Arama sonuçları: *

1. I

1000TL bütçe kulaklık önerisi

0 düşünüyorum 2. el tanıdık değilse ilgilenmiyorum
  2. I

1000TL bütçe kulaklık önerisi

aklımda gamepower fujin yada razer blackshark v2x var benim gönlüm razerdan yana çünkü mouse ta razer driver karışıklığü olmaz ama başka önerilerinizde varsa açığım rahat olsun mikrofon kalitesi iyi olsun yeter benim için
  3. I

fiyat performans mousepad lazım

aklımda hiçbir şey yok ama en iyi alınabilcek speed mousepad lazım önerileriniz neler bütce max 650 1687696671 para buldum max 800
  4. I

samsung odyssey g3 ghosting

samsung odyssey g3 te ghosting sorunlu model dediler gölgeli gibi ama bu ayarlarla düzeltiliyor ben düzelttim ve almayı düşünenler için bi ayar tavsiyesi olcak sirf bu yüzden iade edenler var öncelikle renk modunu fps e alıyorsunuz ilk olarak ordan normal ayarlardan tepki süresini en hızlı...
  5. I

fps oyunları için monitör tavsiyesi

alirsam yüksek ihtimal bunu alıcam çünkü masam genişlik olarak gayet yeterli olsada uzunluk olrak değil o yüzden sabitleme aparatı ile daha rahat ederim samsung desteklemio die hatırlıyordum bu monitör desteklio
  6. I

oda varda monitörden bi kaç ay sonra işlemci alırım dedimde valorant oynuyorum mesela bazı yerlerinde anlamsız 120 ye kadar düsebilio malum yerlerde çok fark ettirirmi acaba
  7. I

2 arkadasimda 27 inc versiyonu var ama biraz ghostingli geldi bana belki telefonlarının kameraları yakalayamadı ama ona göre bütçem biraz daha yüksek 1685728563 ortalama 150-200 arası fps alıyorum benim için bi tık sıkıntı olabilir 200 altı bakıyorum
  8. I

144-165 hz düşünüyorum bayramdan sonra almayı planlıyorum bütcem 5-6k özellikle olabildiğince az ghosting ve gecikmeli monitör önerirseniz sevinirim
  9. I

Çözüldü✓ e sporcular neden curved kullanmıyor

ghosting ten nefret ediyorum o zmn curvedden kesin olarak vazgeçtim iyki sormuşum teşekkür ederim
  10. I

tn de renk kalitesi kötü diyorlar freelance olarskta calısıyorum adama gönderdiğim projedeki renkler patlasın memnunsuzluk olmasın die 1684657584 ama sanırım flat ips alacam
  11. I

yok yani demek istediğim e sporcuların kullanmama nedeni büyük bi eksisi olmasımı acaba demistim nedenini öğrenmek istedim ama yani genelde oyun oynamıyorum ama oynadığımda fps oynuyorum onun dışında yazılım tasarımla ilgileniyorum büyükte daha rahat ederim die bide viewsonic modeli ips ona...
  12. I

monitör alacaktım arkadaşlarım curved alma düz al dediler nedenini sorduğumda e sporcular düz alıyor dedi farkı ne olabilir ağırlıklı olarak cs valorant gibi oyunlar oynuyorum düz alırsam samsung odyssey g3 27 inç yada viewsonic XG2705 27 inç alacam curved alırsam ASUS Tuf VG27VQ 27 alıcam...
  13. I

yeni islemci mi almaliyim laptop mu

oncelikle merhaba beyler ben zamaninda okul harcliklarimdan biriktirerek parca parca sistem topladim islemci indirimdeydi die i3 10100f aldim gunluk kullanimda memnun etsede oyun yapmak istedigimden blender ve unreal engine gibi programlarda cok sorun yasiyorum anakartim msi b460m a pro sizce...
  14. I

note 11 pro maximum kaç watt şarj destekliyor

merhaba ben note 11 pro ithalatçı garantili almıştım abim benden 1-2 ay önce aynı modeli türkiye garantili almıştı ancak şarj adaptörleri farklıydı ilk başta dert etmedim ama bi baktım 1 saatte dolacağına 2 saat gibi bi komik sürede doluyordu şarja taktığımda hızlı şarj yazısı çıkıyordu ama...
  15. I

razer blackshark v2 x mi Gamepower Fujin mi

iki kulaklik arasinda kaldim benim icin onemli olan mikrofon ve rahatlik hangisini almaliyim fujini kimse elestirmemis gibi cogu videoda ovuyorlar sizce hangisini alayim
  16. I

Ram mhz overclock lanmıyor

Teşekkürler yardımın içın adamlar sadece overcloclanıyor anakartta dedi hangi işlemci oldunu yazmıyordu
  17. I

Ram mhz overclock lanmıyor

Bu gün yeni pc min çoğu bitti ve açılcak sekildeydi 1 tane xpg d30 3200 mhz ram aldım ancak anakart max 2933 diodu anakartım msı b460m a pro giriom bios a overclocklayamıom 2933 mhz e intel anakartta yapan bulamadıgım için yapamadım yardımcı olursanız sevinirim
  18. I

Kasadaki bu yer nasıl çalışacak

Evet mantıklı 1 radyatör için var 2 tanede alt kısımda fan yeri var dı boşta teşekkür ederim yardımın için
  19. I

Kasadaki bu yer nasıl çalışacak

Yeni pc topluom kasa dün geldi üstünde H L yazan bi kısım var fann ayarı dediler high low die ileri geri yaparken kırdım tırnam tam olarak nasıl yapacam Kasa modeli : frisby 9235g
  20. I

İntel optane memory alsam ml

Yavaştan pc toplamaktayım anakart işlemci aldım fakat msı b460m a-pro anakartımda bi yazı gördüm intel optane memory ready diye araştırdım hdd ki ssd hızından bazılarından hızlı yapabiliyor kullandınız programa öncelik veriyor bunu alıp yanına ssd mi alayım yoksa sadece sandisk ultra m2 ssd mi...
Top Bottom