Arama sonuçları: *

• Users: fury_
  • Order by date
  1. fury_

Sizce Beşiktaş formasına hangi numara yakışır

Merhaba, eski sezon şimşekli formaya baskı yaptıracağım 94 numara talisca mi yakışır yoksa 33 gomez mi yakışır sizce hangisi?
  2. fury_

minecraft hile kontrolü kaçma

noktaya bastığın zaman hile menüsü açılır
  3. fury_

Çözüldü✓ Ekran kartının fanlarının çalışmaması

0db açıktır sıkıntı olmaz belli bir sıcaklığın üstüne çıkınca çalışmaya başlar
  4. fury_

Çözüldü✓ Ekran kartının fanlarının çalışmaması

Ekran kartı modelini ve markasını yazarsan daha detaylı bilgi verebiliriz
  5. fury_

Sizce hangi kulaklığı almalıyım?

Merhaba 1500 liraya kadar bütçem vardır fakat, 1500 lira kesin değil. Almam garanti değil ama 800 liraya kadar garanti alabilirim. 2 tane kulaklık düşündüm Soundpeats H2 ve Huawei FreeBuds 5I düşündüm. Bass benim için önemlidir doygun doygun kulağa hissettiren basslar istiyorum. ANC olması çok...
  6. fury_

Çakmağın oluşturduğu siyahlık

Merhaba bir şey birleştirmeye çalışırken çakmak fazla kaldı bu siyahlığı nasıl giderebilirim
  7. Corsair hs35

Corsair hs35

Temizdir mikrofonu mevcut kutu aksesuarı mevcut garanti yok faturası vardır üst kısmı çatlak
  8. fury_

3100TL'ye hangi ayakkabıyı almak daha mantıklı

Merhabalar Under Armour lockdown 6 mı almak daha mantıklı yoksa Air more uptempo 96 mı almak daha mantıklı 3100 liraya kadar ayakkabı önerilerinizi alabilirim boğazlı olması şart ama 3100 lira diye 3200 3500 liralık ayakkabılar atmayın daha bütçe çıkmaz.
  9. fury_

3100 liraya kadar ayakkabı önerisi

Lütfen yazdığımı düzgün okuyup cevap verin lütfen.
  10. fury_

Adidas forum mid almayı düşündüm fakat tabanı sert taban olduğu için topuğumu çok ağrıtıyor air flight 89 kullanıyorum yanından açıldı çokda seviyordum
  11. fury_

Blazer var bende blazer asla almam birdaha 1692959665 Ailemin geliri fazla zaten sürekli incelemeye gönderdiğim için ayakkabı çok değiştiriyorum sürekli ekleye ekleye böyle oldu
  12. fury_

Merhabalar SuperStep üzerinden 43-44 numara olacak şekilde maksimum 3100 lira olacak şekilde bilekli ve deri olabilirse daha iyi olur ayakkabı önerebilir misiniz?
  13. fury_

Euro Truck Simulator 2 299tl !

19a aldıydım
  14. fury_

Corsair RMA kabul olur mu

Ben İnceHesap sitesine servis için gönderdim ellemediler direk red ettiler
  15. fury_

Fifa 23 alınır mı? 175 TL

Kaç tane oyun oynayacağına bağlı alırım ama ben
  16. fury_

Fifa 23 alınır mı? 175 TL

Fifa 22'de 150 altı almayan bilgisayarım 23'te 50yi zor aldı önermiyorum fifa 23ü kötü oyun
  17. fury_

Corsair RMA kabul olur mu

Merhabalar ben 3 gün önce RMA ticket açtım. Sanırım Türkiye gümrük ile alakalı sıkıntılar varmış. Red mi ederler RMA'yı?
  18. fury_

Tarayıcı Önerisi - Opera GX takılma sorunu

Opera GX kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı hiç
  19. fury_

Minecraft oynarken 15 dakika sonra oyun donuyor kapanıyor

Craftrise oynarken 1 el 2 el bedwars giriyorum lobiye veya oyun sırasında oyun donuyor ve çöküyor bazen bilgisayarda onunla birlikte çöküyor 1691578725 up up
  20. fury_

650 TL Bass Ağırlıklı Kablosuz Kulaklık Önerisi

r50i modelini aldım T100 modelinden sonra bass modu açık şekilde dinlediğim en basslı kulaklık. (Bass sıralaması) 1- REALME T100 2- ANKER R50İ 3- HAKII TİME PRO 4- Replika AirPods Pro (ANC SERİSİ) 5- SAMSUNG GALAXY BUDS 2 6- XIAOMI EARBUDS 2
Top Bottom