Arama sonuçları: *

1. D

RX 560 ile yayın açılır mı

Açılır ancak o ekran kartıyla güzel bir yayın açılabileceğini sanmıyorum.
  2. D

Gamepower klavyeye Hyperx tuşları takılır mı?

Uymayabilir, çünkü o keycapslerin içinde ki giriş,keycapslerin uzunluğu farklı ise çok sıkıntı yaşarsın ve iade etmek zorunda kalırsın ve bu süreç zor bir süreç diye biliyorum.Yani uğraşmaya değmez ki büyük ihtimal o tuşlar sadece HyperX klavyeler için uygundur.
  3. D

RX 560 ile yayın açılır mı

Yayın ekran kartıyla değil işlemciyle açılır ve işlemcin eski nesil olduğu için pek açabileceğini sanmıyorum.Birde 25 MBPS upload aldığınızın kanıtını gösterebilir misin? Çok şaşırdım öyle bir upload almanıza.
  4. D

Realtek Driver kurulumu sonrası dip ses sorunu

Realtek High Definition Audio sürücüsünü kurduktan sonra bir oyuna girdiğimde, video izlediğimde, TeamSpeak 3 veya Discord'da bir odaya girdiğimde, birileriyle konuştuğumda bir süre sonra arkadaki dip ses çok şiddetli bir şekilde artıyor ve soldan ses gelmemeye başlıyor. Birkaç saniye sonra ses...
  5. D

500 GB Hangi SSD'yi Almalıyım?

Kingston Ultra 3D diye bir model olduğuna emin misin? Sandisk olmasın o?
  6. D

200 TL Bütçeye Fare Önerir Misiniz?

Redragon M808 Storm modelini kullanıyorum daha elime bugün ulaştı ve kullandığım kadarıyla memnun kaldım ve ayrıca driverida çok iyi ve kullanışlı bana göre.
  7. D

Rust Geceyi Gündüz Gibi Görmek

Parlaklığı arttırsa bile oyun Minecraft gibi aydınlık olmuyor maalesef anca karlı yerlerde öyle oluyor.Rust oynarken eğer gece görüşü gözlüğü bulursan tak ve kullan her yer yemyeşil olacak gözlerin biraz da olsa bozulabilir ama adamları,lootları veya madenleri çok daha net göreceksin.
  8. D

Rust Geceyi Gündüz Gibi Görmek

Nasıl yani tam anlamadım.Bir fotoğraf gösterebilir misin?
  9. D

Aşırı dip ses sorunu

Öncelikle herkese merhabalar.Şu son 3-4 haftadır yaşadığım bir sorunun çözümünü bulmak için buraya geldim.Sorunum şu; Youtube`den herhangi bir video izlerken,müzik dinlerken veya oyun oynarken kulaklıktaki dip ses yavaşça artıyor ve sanki kulaklığın bassları artıyor ve çok rahatsız edici bir...
  10. D

Öneri Rampage R36 Drop alınır mı?

Eğer discord ayarlarını güzel yaparsanız dışarıya neredeyse hiç ses gitmiyor.Ben yaptım hiç ses gitmiyor nerdeyse.
  11. D

22`sinde demiştim ama 2 gün önce geldi.İlk görüşlerime göre gayet konforlu aralıksız (yemek ve lavabo ihtiyacı hariç) 7-8 saattir takıyorum ve kulağımda hiç ağrıma yapmadı gözlük kullanmama rağmen.7.1 olarak gayet güzel,seslerin nerede olduğunu anlayabiliyorsun tabi driverini indirip ekolayzer...
  12. D

Ben şipariş verdim 22 Nisan`da gelecek diyor kargo takibinde,gelince rahatlığını mikrofon kalitesini falan yazarım sana istersen.
  13. D

Thermaltake 600w 80+ güç kaynağı siz nasıl?

Thermaltake gayet güzel bir markadır kullanabilirsiniz.
  14. D

Öneri RX 580 Aorus İçin Kasa ve güç kaynağı

Kasa olarak MSİ MAG Forge 100R,PSU olarakta Gigabyte P650B veya Sharkoon SHP650 V2 alabilirsin.Hem ileride sistemi güncellerken PSU almana gerek kalmaz.
  15. D

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı

O zaman sende millete öneri vermeyeceksin:D
  16. D

turkcell mi yoksa türk telekom mu

Kusura bakmayın görememişim orayı hızlıca okudum.
  17. D

turkcell mi yoksa türk telekom mu

Ben de Türk Telekom kullanıyorum ve gayet memnunum.Aslında daha iyi gibi bir durum yok bence çünkü internet hızları bulunduğunuz yere ve altyapınıza göre değişir.Ama size önerim Kablonet alın.
  18. D

Cezamı ödeyeceksen neden olmasın?
  19. D

Cezayı yemessem, o kadar bir param olsa zaten direk PC toplicam da para yok.
  20. D

Market daha yakın :D
Top Bottom