

Renault Clio hariç 100 k araç önerisi verebilir misiniz temiz bir C4 olabilir aklımda bir tek o var suan
  12. Erkan_77

Hearts Of İron 4 türkçe yama

Arkadaşlar hoi 4 türkçe yama linki atabilir misiniz? Oyun orjinal steam üzerinden alındı.
  13. Erkan_77

toshiba 43ua3a63dt vs toshiba 50ua2063dt

arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim ikisinide aynı fiyata buldum farklı yerlerde ikisinin karşılaştırması; https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/613227-680334/toshiba-43ua3a63dt_toshiba-50ua2063dt/ 1640258099 ikiside hemen hemen aynı çok fark yok boyutları dışında hangisi daha...
  14. Erkan_77

5K smart TV önerisi .

Arkadaşlar 5 K butceyle en iyi smart TV önerir misiniz
  15. Erkan_77

Öneri 100-200 TL arası traş makinesi

Sakal bıyık için traş makinesi önerisi alabilir miyim
  16. Erkan_77

mikrofon veya kulaklık önerisi

iyi akşamlar reisler benim kasanın kulaklık girişi bozuldu mikrofon cızırtı yapıyor hem de çok fazla bunun içi ya usb girişli kulaklık, usb ses kartı veya mikrofon almam lazım şu an pek maddi durumum yok sizce hem ucuz hem de uzun ömürlü olan seçenek hangisi olur eğer önereceğiniz bir model...
  17. Erkan_77

Steam para çekme nasıl yapılır

Arkadaşlar csgo da 400 TL lik kasa düştü ben bu parayı çekmem lazım nasıl halledebilirim eğer farklı farklı yolları varsa en az komisyonu olan hangisi
  18. Erkan_77

Exxen bir hata oluştu nasıl çözülür

Arkadaşlar exxende bir dizi veya film izlemek istiyorum fakat basta 5 saniyelik coca cola reklamı gelip bır hata oluştu diyor bu nasıl çözülebilir?
  19. Erkan_77

Steam'de Battlefield 1 kalıcı ücretsiz mi?

arkadaşlar steam da bf 1 ücretsiz oyna son 2 gün diyor bunu alırsam 2 gün sonra hesabımdan kaldırılacak mı yoksa 2 gün içinde kampanya mı bitiyor bilen varmı maalesef amazon prime yok bende ücretsiz oradan alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  20. Erkan_77

cs go 1 yıl içinde 2 kez 40 seviye olmak

arkadaşlar bu yıl içinde 40 level olup rozet aldım şimdi 37 yim 40 olunca tekrar bir şey verecek mi
Top Bottom