Arama sonuçları: *

• Users: stee
  • Order by date
  1. S

Öğrenci İçin Laptop Önerisi

Dostum anlıyorum ama Türkiye'den almayacağım için diyorum. Amerikada yaşıyorum su gibi satıyolar Türkiyedeki laptopları :D
  2. S

28 tane oyun sizce fazlamı?

3 tane Minecraft var zaten katılıyorum size hocam
  3. S

28 tane oyun sizce fazlamı?

Hepsini oynuyorsan neden fazla olsun ki :)
  4. S

Öğrenci İçin Laptop Önerisi

Dostlarım merhabalar. Malum soru ile karşınızdayım. Bütçe sıkıntısı olmaksızın önerebilceğiniz laptop var mı? Önceliğim hafif olması, taşınabilirlilik açısından. Photoshop, Lightroom, Vegas Pro, FL Studio gibi uygulamaları kullanıyorum. Arada da Warzone, CS:GO gibi oyunları oynuyorum. tabii ki...
  5. S

Ucuza Satılan 90x40 Mouse Padler alınır mı?

24 saat balkonda havalandırdıktan sonra hiçbir şeyi kalmaz. Ama bazı fareler bazı mousepad'leri okumuyor. Tam hatırlamasam da bazı Logitech fareler çalışmıyordu uygun fiyatlı mousepadlerde. Alırken yorumlara dikkat etmek önemli
  6. S

Android Sürümü En Yüksek Emulator Hangisi?

Dostlarım merhabalar; Başlıkta da belirttiğim gibi Android sürümü en yüksek olan emulator nedir? Örneğin Android 10 - 9 gibi sürümler mevcut mudur? Android 7'ye rastladım fakat yeterli değil benim için. (konuyu doğru yere açmışımdır umarım yeniyim platformda 😁)
  7. S

Xbox one s mi, PS4 mü?

Tavsiyemce oynamak istediğin oyunları bi gözden geçir, liste yap. Ağırlık yapan tarafı tercih et. Sonuçta bu makineler oyun için var :)
  8. S

2k vs 1080P darboğaz

1080p ile 2k değerleri birbirine yakın değerlerdir. FPS düşmesi söz konusudur. Fakat fazla değişim gözlenceğini sanmıyorum
  9. S

Xbox one s mi, PS4 mü?

Ps4 kullanıcısıyım uzun zamandır. Exclusive oyunlar gerçekten hakkını veriyor dostum. Ama gerçekçi olursak Xbox oyunları daha ucuz ve GamePass hizmeti Türkiye için mükemmel. GamePass için şunu diyebilirim. Eğer hikayeli oyunları oynayıp bitirim, zaten benim için hikaye önemli diyorsan GamePass...
  10. S

mATX ve ATX Anakartlar.

Performans açısından fark olmaz. Fakat kullanıcı deneyiminde daha fazla port vs. sunabilir. İhtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.
  11. S

PC TOPLAYACAGIM BEKLEMELİ MİYİM YOKSA ALMALI MIYIM

Fiyatların fazla değişeceğini düşünmüyorum. Fakat alternatif ürünler çoğalacaktır. Biraz daha bekleyin derim.
  12. S

2 Farklı Instagram Hesabım Var Fakat Biri Güncel Diğeri Epey Eski

Dostlarım merhabalar; Instagram yeni özelliklerini devamlı yayınlıyor fakat hiçbiri benim hesabımda görünmüyor. İkinci hesabımda yeni özelliklerin hepsi var. Çok saçma geldi açıkçası. İki hesabın var aynı cihaz, aynı uygulama. Birinde güncel, diğerinde eski. Bunun bir çözümü var mıdır? Yada...
  13. S

CPU Frekans Kilitlenmesi

Dostlarım merhabalar. Laptopum üzerinde i5-2467M CPU kullanıyorum. Eski bir laptop işlemci neslinden anlaşılacağı üzere. CPU temel hızı 1.60 GHz olarak belirlenmiş durumda. Normal kullanımda (YouTube, vs.) CPU hızı yük bindiğinde 2.10+ GHz şeklinde seyrediyor. Fakat en ufak oyun açtığımda CPU...
Top Bottom