Arama sonuçları: *

1. A

everest m 635 monitörümde çizgi sorunu var ?

eyvallah hocam sorunu bulamadım ama
  2. A

hocam bir kaç yerden daha baktım galiba sorun ekran kartında değil daha detaylı bir araştırma yapacağım ona göre bir önlem alacağım gib
  3. A

ekran kartı driver ı mı hocam
  4. A

hocam hangi kablo hdmı mı, eğer oysa denedim bir farklılık olmadı
  5. A

ekranda her geçen gün çizgi sayısı artıyor acaba ekran kartı kaynaklı mı diye düşündüm fakat sonucu bulamadım yardımcı olabilir misiniz, rica etsem? attığım fotoğrafta da gözüküyor zaten çizgiler.
  6. A

Ethernet geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil hatası alıyorum

Dostlar sürekli olarak Ethernet geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil hatası alıyorum ne yaptıysam olmadı bilgisayarımda sadece windows güvenliği var vodafone fiber net kullaniyorum 192.168.1.1 ağ geçidini kullanıyorum maalesef sabahtan beri internete giremiyorum mac filtreleme yaparken...
  7. A

amd radeon rx 6600 xt obs yayın ayarları

tamamdır ustam sağolasın
  8. A

Tamamdır usta teşekkür ederim ekstra bir ayara gerek yok mudur yani
  9. A

dostlar benim uploadım 20 işlemcim ryzen 5 3600 ekran kartım xfx radeon rx 6600 xt ayını ekran kartından vereceğim bundan dolayı ayar yapmaya çalışıyorum yardımcı olabilcek var mı, rica etsem ?
  10. A

superbox ile yayın yapılır mı?

eyvallah kanka
  11. A

bana super box yetkilisi yakında alt yapı gelecek gelince sizi ücretsiz geçireceğiz dedi gerçi bu operatörlere hiç güven olmuyor
  12. A

superbox mı hocam
  13. A

tamamdır araştırıcam hocam 1659130839 turkneti öneriyorlar şuan
  14. A

turknette durumlar nedir hocam yeterli mi hız olarak
  15. A

turknette superbox gibi bir şey var mı yoksa ben sordum turknet altyapısı yok şuan
  16. A

hız durumu ne hocam onun 1659130057 nasıl çözülebilir peki var mı bir çözümü
  17. A

şuan ben başka bir evde olduğumdan 50 ye 20 kullanıyorum fakat gideceğim yerde bu devirde altyapı yok mecburen 1659129873 teşekkürler hocam
  18. A

taşınacağım yerde internet altyapısı olmadığı için super box kullanmak zorundayım 400 gb 4.5g kullanacağım yayın yaparken sıkıntı yaşar mıyım?
  19. A

msi b450 a pro max matx anakartında BİOS GÜNCELLEMESİ SORUNU

Hocam diğer içindeki dosyaları okuyor bios öyle olsa diğerlerini de okumaz dı diye biliyorum yanlış mı biliyorum 1658776011 Hocam zaten fat 32 formatında flash
  20. A

msi b450 a pro max matx anakartında BİOS GÜNCELLEMESİ SORUNU

Biostan flasha tıklayınca indirdiğim bios dosyasını görmüyor sürüm 2020 ye ait yüklemeye çalıştığım sürüm 2022nin 7. Ayına ait acaba arada cok fark oldugundan mı görünmüyor dosya yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Top Bottom